Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLEBISCYT Stevena Spielberga - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ankiety, sondy, plebiscyty, głosowania (https://forumkmf.pl/Forum-Ankiety-sondy-plebiscyty-g%C5%82osowania--26)
+--- Wątek: PLEBISCYT Stevena Spielberga (/Thread-PLEBISCYT-Stevena-Spielberga--2409)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - gigacz - 11-04-2012

(11-04-2012, 18:22)Mefisto napisał(a): 1. Już dostałeś tytuły powyżej
2. Miałeś X czasu, żeby porównać filmografię Stefcia pod każdym względem, więc z tego babola się nie wybronisz zwalając na mnie ;)
3. I tak wygra Park Jurajski :P

Miałem czas, ale przeoczyłem, a ty widziałeś, mogłeś podać. Dopiero kolega Gemini dziś podał, za co mu stokrotne dzięki ;)

Tak, wspomnę o Poltergeju we wstępie lub w podsumowaniu, gdyż suplementu dla jednego filmu robić nie ma sensu ;)
Jeśli Pixi będzie miał możliwość dodania do formularza to dodamy. Skontaktuję się z tymi co głosowali i przeliczymy potem głosy uwzględniając "Na zawsze" ;)

"Park Jurajski" - przynajmniej co do filmu który powinien się zgadzamy ;)


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Mefisto - 11-04-2012

(11-04-2012, 18:30)gigacz napisał(a): a ty widziałeś, mogłeś podać.

...a mógł zabić ;)


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Lawrence - 11-04-2012

A może by tak przedłużyć termin głosowania? Gdyż naprawdę nie jest to łatwy plebiscyt.


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Albertino - 11-04-2012

ee tam, najłatwiejszy spośród wszystkich, w których brałem udział :)


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Dexter - 12-04-2012

Jak to Park Jurajski? Gdzie się podziali fani Indy'ego? :D
Chociaż Park oczywiście zasługuje na miejsce w czołówce ;)


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - gigacz - 12-04-2012

A jak wygra Królestwo Kryształowej Czaszki? XD


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Dexter - 12-04-2012

No wiesz, o ile kojarzę, to są wierni fani tego wiekopomnego dzieła na forum :P
Ja nawet tego nie uwzględnię na końcu listy z jednym punktem, tylko po prostu nie wymienię :D
Za to cała trylogia będzie u mnie bardzo wysoko (tak, uwielbiam Świątynię Zagłady!), bo to jedne z moich ulubionych filmów wszech czasów :)


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Gieferg - 12-04-2012

Miałem spory dylemat czy na pierwszym miejscu ustawić Szczęki czy Park Jurajski :) Innych kandydatów na to miejsce nie było.


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Mefisto - 13-04-2012

hmm... po wyborze pierwszego miejsca niektóre tytuły (na pewno 1941, być może coś jeszcze) znikają z wyboru


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Craven - 13-04-2012




RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Lawrence - 14-04-2012

Wysłane!:) Ale "Jurrasic Park" dopiero na drugim miejscu.


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Albertino - 14-04-2012

czyli co, tylko ja w ogóle nie głosowałem na Jurassic Park? :)


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - simek - 14-04-2012

U mnie dinozaury daleko poza czołówką.


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Gemini - 14-04-2012

A u mnie gdzieś w połowie stawki (spośród tych filmów, na które głosowałem). Musiał zjechać w dół, żeby zrobić miejsce dla "Kryształowych czaszek"...;P


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - gigacz - 15-04-2012

Przypominam iż dziś o północy mija termin głosowania na plebiscyt Spielberga ;)

W sprawie głosów na film "Na zawsze", którego nie ma liście, napisze po północy do każdego ;).


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Mefisto - 15-04-2012

a w sprawie powyższego buga? :>


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - gigacz - 15-04-2012

Nie mam pojęcia co to może być i jakim cudem :) Jak będzie coś nie grało, piszcie również, przeliczę ;)


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Mefisto - 15-04-2012

wiesz co, ja Ci tę listę po prostu mailem wyślę i tyle :)


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - gigacz - 15-04-2012

(15-04-2012, 20:12)Mefisto napisał(a): wiesz co, ja Ci tę listę po prostu mailem wyślę i tyle :)

Jak uważasz, ale jak zagłosujesz to zawsze bedziesz miał o te kilka tytułów mniej do przeliczania ;)


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Lawrence - 16-04-2012

"1941", ani "For Always" na szczęście nie zaliczam do moich ulubionych filmów Stevena, więc sobie odpuściłem. W ogóle zagłosowałem wyłącznie tyle za te, które naprawdę uwielbiam. Nie bawiąc się w podawanie tych niektórych, tylko dla jednego punktu.