Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
The Boys (Amazon, 2019 -) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: The Boys (Amazon, 2019 -) (/Thread-The-Boys-Amazon-2019--5256)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - Negatywny - 30-09-2020

https://comicbook.com/tv-shows/news/the-boys-s2-most-streamed-comic-book-series-four-weeks-straight/?fbclid=IwAR0WWCd38EDfFbixUDruEQaVxpvclPvnbYdKdIU_CRV70So-7oEftVPl_4Q

Najlepszy serial od lat. Oglądałem zanim to było modne ;)


RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - yacajackowski - 30-09-2020

Pierwszy sezon był zajebisty, czekam aż będzie już całość na Amazonie i biorę triala.


RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - Gal Anonim - 30-09-2020

Drugi sezon jest o niebo lepszy od pierwszego, ale w wiekszosci to wciaz banalna dziecinada. Najciekawszy motyw to wciaz Homelander, bo Starr jest fascynujący. Dobrze, ze dali mu Stormfront do partnerowania na ekranie, bo Aya Cash gra tutaj uroczo - taką superbohaterską Gretchen z wybitnego "You're the Worst".

Reszta rzeczy w tym serialu do przewinięcia.


RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - Negatywny - 02-10-2020

https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/the-boys-mulan-break-netflix-stranglehold-on-streaming-top-10

No nareszcie.


RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - raven.second - 02-10-2020

Cytat:banalna dziecinada
Tym razem z żarcikami w stylu Big Black Noir i innymi porno-przeróbkami na dvd, ale... ogląda się fajnie. A to chyba najważniejsze, zwłaszcza, że Stormfront już mi nie przeszkadza, odkąd partneruje Homelanderowi i najwyraźniej stanie się
:)


RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - marsgrey21 - 03-10-2020

Szybko zleciało, jeszcze tylko jeden odcinek.




RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - marsgrey21 - 09-10-2020

Ale ten finał był zajebisty, wszystko grało i buczało, twórcy tego serialu są na fali, nie mogę doczekać się kolejnego sezonu.

No i znalazł się też czas na female empowerment moment, tyle, że zrobiony jak należy, a nie żenująco jak w Endgame.

#fuckfresca


RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - raven.second - 10-10-2020

Cytat:female empowerment moment
Byłoby dobrze, gdyby nie podsumowanie tego momentu żenującym tekstem jednego z Chłopaków. Po co to było, nie wiem, skoro panie dawały sobie radę. No i jeszcze smuteczek, że Starlight i Butcher nie trafili do łóżka, a tak na to liczyłem po ich wspólnej scenie w szpitalu!


RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - marsgrey21 - 10-10-2020

W którymś z odcinków gdy kręcili film o siódemce w scenie ze Starlight, Stormfront i Queen Maeve pojawił się tekst "Girls get it done!"" co one same przyjęły z zażenowaniem, więc tekst francuza "Girls really get it done..." to dalsza część tego gagu.


RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - Gal Anonim - 10-10-2020

Ech, pozbyli się jednej z dwoch ciekawych postaci w tym serialu.

A Azjatka jest niezniszczalna? Bo liczylem, ze jednak jest martwa. Superbohaterowie tacy niebezpieczni, ale dobrych bohaterów nawet nie drasnęli. Więcej drużynie The Boys zrobiła przewracająca się furgonetka w poprzednim odcinku niż chyba jakikolwiek superbohater dotychczas. Swoja droga - z samochodu, który przelatuje kilkanaście w górę i uderza z impetem o ziemię dwie osoby nie tylko wychodzą bez żadnego szwanku to jeszcze mogą biegać i walczyć. To jest poziom Fast and Furious.

Oglądam tylko dla Homelandera.


RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - marsgrey21 - 10-10-2020

Masz na myśli




RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - Gal Anonim - 10-10-2020

Okej, no to ciekawe. Choc boje sie, ze straci na uroku.


RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - marsgrey21 - 10-10-2020

Nie jestem pewien, bo wszystko może się zmienić, ale...




RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - Craven - 11-10-2020

Świetny finał też moim zdaniem
. Tak czy inaczej, mimo trochę naciąganych motywów sezon drugi wyśmienity, fajnie rozplanowany, choć to wszystko naciągane i trzeszczące to relacje w siódemce na nowy sezon- świetne. Wciąż można doić tych samych bohaterów, wciąż dużo może się dziać.




RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - Paszczak - 11-10-2020

Do bani ten finał. Wszyscy, którzy robią w nim cokolwiek znaczącego są supkami. Chłopcy tylko stoją bezradnie w tle jak banda cucków. Nawet gorzej, cuck flufferów. Czy to aby nie wypacza centralnej idei serialu - zwyczajni kolesie stawiający się nadludzkim tyranom? Butcher nieefektywnie okładający Stormfront łomem i wołający o pomoc to żenujący widok.
Skoro mowa o cuckach, Lamplighter to zmarnowana postać - (nieliczne) sceny z nim były zajebiste, a sam casting to piękny przykład meta humoru. Zresztą marnowanie postaci to jeden z motywów przewodnich drugiego sezonu, bo Adany (szefa Kolektywu) też było za mało.


RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - zdzichon - 11-10-2020

Od początku mam ten problem, że supki właściwie wykańczają się sami, a chłopaki głównie błaznują w tle. W komiksie wszyscy byli doładowani V co wyrównywało szanse, dziwiło skonfrontowanych supków i dawało pole na parę fabularnych manewrów z rejonów "jesteśmy tym z czym walczymy". Jak dla mnie dziwna decyzja, która odbija się czkawką bez przerwy.


RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - marsgrey21 - 11-10-2020

W serialu też jest element "jesteśmy tym czym walczymy" bo Billy nie przebiera w środkach by osiągnąć cel tak jak oni, ale dzięki temu, że nie korzystają z V jest fajny kontrast pomiędzy chłopakami a supkami.

Osobiście wolę serial, komiks to taki edgy wysryw z postaciami z kartonu które nie mają za grosz osobowości co najlepiej widać na przykładzie Homelandera.


RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - raven.second - 12-10-2020

Nie wiem jak w komiksie, ale w serialu naprawdę fajnie prowadzą postaci - Stormfront uważałem za zwykłą edgy laskę, której nie dało się oglądać, a potem chciałem jej coraz więcej i więcej.


RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - marsgrey21 - 12-10-2020

Tak naprawdę to serial nie ma nic wspólnego z komiksem poza postaciami, cała historia od samego początku idzie w przeciwnym kierunku i dobrze, bo dzięki temu fabuła jest o wiele ciekawsza.


RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - SonnyCrockett - 17-01-2021

Jestem świeżo po 2 sezonach i generalnie jest rozczarowanie bo liczyłem na coś bardziej przemyślanego i skupionego na motywie prawdziwych supków w prawdziwym świecie a to tylko krwawa beka i trochę golizny z supkami. Ale jako zapychacz czasu jest sympatyczne póki Billy Butcher będzie raczył mnie "cipami" z tym swoim mistrzowskim akcentem. Co do wychwalanego Homelandera to ja tej postaci nie kupuje bo nie rozumiem jego motywów. Po chuj mu ta cała korpo otoczka? Co mu to daje? Na diabła mu kasa i sława. Minęły 2 sezony a ja nie usłyszałem żeby mieli na niego jakąś broń fizyczna żeby go unieszkodliwić więc co go hamuje przed byciem bydlakiem na całego? Takie 6/10 na ten moment.