Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Aladdin (2019) reż. Guy Ritchie - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12)
+--- Wątek: Aladdin (2019) reż. Guy Ritchie (/Thread-Aladdin-2019-re%C5%BC-Guy-Ritchie--5316)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Filmy Disneya - Mierzwiak - 19-12-2018

Jak dla mnie bardzo spoko pomysł z dżinem w takim wydaniu.


RE: Filmy Disneya - zombie001 - 19-12-2018

(19-12-2018, 15:46)nawrocki napisał(a): Wygląda jak okładka DVD jakiejś porno-parodii.

Z  Naomi Scott? OGLĄDAŁBYM :)

(19-12-2018, 15:47)OGPUEE napisał(a): W sumie na plus, że to nie będzie CGI-gówno.

Dżizas, OGPUEE? W jakim świecie Ty żyjesz? Przecież to na jakieś 75% będzie CGI-gówno. Tyle tylko że zamiast użyć fajnego, animowanego, 'bajkowego' i mniej realistycznego, niebieskiego Dżina, to teraz te wszystkie wygibasy będą komputerowo robić z "ciałem" Smitha =/


RE: Filmy Disneya - Juby - 19-12-2018

(19-12-2018, 16:37)Mierzwiak napisał(a): Jak dla mnie bardzo spoko pomysł z dżinem w takim wydaniu.

Same here.

Ale Will już potwierdził, że będzie też niebieski.
https://www.instagram.com/p/BrkhMBcBifX/?utm_source=ig_embed


RE: Filmy Disneya - zombie001 - 19-12-2018

Ufff. Koniec świata odwołany.

Nie mogli tak od razu?


RE: Filmy Disneya - SonnyCrockett - 19-12-2018

Czy to interesujące podejście do postaci Dżina czy nie, Smith wygląda idiotycznie w tej fryzurze i bródce. Jak Dżin po głodówce. Aaaa...bo on siedział ileś tam lat w butelce. To spoko. :D


RE: Filmy Disneya - Grievous - 19-12-2018

Nie ogarniam tego oburzenia. Właśnie spoko, że nie jest to jakiś CGI syf. Ubiór bohaterów też nie wydaje się żywcem zerżnięty z animacji, więc może jest jakaś nikła nadzieja, że nie będzie to kompletnie bezmózgi remake.


RE: Filmy Disneya - Mierzwiak - 19-12-2018

Bo to dziala tak:

Disney robi kalkę animacji? Buuuuu, lenistwo, zero inwencji, nie mają pomysłów!

Disney nie robi dokładnej kalki animacji? Buuuuu, żenada, czemu nie jest tak samo jak w animacji?


RE: Filmy Disneya - MOLQ - 20-12-2018

Nie wiem co o tym sądzić, po 3 zdjęciach ciężko o jakąś ocenę. Chciałbym, żeby Will zagrał fajną luzacką rolę i może tak będzie :) ale też może ukraść całe show, a reszta będzie jednym wielkim ziewem. Poczekamy zobaczymy.


RE: Filmy Disneya - Mierzwiak - 20-12-2018

Fotek jest 8 plus okładka:

https://www.comicbookmovie.com/disney/aladdin-stills-feature-first-look-at-abu-jafar-and-more-will-smith-confirms-that-genie-will-be-cgi-blue-a165400

Małpka wygląda super (to CGI?), Jafar też dobrze że zmieniony, ten creepy dziad z animacji mi nie pasuje.


RE: Filmy Disneya - OGPUEE - 20-12-2018

(19-12-2018, 21:30)Mierzwiak napisał(a): Bo to dziala tak:

Disney robi kalkę animacji? Buuuuu, lenistwo, zero inwencji, nie mają pomysłów!

Disney nie robi dokładnej kalki animacji? Buuuuu, żenada, czemu nie jest tak samo jak w animacji?

O, właśnie na grupę Sfilmofani ktoś wrzucił okładkę z Aladynem i 90% ludzi jest na nie, niektórzy deklarują, że nie pójdą do kina. Były nawet głopsy porównujące do pełnometrażówki Wspaniałego Stulecia.

Czekam na te płacze, że w polskim dubbingu CGI-Króla Lwa będą inne głosy :). 


RE: Filmy Disneya - Lawrence - 21-12-2018

Ale tutaj mogę tylko zagrać na najmniejszych skrzypcach, a może wręcz skorzystać z trąbki i zrobić "łe łe łeee". Gdyż Disney sam się w taką sytuację wpędził, kto im kazał robić te remaki. A, że teraz będzie krytyka, że coś będzie zbyt podobne lub za mało podobne do oryginału... Cóż takie życie.

 
A na razie po zdjęciach, to Jafar wygląda nijako, a Jasmine może być, ale też nie żebym padał na ołtarze. Tym bardziej, że animowana to naprawdę byłą pięknośc ;)
 


RE: Filmy Disneya - OGPUEE - 11-02-2019

Will, mimo, że niebieski nie będzie CGI-kluchą!
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10161327508715161&id=92304305160

A przy okazji sucharek:
[Obrazek: 51975483_2227696233918762_16018627022070...e=5CE0B2D9]


RE: Filmy Disneya - shamar - 11-02-2019

W ruchu wygląda dziwnie więc bym pewny nie był


RE: Filmy Disneya - SonnyCrockett - 11-02-2019

Ten trailer wygląda jak jakaś porno parodia albo zabawa cosplayerów.


RE: Filmy Disneya - OGPUEE - 11-02-2019

Widzę, że wszędzie są płaczki na widok niebieskiego Smitha :).

Poniższy artykuł jest idealny w punkt:
https://www.cbr.com/aladdin-blue-genie-fans-wish-granted/


RE: Filmy Disneya - Lawrence - 02-03-2019

Pal licho, że niebieski CGI Will Smith będzie się śnił dzieciom po nocach, ale dlaczego wszystko wygląda tak bollywoodzko? Czy "Arabska noc" już nic nie oznacza? Dlaczego wyglądają oni jakby urwali się z Bangladeszu, a nie Bagdadu. Dlaczego są tak zubierani i dlaczego Jafar Brzmi jak stereotypowy gejowski fryzjer? :/


RE: Filmy Disneya - Pelivaron - 12-03-2019



Nie wygląda to na film, który miałby zgarnąć miliard w BO - chyba pierwsza taka produkcja Disneya na bazie tych najbardziej znanych animacji.

Dumbo i Król Lew zniszczą Aladyna w BO.


RE: Filmy Disneya - OGPUEE - 12-03-2019

Z poczatku wygladalo nawet, nawet. Ale gdy uslyszalem piosenki i fakt, ze zamiast pozwolic Smithowi na wlasna interpretacje Dzina ma kopiowac Williamsa - pass.

CGI-Dzin troche lepszy.


RE: Filmy Disneya - Arahan - 12-03-2019

Ciekawe ile Ritchiego będzie w tym filmie. Początek typowy dla niego, szybki montaż i akcja, a później robi się bardzo klasycznie.
Może być przyjemne filmidło, ale raczej bez szału.

Co do BO - Dumbo? No nie wiem, Dumbo to dosyć stara animacja i mnie np. nigdy ta historia nie pociągała. Za to na Króla Lwa będą waliły tłumy ludzi wychowanych w latach 90 wraz ze swoimi dziećmi.


RE: Filmy Disneya - Lawrence - 12-03-2019

High School Musical spotyka Bollywood.
I już tam pal licho CGI Willa Smitha, brak odsłoniętego brzucha Jasmine i ubranego Alladyna, od którego nie bije żadna charyzma. Ale na razie Jafar to porażka. Gość jest tak złowieszczy jak pedicurzysta w salonie kosmetycznym. I jeszcze ten głos stereotypowego geja fryzjera z lat 80tych i 90tych.