Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Oscary 2017 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Oscary 2017 (/Thread-Oscary-2017--4397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46


RE: Oscary 2017 - Krismeister - 27-02-2017

O panie ale już półprzytomny to oglądam, niech jak najszybciej ogłaszają ostatnie kategorie...


RE: Oscary 2017 - Lawrence - 27-02-2017

(27-02-2017, 06:39)Perfik napisał(a): Coś czuje w kościach, że Moonlight odjebie Crasha w tym roku :) Było by szkoda, bo raz, że to najsłabszy film ze stawki, a dwa, że to nawet nie jest dobry film.

Trzy, moje zdrowie. ;) Jedyne co mnie może uratować to Oscar dla Isabelle Huppert.


RE: Oscary 2017 - Grievous - 27-02-2017

"Moonlight" ogląda się jak fake trailer z "Tropic Thunder".


RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017

Co ona ma na głowie?


RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017

To się nazywa afro i jest kulturalnym dziedzictwem afroafrykanów.


RE: Oscary 2017 - smackey - 27-02-2017

brawo damian, ja się jaram :)


RE: Oscary 2017 - Pelivaron - 27-02-2017

Rozwala mnie jak są czzytane nominacje i przy Moonlight sala cała w ekstazie :D


RE: Oscary 2017 - Grievous - 27-02-2017

Ja pierdole.


RE: Oscary 2017 - Lawrence - 27-02-2017

(27-02-2017, 06:42)Paszczak napisał(a): Co ona ma na głowie?

Afro.

Mel bez Oscara, ale dobrze, że nie Jenkins.


RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017

A mieli szansę odkupić się Melem.


RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017

No... liczyłem na coś innego, ale LLL też był w mojej czołówce.


RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017

Afro powinno byc okrągłe, a to się rozłazi na wszystkie strony.


RE: Oscary 2017 - Galadh - 27-02-2017

Chazelle jest najmłodszym laureatem za reżyserię w historii.


RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017

Cytat:to się rozłazi na wszystkie strony
Tak mówi rasista. Zaraz będzie Leo i pewnie pogada trochę o globalnym ociepleniu.


RE: Oscary 2017 - Pelivaron - 27-02-2017

Co to z irytujące babsko w studiu Canal Plus.

LLL nic nowego do kina nie wnosi, ale Moonlight już tak, wtf świecie? :D


RE: Oscary 2017 - Grievous - 27-02-2017

Dlatego Gibson lub Villeneuve powinni zgarnąć.


RE: Oscary 2017 - phonik - 27-02-2017

(27-02-2017, 06:44)Paszczak napisał(a): Afro powinno byc okrągłe, a to się rozłazi na wszystkie strony.

Jak będziesz miał tyle lat co Halle to też afro będzie Ci się rozłazić na wszystkie strony ;)


RE: Oscary 2017 - Lawrence - 27-02-2017

(27-02-2017, 06:45)raven.second napisał(a): Tak mówi rasista. Zaraz będzie Leo i pewnie pogada trochę o globalnym ociepleniu.

To się nie liczy. Leo zawsze o tym mówił, zanim było to cool i tutaj mu wierzę, że jest w tym szczery. Niech mówi!


RE: Oscary 2017 - SonnyCrockett - 27-02-2017

(27-02-2017, 06:45)Pelivaron napisał(a): Co to z irytujące babsko w studiu Canal Plus.

Ja tam się nie znam ale to chyba Małgośka Szumowska wybitna rezyserka polska. :P


RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017

Och, Brie <3