![]() |
|
Oscary 2017 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Oscary 2017 (/Thread-Oscary-2017--4397) |
RE: Oscary 2017 - Krismeister - 27-02-2017 O panie ale już półprzytomny to oglądam, niech jak najszybciej ogłaszają ostatnie kategorie... RE: Oscary 2017 - Lawrence - 27-02-2017 (27-02-2017, 06:39)Perfik napisał(a): Coś czuje w kościach, że Moonlight odjebie Crasha w tym roku :) Było by szkoda, bo raz, że to najsłabszy film ze stawki, a dwa, że to nawet nie jest dobry film. Trzy, moje zdrowie. ;) Jedyne co mnie może uratować to Oscar dla Isabelle Huppert. RE: Oscary 2017 - Grievous - 27-02-2017 "Moonlight" ogląda się jak fake trailer z "Tropic Thunder". RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017 Co ona ma na głowie? RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017 To się nazywa afro i jest kulturalnym dziedzictwem afroafrykanów. RE: Oscary 2017 - smackey - 27-02-2017 brawo damian, ja się jaram :) RE: Oscary 2017 - Pelivaron - 27-02-2017 Rozwala mnie jak są czzytane nominacje i przy Moonlight sala cała w ekstazie :D RE: Oscary 2017 - Grievous - 27-02-2017 Ja pierdole. RE: Oscary 2017 - Lawrence - 27-02-2017 (27-02-2017, 06:42)Paszczak napisał(a): Co ona ma na głowie? Afro. Mel bez Oscara, ale dobrze, że nie Jenkins. RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017 A mieli szansę odkupić się Melem. RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017 No... liczyłem na coś innego, ale LLL też był w mojej czołówce. RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017 Afro powinno byc okrągłe, a to się rozłazi na wszystkie strony. RE: Oscary 2017 - Galadh - 27-02-2017 Chazelle jest najmłodszym laureatem za reżyserię w historii. RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017 Cytat:to się rozłazi na wszystkie stronyTak mówi rasista. Zaraz będzie Leo i pewnie pogada trochę o globalnym ociepleniu. RE: Oscary 2017 - Pelivaron - 27-02-2017 Co to z irytujące babsko w studiu Canal Plus. LLL nic nowego do kina nie wnosi, ale Moonlight już tak, wtf świecie? :D RE: Oscary 2017 - Grievous - 27-02-2017 Dlatego Gibson lub Villeneuve powinni zgarnąć. RE: Oscary 2017 - phonik - 27-02-2017 (27-02-2017, 06:44)Paszczak napisał(a): Afro powinno byc okrągłe, a to się rozłazi na wszystkie strony. Jak będziesz miał tyle lat co Halle to też afro będzie Ci się rozłazić na wszystkie strony ;) RE: Oscary 2017 - Lawrence - 27-02-2017 (27-02-2017, 06:45)raven.second napisał(a): Tak mówi rasista. Zaraz będzie Leo i pewnie pogada trochę o globalnym ociepleniu. To się nie liczy. Leo zawsze o tym mówił, zanim było to cool i tutaj mu wierzę, że jest w tym szczery. Niech mówi! RE: Oscary 2017 - SonnyCrockett - 27-02-2017 (27-02-2017, 06:45)Pelivaron napisał(a): Co to z irytujące babsko w studiu Canal Plus. Ja tam się nie znam ale to chyba Małgośka Szumowska wybitna rezyserka polska. :P RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017 Och, Brie <3 |