![]() |
|
The Terminator (1984) / Terminator 2: Judgment Day (1991) reż. James Cameron - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +---- Dział: Filmy Jamesa Camerona (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-Jamesa-Camerona--87) +---- Wątek: The Terminator (1984) / Terminator 2: Judgment Day (1991) reż. James Cameron (/Thread-The-Terminator-1984-Terminator-2-Judgment-Day-1991-re%C5%BC-James-Cameron--59) |
RE: Trylogia - Terminatora - shamar - 28-07-2013 A niby dla kogo on był "idiotycznie śmieszny"? RE: Trylogia - Terminatora - Martinipl - 29-07-2013 ja tam tego nie broniłem - ot, taki "pomysł" ale tutaj czytałem, jakie to debilne. RE: Trylogia - Terminatora - Hitch - 29-07-2013 A w którym to niby momencie w "Terminatorze 3" byli hakerzy przejmujące stery nad NOWOCZESNYMI autami? Bo ja tam widziałem tylko terminatorkę strzelającą z palca nanobotami w stacyjki samochodów sprzed 10 i więcej lat, co pozwalało jej zdalnie nimi kierować. W ogóle nie wiem skąd to zestawienie tego newsa z T3. What the fuck? RE: Trylogia - Terminatora - Martinipl - 29-07-2013 Tak mnie się skojarzyło - nie nanoboty, tylko programowała te samochody, i mogła zdalnie nimi kierować (wytłymaczę - Terminatrix zhakowała samochody!). Kiedy wprowadzono ParkAssist do VW? 5-6 lat temu? Już wtedy spokojnie można było zdalnie kierować samochodem. Tylko podczas premiery T3 ludziska się z tego śmiali, a ja uważałem że twórców tylko lekko pogięło i pomysł zlałem na zasadzie "jest to jest". RE: Trylogia - Terminatora - zombie001 - 07-12-2013 TERMINATOR: GENESIS To podobno tytuł nowego Terminatora. http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=91158 RE: Trylogia - Terminatora - Juby - 07-12-2013 Trudno się wypowiedzieć o tytule nie wiedząc o czym będzie film, ale nie rozumiem dlaczego od jakichś 10 lat w Hollywood zaprzestano dawać cyfry w tytule? Wolałbym Terminator 5: Genesis. RE: Trylogia - Terminatora - SonnyCrockett - 07-12-2013 No to Richard Hammond nie obejrzy nie znosi Genesis... RE: Trylogia - Terminatora - shamar - 08-12-2013 (07-12-2013, 20:07)zombie001 napisał(a): TERMINATOR: GENESIS Jestem na 95% pewny, że będzie z tego nic dobrego. Tak jak z T3 i T-S. Film ma ponoć być "alternatywną linią" zaraz po cz. 1. Jak czytam, że będzie "młoda Sara Connor" i najpewniej 2 linie czasowe... Czyli znów wyślą Terminatora, żeby zabił Sarę... A później historia potoczy się inaczej... Do tego Arnold jako Terminator "tylko" z CGI łbem bo inaczej go nie widzę. Nie chce mi się nawet nad tym myśleć. RE: Trylogia - Terminatora - Mierzwiak - 08-12-2013 Marka Terminatora zmarła śmiercią tragiczną wraz z kupą pt. Salvation i anulowaniem Kronik Sary Connor w najlepszym momencie. Ostatnio podawali newsa według którego wybór młodej Connor ogranicza się już tylko do dwóch aktorek, z których obie byłyby świetne jako... statystki na szkolnym korytarzu w dowolnej produkcji ze sceną kręconą w liceum. W kwestii Terminatora jestem konserwatystą: to nie Batman, którego można tworzyć kolejne wariacje w różnych konwencjach, rebootować, rimejkować i kontynuować bez żadnego poszanowania dla oryginału. Sarah Connor = Linda Hamilton. Kyle Reese = Michael Biehn. Dziękuję, dobranoc. RE: Trylogia - Terminatora - shamar - 08-12-2013 Tak. Bo młodą Connor może zagrać stara Hamilton... Litości. Marka T zeszła już przy T3. Tego średniego serialu nawet nie liczę. RE: Trylogia - Terminatora - Juby - 08-12-2013 (08-12-2013, 00:28)Mierzwiak napisał(a): Marka Terminatora zmarła śmiercią tragiczną wraz z kupą pt. Salvation i anulowaniem Kronik Sary Connor w najlepszym momencie. AMEN. Niech Hollywood zostawi Terminatora w spokoju. Zamiast ciągnąć serię nowymi filmami i serialami, zająłby się ktoś w końcu nowym transferem T2 na blu. RE: Trylogia - Terminatora - Gieferg - 12-12-2013 ![]() Ponoć nowy John Connor. To już szósty (chyba, że w serialu był więcej niż jeden, nie wiem, nie widziałem i nie zobaczę). Ciekawe ilu jeszcze aktorów zagra tę postać i czy którykolwiek zagra ją więcej niż raz
RE: Trylogia - Terminatora - zombie001 - 12-12-2013 Bardziej podobał mi się pomysł Taylora z obsadzeniem Toma Hardy'ego w tej roli :/ RE: Trylogia - Terminatora - military - 12-12-2013 (12-12-2013, 10:54)Gieferg napisał(a): Ponoć nowy John Connor. Świetny wybór, jeśli już musieli go podjąć. RE: Trylogia - Terminatora - Bucho - 13-12-2013 Kto to? RE: Trylogia - Terminatora - Mefisto - 13-12-2013 Aktor.
RE: Trylogia - Terminatora - Bogdan - 13-12-2013 no, Mefi, w końcu przydała mi się ta szklanka wody, którą trzymam obok laptopa, tyle czasu czekałem
RE: Trylogia - Terminatora - Bucho - 13-12-2013 Juz znalazlem, ale dzieki Mefi <ok> Wyglada wacko-placowato, ale cos tam zagral juz w zyciu ![]() z doroslych Connorow liczy sie tylko ten: ![]() 10 sekund na ekranie i wiem wiecej o postaci niz po calym T3/T:S razem wzietych. RE: Trylogia - Terminatora - shamar - 13-12-2013 Smutna sprawa dla tego pana. Rola życia- półminutowa. Chyba, że to nie był aktor. Patrzcie - tam z tyłu - STAR dorosła. RE: Trylogia - Terminatora - Corn - 13-12-2013 Dziwne, że nawet nie szukają nikogo podobnego. |