![]() |
|
Venom (2018) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +--- Wątek: Venom (2018) (/Thread-Venom-2018--4555) |
RE: Venom (2018-2020) - zombie001 - 26-07-2019 Może trochę kontrowersyjny wybór, ale biorąc pod uwagę kierunek nadany przez Hardego, moim zdaniem sequel powinien kręcić ktoś pokroju Tommego Wirkoli - w trybie Zombie SS. RE: Venom (2018-2020) - Szaman - 26-07-2019 Fajny pomysł, ale jego trzymam na kolejne kinowe Martwe zło o którym ostatnio przebąkiwał Sam Raimi. Venom tak dziwaczny jak zakończenie Dead Snow 2 byłby piękny, no ale wiadomo, kategoria wiekowa i te sprawy... RE: Venom (2018-2020) - Mierzwiak - 26-07-2019 W Księdze dżungli pokazał się jako bezbarwny rzemieślnik, to taka kandydatura na zasadzie "weźmy kogoś taniego kto umie kręcić filmy z efektami." Co do samego Venoma, bo widzę że zapomniałem się wypowiedzieć - dałem 6/10 ale z perspektywy czasu to chyba za wysoka ocena, bo w pamięci został mi tylko Hardy, Venom i relacja tej dwójki. Tomek wyraźnie świetnie się bawi i emanuje charyzmą, i chwała mu za to, bo większość aktorów o ile nie każdy inny poległby mając za materiał do stworzenia postaci tak generyczny scenariusz. RE: Venom (2018-2020) - zombie001 - 26-07-2019 Takie oto nazwiska mamy: Andy Serkis, Travis Knight i Rupert Wyatt RE: Venom (2018-2020) - marsgrey21 - 26-07-2019 Jak dla mnie Rupert Wyatt byłby najlepszy z tej trójki. RE: Venom (2018-2020) - Szaman - 26-07-2019 Nudy i standardy, jeszcze pewnie zadzwonią do tych kaskaderów od Johna Wicka. Knight wybrał już swój następny projekt i miał to być remake tego starego serialu z Lee Majorsem. Sądzę, że oni chcą Serkisa i technologicznego kroku naprzód, a reszta to straszaki dla jego agenta. RE: Venom (2018-2020) - Grievous - 26-07-2019 Jedynka była tak bezbarwna, że wymiana na kogokolwiek innego na pewno nie zaszkodzi. RE: Venom (2018-2020) - nawrocki - 27-07-2019 (26-07-2019, 22:46)Mierzwiak napisał(a): W Księdze dżungli pokazał się jako bezbarwny rzemieślnik, to taka kandydatura na zasadzie "weźmy kogoś taniego kto umie kręcić filmy z efektami."To. Jedyną szansą dla sequela to właśnie zatrudnienie kogoś niepokornego za kamerą. Nie mam w tej chwili w glowie odpowiedniego kandydata, ale na pewno nie byłby to ktoś pokroju Serkisa. RE: Venom (2018-2020) - Pelivaron - 28-07-2019 Leigh Whannell :) Zrobił lepszego Venoma niż Venom :) RE: Venom (2018-2020) - Szaman - 28-07-2019 Musieliby na niego poczekać, bo do marca jest zajęty Niewidzialnym człowiekiem. Ale całkiem niezły pomysł, choć strasznie powtarzalny dla samego reżysera. RE: Venom (2018-2020) - marsgrey21 - 01-08-2019 Reżyser już chyba został wybrany. RE: Venom (2018-2020) - OGPUEE - 06-08-2019 Serkis jednak reżyserem dwójki: https://www.newsarama.com/46389-andy-serkis-to-direct-venom-sequel-report.html?fbclid=IwAR1ZVvzMp9ha4pqF5TgpBGSMTxbsTqQMPB41rqloCRqXDhZtw8qsrHTQQQc RE: Venom (2018-2020) - zombie001 - 07-08-2019 Jako że Serkisowi za grosz nie ufam, pozostaje jeszcze nadzieja, że jest tam tylko po to, by dopilnować spraw technicznych (m.in. Venoma tym razem tworzonego przy pomocy technologii mo-cap), a film i tak incognito wyreżyseruje Hardy :P RE: Venom (2018-2020) - Szaman - 16-08-2019 Robert Richardson autorem zdjęć do Venoma 2. Poważnie, nie żartuję. https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/venom-2-adds-once-a-time-hollywood-cinematographer-1232465?utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_campaign=THR%27s%20Heat%20Vision_now_2019-08-16%2012:56:27_acouch&utm_term=hollywoodreporter_heat_vision RE: Venom (2018-2020) - Kuba - 16-08-2019 Czyli można spokojnie założyć, że film wizualnie pobije poprzednika..nawet jeśli jest to najłatwiejsze zadanie na świecie. Niespodzianka nie mała przyznam. RE: Venom (2018-2020) - nawrocki - 16-08-2019 Super, mogliby jeszcze zatrudnić reżysera. RE: Venom (2018-2020) - Mierzwiak - 16-08-2019 (16-08-2019, 22:26)Kuba napisał(a): Czyli można spokojnie założyć, że film wizualnie pobije poprzednika..nawet jeśli jest to najłatwiejsze zadanie na świecie.Przypominam że jedynkę nakręcił Matthew Libatique, więc sama obecność świetnego autora zdjęć to jedno, a efekt końcowy drugie. RE: Venom (2018-2020) - zombie001 - 16-08-2019 To ja tylko przypomnę, że Richardson już robił zdjęcia dla Serkisowej "Pełni życia" z Garfieldem i jakoś nikt nie piał nad nimi z zachwytu.. Ot, strata czasu, no ale DoP też żyć za coś musi. RE: Venom (2018-2020) - Mierzwiak - 16-08-2019 Nocne życie Afflecka też wizualnie nie powalało. RE: Venom (2018-2020) - simek - 17-08-2019 Richardson to nie jest operator z jakimś wyraźnym swoim stylem jak Lubezki, popełnił w życiu ładnych parę filmów, które wyglądają dosyć przeciętnie. |