![]() |
|
Oscary 2017 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Oscary 2017 (/Thread-Oscary-2017--4397) |
RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017 Były tam dwa lepsze filmy, ale przynajmniej nie Moonlight. RE: Oscary 2017 - Lawrence - 27-02-2017 (27-02-2017, 07:05)raven.second napisał(a): Diversity, freedom, truth... bla bla bla. Gul gul gul... OK La La Land, całe szczęście nie Moonlight, choć to i tak nie był najlepszy film z 2016 roku. RE: Oscary 2017 - Grievous - 27-02-2017 :/ Ale przynajmniej nie "Moonlight" RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017 Widzę że tryskamy entuzjazmem. RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017 Miałem kilka faworytów, szkoda Mela, ale i tak jest dobrze, chociaż mogło być lepiej. Noc nie jest zmarnowana, chociaż była męcząca... baaardzo męcząca. Kimmel chujowy okropnie, wpychania do gardła miłości i reszty gówna okropne. Do zobaczenia za rok? RE: Oscary 2017 - Lawrence - 27-02-2017 WTF?! RE: Oscary 2017 - Pelivaron - 27-02-2017 CO TU SIĘ ODPIERDALA XD RE: Oscary 2017 - SonnyCrockett - 27-02-2017 Hahahahahahahahha. :D RE: Oscary 2017 - Grievous - 27-02-2017 1/10. RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017 Niech ktoś mnie zabije. RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017 CO. NIE. RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017 Mój stream zawisł z wrażenia. Co się dzieje? RE: Oscary 2017 - Pelivaron - 27-02-2017 CO TO KURWA JEST RE: Oscary 2017 - SonnyCrockett - 27-02-2017 4 godziny nudy i petarda dopiero na koniec. :P RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017 Moonlight dostał Oscara. ZA CO?! JAK?! RE: Oscary 2017 - Pelivaron - 27-02-2017 Warren Beatty strollował i zamiast Moonlight przeczytał LLL.. Wygrał Moonlight. ja pierdjecsacnacmioasmo RE: Oscary 2017 - SonnyCrockett - 27-02-2017 Ale dziwka śpi dalej... RE: Oscary 2017 - Galadh - 27-02-2017 (27-02-2017, 07:05)Paszczak napisał(a): Warren, et tu Brute? Lel! Tego nie przewidziałeś! Warto było zostać dla tego momentu, ciśnienie mi podskoczyło jak nigdy podczas gali. 15/24 trafionych, cieszę się, że myliłem się co do aktora, bo wygrał najlepszy. Fajnie też, że "Arrival" i "Hacksaw Ridge" nie odeszły z pustymi rękoma. Powtarzam "LLL" w tym tygodniu. Ależ twist na koniec! Miłego dnia/dobranoc! RE: Oscary 2017 - Grievous - 27-02-2017 Ja pierdole ale wiocha. RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017 Żałosne, po prostu. Cieszy mnie Emma i HR, ale reszta... kpina w żywe oczy. |