Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Oscary 2017 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Oscary 2017 (/Thread-Oscary-2017--4397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46


RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017

Były tam dwa lepsze filmy, ale przynajmniej nie Moonlight.


RE: Oscary 2017 - Lawrence - 27-02-2017

(27-02-2017, 07:05)raven.second napisał(a): Diversity, freedom, truth... bla bla bla.

Gul gul gul...


OK La La Land, całe szczęście nie Moonlight, choć to i tak nie był najlepszy film z 2016 roku.


RE: Oscary 2017 - Grievous - 27-02-2017

:/

Ale przynajmniej nie "Moonlight"


RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017

Widzę że tryskamy entuzjazmem.


RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017

Miałem kilka faworytów, szkoda Mela, ale i tak jest dobrze, chociaż mogło być lepiej. Noc nie jest zmarnowana, chociaż była męcząca... baaardzo męcząca. Kimmel chujowy okropnie, wpychania do gardła miłości i reszty gówna okropne. Do zobaczenia za rok?


RE: Oscary 2017 - Lawrence - 27-02-2017

WTF?!


RE: Oscary 2017 - Pelivaron - 27-02-2017

CO TU SIĘ ODPIERDALA XD


RE: Oscary 2017 - SonnyCrockett - 27-02-2017

Hahahahahahahahha. :D


RE: Oscary 2017 - Grievous - 27-02-2017

1/10.


RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017

Niech ktoś mnie zabije.


RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017

CO. NIE.


RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017

Mój stream zawisł z wrażenia. Co się dzieje?


RE: Oscary 2017 - Pelivaron - 27-02-2017

CO TO KURWA JEST


RE: Oscary 2017 - SonnyCrockett - 27-02-2017

4 godziny nudy i petarda dopiero na koniec. :P


RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017

Moonlight dostał Oscara. ZA CO?! JAK?!


RE: Oscary 2017 - Pelivaron - 27-02-2017

Warren Beatty strollował i zamiast Moonlight przeczytał LLL..

Wygrał Moonlight. ja pierdjecsacnacmioasmo


RE: Oscary 2017 - SonnyCrockett - 27-02-2017

Ale dziwka śpi dalej...


RE: Oscary 2017 - Galadh - 27-02-2017

(27-02-2017, 07:05)Paszczak napisał(a): Warren, et tu Brute?

Lel! Tego nie przewidziałeś! Warto było zostać dla tego momentu, ciśnienie mi podskoczyło jak nigdy podczas gali. 15/24 trafionych, cieszę się, że myliłem się co do aktora, bo wygrał najlepszy. Fajnie też, że "Arrival" i "Hacksaw Ridge" nie odeszły z pustymi rękoma. Powtarzam "LLL" w tym tygodniu. Ależ twist na koniec! Miłego dnia/dobranoc!


RE: Oscary 2017 - Grievous - 27-02-2017

Ja pierdole ale wiocha.


RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017

Żałosne, po prostu. Cieszy mnie Emma i HR, ale reszta... kpina w żywe oczy.