Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLEBISCYT Stevena Spielberga - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ankiety, sondy, plebiscyty, głosowania (https://forumkmf.pl/Forum-Ankiety-sondy-plebiscyty-g%C5%82osowania--26)
+--- Wątek: PLEBISCYT Stevena Spielberga (/Thread-PLEBISCYT-Stevena-Spielberga--2409)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Mefisto - 16-04-2012

poszło, ale nie wiem czy doszło ;)


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - gigacz - 16-04-2012

Otrzymałem głosy i dziękuję wszystkim za udział w plebiscycie.
Rozesłałem już do wszystkich wiadomości, z zapytaniem o głosy na „1941” i „Na zawsze”. Na odpowiedzi czekam do 17 kwietnia do 20:00, kiedy to zacznę podliczać głosy.
Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie ;)



RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Mefisto - 16-04-2012

gdzie flaszka? :>


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - gigacz - 16-04-2012

Spóźnialscy wciąż mogą głosować, proszę wysyłać do mnie wiadomości na priw.

Apeluję też by każdy głosujący dał mi znać czy oddaje głosy na "1941" i "Na zawsze" ;)

Flaszka....hmm..... pomyślę. Nie wiem czy ten plebiscyt nie jest za łatwy :)


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Lawrence - 16-04-2012

Za łatwy? Trudny jak cholera. Co najmniej z 5 filmów zasługuje na pierwsze miejsce i bądź tu mądry.

A mniej więcej jak się frekwencja wyborcza prezentuje? :)


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - gigacz - 16-04-2012

Na chwilę obecną 39 osób, ale jako że czekam na informacje kto głosuje )lub nie) na "1941" i "na zawsze", czekam, może jeszcze ktoś podeśle swoje głosy ;)


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Lawrence - 16-04-2012

Ej to chyba niezły wynik? Gdyż zważywszy, jak mało osób się w tym temacie wypowiada i po ostatnim podsumowaniu roku, spodziewałem się jakiś 10 głosujących.


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Hitch - 16-04-2012

A co można o Spielbergu więcej powiedzieć? Klawy facet kiedyś, z dobrą ręką i okiem do przygody, z wyczuciem do humoru oraz dramatu. Teraz dziad z przebłyskami dawnej glorii. Bez obrazy, ale ten plebiscyt to taki typowy taśmowiec do odbębnienia (bo to *SPIELBERG*, to musi mieć swojego plebiscyta, nie? :)).


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - gigacz - 18-04-2012

Czy ktoś jeszcze składa głosy na "1941" i "Na zawsze"?


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Gemini - 19-04-2012

Kiedy można się spodziewać wyników plebiscytu?

p.s. Czy będą one przedstawione tak jak plebiscyt dotyczący braci Coen?


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - gigacz - 20-04-2012

Liczyłem na pierwszego maja, jednak pewne osobiste sprawy prawie na pewno odwleką publikację na później. Ile? Naprawdę nie wiem :( ale spokojnie - nie zestarzejecie się ;)


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Gemini - 06-09-2014

Gemini napisał(a):Kiedy można się spodziewać wyników plebiscytu?

Gigacz napisał(a):spokojnie - nie zestarzejecie się ;)

Gigacz, zestarzałem się dwa lata. Co z tymi wynikami?


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Bucho - 18-04-2023

Daje tutaj. Jakis czas temu Mental poruszal ten temat:




RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Danus - 18-04-2023

Spielberg powtorzyl to jeszcze w 2005 roku:)


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Bucho - 18-04-2023

Nie ten kaliber jednak :)


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Danus - 18-04-2023

Ja uwazam, ze jednak ten.


PLEBISCYT Stevena Spielberga - Pitero - 18-04-2023

I w 2002 r. też :)

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Kryst_007 - 18-04-2023

"Wojna światów" to do dzisiaj IMO jeden ze słabszych filmów Stefka


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - Danus - 18-04-2023

Nie grzesz, wyjdź:)


RE: PLEBISCYT Stevena Spielberga - yacajackowski - 18-04-2023

"Wojna swiatow" ma wielka wadę w postaci drącej pizde nonstop irytujacej Dakoty Fanning. Cała reszta jest tiptop.