![]() |
|
Sinister (2012) / Sinister 2 (2015) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +---- Dział: Forum wewnętrzne: HORRORY, KINO WAMPIRYCZNE, GORE (https://forumkmf.pl/Forum-Forum-wewn%C4%99trzne-HORRORY-KINO-WAMPIRYCZNE-GORE--19) +---- Wątek: Sinister (2012) / Sinister 2 (2015) (/Thread-Sinister-2012-Sinister-2-2015--2885) |
RE: Sinister - Mierzwiak - 29-10-2017 Przypomniało mi się że oglądałem, ale zdążyłem wyrzucić większość tego filmu z pamięci. Policjant który w pierwszym filmie sprawdził się jako pierdoła na drugim planie, jako główny bohater nie sprawdza się w ogóle, wypada komicznie w jak najbardziej negatywnym sensie, jest irytujący i nudny. Siłą pierwszego filmu był klimat, odkrywanie razem z Hawkiem tajemnicy stojącem za niepokojącymi taśmami jak i ciekawy wątek jego pracy. Tu nie ma niczego ciekawego, nagrania są bo tak (z pierwszego filmu pamiętam każde, z sequela nie przypominam sobie żadnego), wątek obyczajowy wycięty z losowo wybranej produkcji telewizyjnej, klimatu brak. Duchy dzieci już w pierwszym filmie były jednym z kilku zgrzytów, tutaj sceny z nimi to już czysta żenada. Typowa kontynuacja historii, która z racji swej specyfiki nigdy nie powinna mieć sequela. 2/10 RE: Sinister (2012) / Sinister 2 (2015) - shamar - 29-10-2017 (29-10-2017, 16:19)Mierzwiak napisał(a): ... z sequela nie przypominam sobie żadnego) Był taki np. ze szczurami. Choć zastanawia mnie czemu Ooo... Po co oglądać film skoro są na YT RE: Sinister (2012) / Sinister 2 (2015) - Mierzwiak - 29-10-2017 Meh, było w Za szybcy, za wściekli :) |