Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
The Affair [Showtime] - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: The Affair [Showtime] (/Thread-The-Affair-Showtime--3761)

Strony: 1 2 3 4


RE: The Affair [Showtime] - michax - 03-07-2019

Po zapowiedziach jakie będą duże zmiany, że serial będzie wyglądał inaczej, to nie wygląda na aż tak poważne zmiany. Zakładam że będą dwie linie czasowe, współczesna i za 20-30 lat. I chyba jednak nie udało się namówić Joshuy Jacksona na chociaż gościnny występ. Szkoda, bo nie dość że nie odstawał aktorsko w 4 serii od reszty ekipy, dał prawdziwy popis, to wszystko wskazywało w poprzedniej serii, że to na nim się serial w ostatnim sezonie skupi, co miałoby sens.




RE: The Affair [Showtime] - leszek samo zuo - 03-07-2019

O cztery sezony za dużo, ale to i tak guilty pleasure at its finest.


RE: The Affair [Showtime] - michax - 26-08-2019

Obejrzałem pilota finałowej serii, w którym mamy trzy wątki Noaha, Helen i Joanie, córki Alison i Cole, którą gra Anna Paquin. Do samej aktorki nic nie mam, ale mogli wziąźć bardziej podobną do Ruth Wilson. Pewnie nigdy się nie dowiemy, czy taki był plan od początku, bo wypowiedzi Wilson są bardzo ogólne i tajemnicze, czemu odeszła z serialu, że podpisała klauzulę poufności, nie może nic powiedzieć, ale nie chodzi o pracę, zarobki, itd.

Całkowita zmiana jaką zapowiadali twórcy, że serial całkowicie się zmieni, czyli dostaniemy sporo wydarzeń dziejących się w przyszłości, i tak jest, ale serial jest wciąż ten sam. Właśnie takiego schematu się spodziewałem, czyli odcinek podzielony na rozdziały, z czego część dzieje się teraz, a wątek związany z Joanie za 20-30 lat, która mieszka w domu wyglądającym trochę jak z serialu Black Mirror. Oczywiście Tierney i West grają tak jak w poprzednich sezonach, pewnie Paquin też dostanie sporo okazji by pokazać co potrafi.

Ale przyznam, że trochę mi jednak brakuje Cole'a, nie tylko dlatego, że Joshua Jackson wymiatał aktorsko w poprzedniej serii, ale to postać, którą lubiłem, łatwo było z nim sympatyzować. No i poprzednia seria zapowiadała, że na nim się skupi finałowy sezon. Jest wspomniany Cole przez córkę, więc liczę, że chociaż dowiem się co z nim się stało. Jestem pewien, że wątek z córką Alison, to początkowo miał być wątek z jej ojcem próbującym dowiedzieć się prawdy, co się stało, a tak podobno ma być w kolejnych odcinkach, że próbuje Joanie poznać prawdę.