Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
AVP 2 - po mojemu - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+---- Dział: ALIEN & PREDATOR (https://forumkmf.pl/Forum-ALIEN-PREDATOR--20)
+---- Wątek: AVP 2 - po mojemu (/Thread-AVP-2-po-mojemu--425)

Strony: 1 2 3 4


- Mental - 31-03-2007

no właśnie - na wolnej przestrzeni alieny wyglądałyby jak pokraczne kopie velociraptorów. chyba że anderson wpadnie na genialny w swej głupocie pomysł podziemnego trybu życia - alieny będą wynurzały się spod ziemi tylko na chwilę celem przeprowadzenia ataku, po czym natychmiast będa znikac w swoich kryjówkach...


- apone - 31-03-2007

Anderson przecież nie macza palców przy AvP2.
Ikonę Obcego i tak już bezpowrotnie splugawiono więc wisi mi to czy alieny będą hasały na wolnej przestrzeni czy też nie. Na film wybiorę się do kina jedynie z sentymentu do serii. A jeśli miałbym wybrać, to wolałbym wizję military'ego niż jakąkolwiek inną.


- Mental - 31-03-2007

no wiadomo - ja też :)

Anderson nie kręci? hmm...


- Deckard - 31-03-2007

To nawet gorzej. MK2 i RE2 to wiekopomne dziela.
Anderson teraz kreci film zerzniety z 4 sezonu 24 :) Ambitny...


- Anonymous - 01-04-2007

Cytat:Komiksu nie czytałem, a grałem tylko w AvP 2 i tak właśnie widzę film, jako starcie 3 gatunków, w takiej właśnie scenerii i na tej planecie.

A ja komiks czytałem (w AVP2 grałem również) i film AVP widziałem zawsze dokładnie tak jak to wyglądało w komiksie. Gdyby był rzeczywiście na nim oparty mielibyśmy film na poziomie Aliens, a tak jedyne co mamy to gówno :twisted:
Cytat:(Anderson na pewno nie odmówi sobie takiego motywu :))
zwłaszcza, że nei robi tego filmu :P

Cytat:alieny biegające po świeżym powietrzu to jakies kuriozum
patrz wspomniany komiks AVP (nawiasem mówiąc chyba najlepszy komiks jaki czytałem).

Cytat:obcy to gatunek przystosowany do życia w ciasnych pomieszczeniach
WRONG
Obcy to gatunek przystosowany do życia niemal w każdych warunkach.

Cytat:To nawet gorzej. MK2 i RE2 to wiekopomne dziela.
FUCKtycznie. Sequele filmów Andersona zazwyczaj były dużo gorsze niż same filmy Andersona, w tym przypadku trudno sobie to wyobrazić, ale może historia się powtórzy i dostniemy najbardziej gówniany film w historii (jestem naprawdę ciekaw jak można przebić głupotą Mortal Kombat Annihilation).


- Mental - 01-04-2007

Cytat:Obcy to gatunek przystosowany do życia niemal w każdych warunkach.

nie wiem, co tam komiks pokazuje, ale ja kieruje się tym, co zobaczyłem w filmowej trylogii.


- apone - 01-04-2007

Gieferg napisał(a):A ja komiks czytałem (w AVP2 grałem również) i film AVP widziałem zawsze dokładnie tak jak to wyglądało w komiksie. Gdyby był rzeczywiście na nim oparty mielibyśmy film na poziomie Aliens, a tak jedyne co mamy to gówno

Bullshit. O poziomie "Aliens" nie byłoby mowy, co najwyżej otrzymalibyśmy film mniej gówniany, ewentualnie na poziomie A:R.

A gra AVP2 jest wyśmienita, zwłaszcza single player marinesów 8) ale również nie widzę filmu na jej podstawie


- Anonymous - 01-04-2007

Cytat:Bullshit. O poziomie "Aliens" nie byłoby mowy, co najwyżej otrzymalibyśmy film mniej gówniany, ewentualnie na poziomie A:R.
Bullshit :P W porównaniu do A:R byłby to genialny film, już chocby dlatego że nie byłoby bzdur w stylu newborn/sklonowana Ripley etc z powodu których totalnie nie trawię A:R.
No i nie ma tak zwalonej końcówki jak Aliens więc moim zdaniem mógłby być nawet całościowo od niego lepszy (no dobra, ma zwaloną końcówkę, ale akurat to sam koniec komiksu, właściwie epilog czyli ostatnie kilka stron, które powinni sobie darować).

Cytat:nie wiem, co tam komiks pokazuje, ale ja kieruje się tym, co zobaczyłem w filmowej trylogii.
ja ten komiks traktuję (prawie) na równi z trylogią.


- Deckard - 01-04-2007

Gieferg: AVP2 mogloby miec podtytul Annihilation, bo od jedynki na 90% bedzie gorsze ;) W koncu ile jest sequeli, nawet gownianych filmow lepszych od oryginalu. Nie rozumiem jak z takiego materialu mozna nakrecic chale, ale po pierwszej czesci jestem w stanie uwierzyc we wszystko. Porownywanie komiksu z trylogia podchodzi pod bluznierstwo, ale jest do wybaczenia, bo niektore AvPy faktycznie sa zacne. Z pierwszego nie daloby sie zrobic czegos na miare Aliens. Powod jest jeden: James Cameron. Do jego poziomu Anderson nigdy nie bylby w stanie sie zblizyc.


- Anonymous - 01-04-2007

Cytat:Z pierwszego nie daloby sie zrobic czegos na miare Aliens. Powod jest jeden: James Cameron. Do jego poziomu Anderson nigdy nie bylby w stanie sie zblizyc.
a czy ja gdziekolwiek stwierdziłem, że miałby to zrobić Anderson ????

Tak czy inaczej nadal twierdzę i będę twierdzić, że z pierwszego komiksu AVP (jedynego jaki uważam za godny uwagi a trochę ich czytałem) dało się zrobić film na poziomie Aliens.


- military - 01-04-2007

Zgadzam się z Giefergiem - absolutnie. To bodaj jedyny komiks, który łącząc te dwa potwory, trzyma niesamowity klimat obu filmów. Powoli rozwijająca się akcja, dużo wątków pobocznych, dbałość o szczegóły jak w Alien i Aliens... Gdyby jeszcze były ciut lepsze rysunki i kolorystyka, byłbym w niebie.


- military - 19-07-2007

http://forums.nightly.net/lofiversion/index.php/t39552.html

No comments. Ale podobno po tej recenzji z filmu wyleciała scena z supermarketu.


- Oconnel - 25-08-2007

Myślę że gorzej niż AVP być nie może. Skąd to wiem? BO TRAILER DO AVP - Requiem - WYGLĄDA ZARĄBIŚCIE!!!!!

Uwaga - oglądać i trzymać gacie w górze :D

Aliens vs. Predator - Requiem
http://www.youtube.com/watch?v=zqpMqpX3z0A&eurl=http%3A%2F%2Fwww.aintitcool.com%2Fnode%2F33783

That's what I'm talking about :D

UWAGA - Wersje w dużo lepszej jakości łącznie z HD!!

http://media.movies.ign.com/media/746/746237/vids_1.html

To nie jest AVP2!


- Anonymous - 25-08-2007

>DO KASACJI<


- Oconnel - 25-08-2007

Trochę się pospieszyłem z postowaniem w tym wątku, bo myślałem że to jest AVP2. Ale skoro nie jest założyłem nowy wątek tutaj:
http://www.forumkmf.pl/viewtopic.php?t=1868&highlight=


- Bułecki - 25-08-2007

Mental napisał(a):tak się dziwnie składa, że nie mam żadnych problemów z wyobrażeniem sobie alienów i predatorów biegających po śląskich fabrykach czy popegieerowskich osiedlach mieszkalnych. jakoś bez kłopotu widzę oczami duszy masakrowane ludzkie zwłoki, zalewane kwasem i przebijane włócznią. sęk w tym, że takich scen w AvP2 po prostu nie będzie. skąd ta pewność? AvP2 powstanie dla określonej grupy wiekowej z przedziału od 6 do 12 lat. Krew zostanie wygenerowana na kompie, a predatora wystylizują na zabawkę zdjęta z witryny sklepowej. po planie latać będą seksowne Murzynki z wywalonymi cyckami, wspierane przez hardych młodych komandosów z fajnymi fryzurami (no fear, huge dick). taki właśnie będzie najnowszy AvP2 - możemy się założyć o milion dolarów. skąd to wiem? proste - jestem jasnowidzem.
Numer konta wyślę w prywatnej wiadomości :D
Trailer wygląda całkiem smakowicie. Na bank będzie sporo krwawych scen, alieny i predatorzy, więc jest na co czekać. Pytanie jak długo...


- Mental - 25-08-2007

poczekajmy do premiery. to, co zobaczyłem, jest zbyt piękne, żeby było prawdziwe. kurde, gdyby tak wycieli ten motyw z Rambo:)