Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Głupi i głupszy - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12)
+--- Wątek: Głupi i głupszy (/Thread-G%C5%82upi-i-g%C5%82upszy--428)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Głupi i głupszy - Szaman - 20-03-2014

Pierwsze plakaty dwójki
http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=116281


RE: Głupi i głupszy - Daner - 27-03-2014

Nie wiedziałem że ten film na aż tylu fanów, spodziewałem się raczej tekstów typu "komedia dla idiotów" itp.
A jako że też należę do wielbicieli pierwszej części z zaciekawieniem przeczytałem wiadomość o kontynuacji.Mnie te fotki z planu nie przygnębiają ale przywołują dobre wspomnienia, nawet się chłopki trzymają, a pierwsze plakaty też są oczkiem puszczonym do fanów, no i gość z papugą, czekam:)


RE: Głupi i głupszy - Mefisto - 27-03-2014

(27-03-2014, 17:04)Daner napisał(a): Nie wiedziałem że ten film na aż tylu fanów, spodziewałem się raczej tekstów typu "komedia dla idiotów" itp.

bo na tym forum sami idioci :)


RE: Głupi i głupszy - Arahan - 28-03-2014

powiedział jeden z nich ;P


RE: Głupi i głupszy - Mefisto - 28-03-2014

A chcesz usłyszeć najbardziej wkurwiający dźwięk? :>


RE: Głupi i głupszy - Juby - 08-06-2014

Nowa fotka:
[Obrazek: dumb-and-dumber-to-600x426.jpg]

I plakat:
[Obrazek: M4TrTQP.jpg]

A trailer wyjdzie na dniach, trwa 2:24 i prawdopodobnie będzie w dwóch wersjach (Red Band i Green).


RE: Głupi i głupszy - Albertino - 08-06-2014

Czyli film będzie miał eRkę? Jedynka była w PG-13.


RE: Głupi i głupszy - Juby - 08-06-2014

IDK. Po podaniu dwóch kategorii wiekowych zwiastunów, na forum boxoffice.com też pało takie pytanie.


RE: Głupi i głupszy - Pitero - 09-06-2014

Pierwszy plus filmu to to, że wraca samochód-owczarek :)


RE: Głupi i głupszy - Mierzwiak - 09-06-2014

To oczywiste, że film będzie cały upstrzony jak największą ilością odwołań i cytatów z jedynki. Nie zdziwią mnie nawet dokładne powtórki scen.


RE: Głupi i głupszy - Mierzwiak - 11-06-2014

Żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wolę tego nie oglądać żeby nie psuć sobie oryginału.


RE: Głupi i głupszy - military - 11-06-2014

E tam, całkiem zabawne, przecież oryginał jechał na podobnych dowcipach.:)


RE: Głupi i głupszy - Szaman - 11-06-2014

Jak dla mnie dość średni, najbardziej rzuca mi się w oczy straszna, cyfrowa taniocha zdjęć, może jeszcze nie jest to końcowy wygląd tego filmu, ale mogli zrobić cokolwiek z filtrem do zwiastuna. Jedynka miała bardzo ładne, żywe zdjęcia.

Wydaje mi się, że Daniels i Carrey zapomnieli jak gra się Lloyda i Harry'ego, nie mówię, że nie były to role na granicy szarży, bo jak najbardziej były, ale tym razem ta granica została przekroczona. Dziwny był ten gag ze staruszką, plotki o R-ce się potwierdzą? Jedynka mimo żartów o fekaliach i moczu, czy wyrywania serca, była jednak dość familijnym obrazem co potwierdza letnia, niedzielna ramówka TVN-u. Tutaj jakoś ręka Lloyda która utknęła tam gdzie utknęła, gryzła mi się z szyldem "Głupiego i głupszego".


RE: Głupi i głupszy - Arahan - 11-06-2014

Przeszarżowany, momentami niesmaczny, ale nie powiem, kilka razy się uśmiechnąłem.
Boję się tego filmu.


RE: Głupi i głupszy - koronex1989 - 11-06-2014

Jeff daje tu jak najbardziej radę, to Jim niestety gra decydowanie gorzej, inaczej niż w oryginale :(


RE: Głupi i głupszy - Jakuzzi - 11-06-2014

Trailer potwierdza tylko to, co widać od jakiejś dekady - bracia Farrelly wypstrykali się z resztek humoru i tylko jakimś niezrozumiałym cudem nabierają producentów na swoje wylacznie niesmaczne gagi.


RE: Głupi i głupszy - Szaman - 11-06-2014

Tak naprawdę ostatnim, dużym sukcesem kasowym Farrellych na rodzimym rynku był "Płytki facet" z 2001 roku, a od tej pory nakręcili przecież jeszcze 5 filmów. Ich obrazy nie przynoszą finansowego wstydu, ale też nie ma wobec nich większych oczekiwań, tym razem klapa "Głupiego i głupszego 2" może już jednak odbić się na ich przyszłych projektach.


RE: Głupi i głupszy - Bucho - 11-06-2014

Temat niby samograj, wiec do kinca liczylem, ze moze wyjsc z tego niezla komedia, ale ten trailer, damn, alez to slabe! Dziekuje, postoje


RE: Głupi i głupszy - Gieferg - 11-06-2014

Ostatnia zaprezentowana scena to już o krok za daleko. A reszta różnie, nie wiem czy w kinie, ale obejrzeć trzeba.


RE: Głupi i głupszy - Lawrence - 11-06-2014

Wiadomo, że trailer nie zachwyca. Ale tutaj też się pojawia, czy dowcip nie ten sam, czy może po prostu my dorośliśmy. Pamiętam, że jako dzieciak oglądałem "Głupiego i głupszego" i naturalnie śmiechu było sporo. Ale potem po jakiś latach jak znowu przypadkowo sięgnąłem po ten film, to się bardziej pojawiło zażenowanie, a wręcz lekki wstyd, że kiedyś to się takie zabawne wydawało.