Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
The Defenders (Marvel/Netflix) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: The Defenders (Marvel/Netflix) (/Thread-The-Defenders-Marvel-Netflix--4428)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - szopman - 22-07-2017

To będzie lepsze niż wszystkie dotychczasowe produkcje o superhero teamach :)


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Mierzwiak - 22-07-2017

No, ja już skaczę z radości na myśl o teamie którego połowę mam gdzieś, z fabułą kontynuującą beznadziejny wątek S2 Daredevila.


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - szopman - 22-07-2017

W sumie to Luke Cage i Iron Fist mi latają koło dupy, ale Daredevila uwielbiam, więc jestem podjarany Defendersami. Zwłaszcza, że dwie najzajebistsze postacie z 2. sezonu powracają :)


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Kuba - 22-07-2017

(22-07-2017, 14:37)szopman napisał(a): W sumie to Luke Cage i Iron Fist mi latają koło dupy, ale Daredevila uwielbiam, więc jestem podjarany Defendersami. Zwłaszcza, że dwie najzajebistsze postacie z 2. sezonu powracają :)

Punisher nie jest potwierdzony przypominam!


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - SonnyCrockett - 22-07-2017

No, ja skaczę z radości na myśl o teamie którego 1/4 mam gdzieś, z fabułą kontynuującą jedyny ciekawy wątek netflixowych Marveli tj. S2 Daredevila. :)


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Szpeku - 22-07-2017

Jaram się bardziej niż wszystkimi zapowiedzianymi filmami MCU ;)


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - szopman - 22-07-2017

@Sonny
Nie tylko s2 Daredevila. Praktycznie cały Iron Fist był o walce z The Hand :)


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - SonnyCrockett - 23-07-2017

Ale Iron Fist to jest ta 1/4 drużyny którą mam dupie, no i walczył to on z jakąś ubogą odnogą The Hand. Czymś co Daredevil rozjebałby w pół odcinka.


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Azgaroth - 23-07-2017

Wygląda ok, ale jakiegoś arcydzieła raczej się nie spodziewam. Przewiduje ninja napierdalankę z fabułą ograniczoną do zamknięcia wątków otwartych w poprzednich seriach. Dla mnie ok, ninja napierdalanka zawsze spoko :)


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Pelivaron - 24-07-2017

http://screenrant.com/marvel-defenders-punisher-absence/

Punishera nie bedzie.


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Kuba - 24-07-2017

Poziom hypu właśnie mocno spadł bo liczyłem na niego. Ehh


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Pelivaron - 25-07-2017

Po pierwszych 4 odcinkach jest niezaciekawie :)

https://naekranie.pl/aktualnosci/sa-pierwsze-recenzje-the-defenders-krytycy-narzekaja-na-fabule-2117506

Niebawem może sie okazać, że solidny 1. sezon Daredevila to był wypadek przy pracy. A to co później... no cóż. Szkoda gadać.


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Kuba - 25-07-2017

Ej, 2 sezon był fajny, miał sporo udanych elementów. "Jessica Jones" też była czyms nowym, innym i przy okazji bardzo klimatycznym i dobrym. To Luke i Iron popsuli renome Netflixverse :P


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Szpeku - 25-07-2017

Nie ruszają mnie te recenzje, wszystko co ostatnio tyczy się Marvela, ale nie Marvel Studios jest uznawane za słabe, a i tak bardziej czekam na ten serial niż na jakikolwiek film.


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Pelivaron - 25-07-2017

(25-07-2017, 09:35)Kuba napisał(a): Ej, 2 sezon był fajny, miał sporo udanych elementów. "Jessica Jones" też była czyms nowym, innym i przy okazji bardzo klimatycznym i dobrym. To Luke i Iron popsuli renome Netflixverse :P

2. sezon miał tylko fajnego Punishera. JJ obejrzałem może ze 3 odcinki, Luke'a obejrzałem jeden odcinek a tego ostatniego nawet nie ruszałem.

Punisher jest ostatnia nadzieją na to przeciętniactwo.


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Mierzwiak - 17-08-2017

Na Netfliksie jest odliczanie do premiery - za 20,5h, czyli standardowo bo zazwyczaj premiery pojawiają się właśnie o 9 rano naszego czasu.


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - szopman - 17-08-2017

Jutro wyłączam fejsbuka, telefon itp., nie wynurzam się nigdzie na miasto - wieczór (może nocka?) na bazie z Defendersami :) Już nie moge się doczekać ! :)


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Huntersky - 17-08-2017

Właśnie, ktoś o tym pamięta? Jak na serial łączący czwórkę netfliksowych bohaterów hype jest zaskakująco niski, a ja nawet nie odnowiłem konta na Netfliksie :)


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Kuba - 17-08-2017

Bo Luke i Iron byli słabi, a ten drugi żenująco słaby.

Ja w niedziele nocny maraton serialu robię, obym się wyjątkowo nie zawiódł.


RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - szopman - 17-08-2017

Nie wiem jak u innych, u mnie to jest największy hype na produkcje superhero ever :) Ale to głównie przez Daredevila i ekipe z jego serialu, reszta bohaterów mi wisi :)