![]() |
|
The Defenders (Marvel/Netflix) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: The Defenders (Marvel/Netflix) (/Thread-The-Defenders-Marvel-Netflix--4428) |
RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - szopman - 22-07-2017 To będzie lepsze niż wszystkie dotychczasowe produkcje o superhero teamach :) RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Mierzwiak - 22-07-2017 No, ja już skaczę z radości na myśl o teamie którego połowę mam gdzieś, z fabułą kontynuującą beznadziejny wątek S2 Daredevila. RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - szopman - 22-07-2017 W sumie to Luke Cage i Iron Fist mi latają koło dupy, ale Daredevila uwielbiam, więc jestem podjarany Defendersami. Zwłaszcza, że dwie najzajebistsze postacie z 2. sezonu powracają :) RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Kuba - 22-07-2017 (22-07-2017, 14:37)szopman napisał(a): W sumie to Luke Cage i Iron Fist mi latają koło dupy, ale Daredevila uwielbiam, więc jestem podjarany Defendersami. Zwłaszcza, że dwie najzajebistsze postacie z 2. sezonu powracają :) Punisher nie jest potwierdzony przypominam! RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - SonnyCrockett - 22-07-2017 No, ja skaczę z radości na myśl o teamie którego 1/4 mam gdzieś, z fabułą kontynuującą jedyny ciekawy wątek netflixowych Marveli tj. S2 Daredevila. :) RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Szpeku - 22-07-2017 Jaram się bardziej niż wszystkimi zapowiedzianymi filmami MCU ;) RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - szopman - 22-07-2017 @Sonny Nie tylko s2 Daredevila. Praktycznie cały Iron Fist był o walce z The Hand :) RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - SonnyCrockett - 23-07-2017 Ale Iron Fist to jest ta 1/4 drużyny którą mam dupie, no i walczył to on z jakąś ubogą odnogą The Hand. Czymś co Daredevil rozjebałby w pół odcinka. RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Azgaroth - 23-07-2017 Wygląda ok, ale jakiegoś arcydzieła raczej się nie spodziewam. Przewiduje ninja napierdalankę z fabułą ograniczoną do zamknięcia wątków otwartych w poprzednich seriach. Dla mnie ok, ninja napierdalanka zawsze spoko :) RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Pelivaron - 24-07-2017 http://screenrant.com/marvel-defenders-punisher-absence/ Punishera nie bedzie. RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Kuba - 24-07-2017 Poziom hypu właśnie mocno spadł bo liczyłem na niego. Ehh RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Pelivaron - 25-07-2017 Po pierwszych 4 odcinkach jest niezaciekawie :) https://naekranie.pl/aktualnosci/sa-pierwsze-recenzje-the-defenders-krytycy-narzekaja-na-fabule-2117506 Niebawem może sie okazać, że solidny 1. sezon Daredevila to był wypadek przy pracy. A to co później... no cóż. Szkoda gadać. RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Kuba - 25-07-2017 Ej, 2 sezon był fajny, miał sporo udanych elementów. "Jessica Jones" też była czyms nowym, innym i przy okazji bardzo klimatycznym i dobrym. To Luke i Iron popsuli renome Netflixverse :P RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Szpeku - 25-07-2017 Nie ruszają mnie te recenzje, wszystko co ostatnio tyczy się Marvela, ale nie Marvel Studios jest uznawane za słabe, a i tak bardziej czekam na ten serial niż na jakikolwiek film. RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Pelivaron - 25-07-2017 (25-07-2017, 09:35)Kuba napisał(a): Ej, 2 sezon był fajny, miał sporo udanych elementów. "Jessica Jones" też była czyms nowym, innym i przy okazji bardzo klimatycznym i dobrym. To Luke i Iron popsuli renome Netflixverse :P 2. sezon miał tylko fajnego Punishera. JJ obejrzałem może ze 3 odcinki, Luke'a obejrzałem jeden odcinek a tego ostatniego nawet nie ruszałem. Punisher jest ostatnia nadzieją na to przeciętniactwo. RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Mierzwiak - 17-08-2017 Na Netfliksie jest odliczanie do premiery - za 20,5h, czyli standardowo bo zazwyczaj premiery pojawiają się właśnie o 9 rano naszego czasu. RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - szopman - 17-08-2017 Jutro wyłączam fejsbuka, telefon itp., nie wynurzam się nigdzie na miasto - wieczór (może nocka?) na bazie z Defendersami :) Już nie moge się doczekać ! :) RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Huntersky - 17-08-2017 Właśnie, ktoś o tym pamięta? Jak na serial łączący czwórkę netfliksowych bohaterów hype jest zaskakująco niski, a ja nawet nie odnowiłem konta na Netfliksie :) RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - Kuba - 17-08-2017 Bo Luke i Iron byli słabi, a ten drugi żenująco słaby. Ja w niedziele nocny maraton serialu robię, obym się wyjątkowo nie zawiódł. RE: The Defenders (Marvel/Netflix) - szopman - 17-08-2017 Nie wiem jak u innych, u mnie to jest największy hype na produkcje superhero ever :) Ale to głównie przez Daredevila i ekipe z jego serialu, reszta bohaterów mi wisi :) |