Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
AMATORSKIE SCENARIUSZE FILMOWE - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: AMATORSKIE SCENARIUSZE FILMOWE (/Thread-AMATORSKIE-SCENARIUSZE-FILMOWE--528)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- Mental - 02-07-2007

sen zawsze jest scenograficzno-formalną "wyrwą" w filmie, zakłóceniem, czymś nieprzystającym formalnie do reszty. no chyba ze mowa o oniryzmach Lyncha :)


- Mental - 03-07-2007

ludzie, zapraszam do lektury nowego-starego Bulwiaka. całkowicie zmieniłem idiotyczno-parodystyczny wydźwięk historii. teraz pada trup i to w tragicznych okolicznościach:

http://www.comteche.com/free-image-hosting/images/3b08276.pdf

czekam na krytykę.

Hitch, ciebie tez zachęcam do lektury :)


- Hitch - 03-07-2007

Powiedz po prostu 'popraw mi dialogi' :)


- Mental - 03-07-2007

czytaj, nie pierdol :)


- Hitch - 03-07-2007

Czytam i poki co ten sam zarzut. Wszystko elo tylko dialogi do dupy :)


- Mental - 03-07-2007

a zatem nie czytaj i nie pierdol :)


- Hitch - 03-07-2007

Nie denerwuj mnie bo zaraz wezme to i poprawie wszystkie dialogi, wystawie i zobacyzmy czyje lepsze :)


- Hitch - 03-07-2007

Przeczytalem. Zarzut dalej ten sam :)
Ogolnie to jest tak, że w dialogach zapominasz dodac do Andrzeja Bulwiaka. To ze akurat sie nie odzywa nic nie znaczy. Andrzej caly czas o nim pamieta i mysli. To zjada go od srodka. Powinien byc taki mrukliwy, lakoniczny, zmeczony. Powinien byc oszczedny w slowach, ciagle nieobecny. Czaisz?


- Mental - 03-07-2007

niekoniecznie. obejrzyj Mr Brooksa. tam jest identyczny schemat. Costner zachowuje się jak rozdygotany psychol tylko w chwili, gdy słyszy głosy. W innych wypadkach to normalny, stateczny facet.


- Hitch - 03-07-2007

Ale tak jak ja mowie bedzie mroczniejszy efekt.


- Mental - 03-07-2007

zgadzam się. ale ja nie mam pod ręką Pacino, żeby zagrał takie coś :) i nie zależy mi na realistycznym odtworzeniu przebiegu choroby psychicznej. nie ta historia, nie ten czas, nie ta wiedza.


- Hitch - 03-07-2007

Oj Pacino od razu. Tepe patrzenie sie gdzies nie jest trudne do zagrania. Potrzebny tylko kumaty gosciu co pojmie wskazowki ;)


- Mental - 03-07-2007

nie, Hitch. do tego potrzebny jest aktor na miarę Hoffmana albo Penna. inaczej wyjdzie to, czego nie znoszę w filmach - sztuczne, nadęte, pretensjonalne gówno.


- Hitch - 03-07-2007

Ale dialogi i tak sa kiepskie :)


- Mental - 03-07-2007

nie pie**** :)

przeczytaj: Videokonferencje. tam są fajowe dialogi :)


- Hitch - 03-07-2007

Co mi po videokonferencji. Bulwiak mnie ciekawi.


- Green_Eyes - 05-07-2007

Przeczytałam wszystkie "wypociny" [jak moja nauczycielka od polskiego raczyła nazywać nasze prace ;) ] i musze przyznać, że masz Waćpan talent :D Najbardziej podobała mi sie "Zasadzka" [zdecydowanie czuć w niej Dicka - zwłaszcza w zakończeniu] na drugim miejscu "Videokonferencja", chociaż zgadzam się z Jakuzzim, że scena z matka jest ... niepotrzebna. Taka troche pro-amerykańska... właściwie to jedyne "ale". Talenty to Ty masz bez wątpliwości ;)
Semi napisał(a):Mialam nadzieje ze 'Koniec Polski' sie inaczej skonczy (:

Ja też ;) Myślałam, że nażrą się kapuchą kiszoną i umrą w mękach :) Bo jak wiadomo "Gówno i kapusta zawsze w parze idą. Jedno popędza drugie. Perpetum mobile." :lol:


- Mental - 06-07-2007

czy tylko ja traktuje pijackie rojenia Atwooda jako ostentacyjnie antyamerykańskie? :)


- Motoduf - 17-07-2007

Mental, Twoje scenariusze nie dają się otworzyć.


- Phlogiston2 - 25-04-2009

Motoduf napisał(a):Mental, Twoje scenariusze nie dają się otworzyć.

Włacha ja też chce poznać Mentala od strony scenarzysty

Filmy nie chcą chodzić scenariusze się nie otwierają:<