![]() |
|
AMATORSKIE SCENARIUSZE FILMOWE - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: AMATORSKIE SCENARIUSZE FILMOWE (/Thread-AMATORSKIE-SCENARIUSZE-FILMOWE--528) |
- Mental - 02-07-2007 sen zawsze jest scenograficzno-formalną "wyrwą" w filmie, zakłóceniem, czymś nieprzystającym formalnie do reszty. no chyba ze mowa o oniryzmach Lyncha :) - Mental - 03-07-2007 ludzie, zapraszam do lektury nowego-starego Bulwiaka. całkowicie zmieniłem idiotyczno-parodystyczny wydźwięk historii. teraz pada trup i to w tragicznych okolicznościach: http://www.comteche.com/free-image-hosting/images/3b08276.pdf czekam na krytykę. Hitch, ciebie tez zachęcam do lektury :) - Hitch - 03-07-2007 Powiedz po prostu 'popraw mi dialogi' :) - Mental - 03-07-2007 czytaj, nie pierdol :) - Hitch - 03-07-2007 Czytam i poki co ten sam zarzut. Wszystko elo tylko dialogi do dupy :) - Mental - 03-07-2007 a zatem nie czytaj i nie pierdol :) - Hitch - 03-07-2007 Nie denerwuj mnie bo zaraz wezme to i poprawie wszystkie dialogi, wystawie i zobacyzmy czyje lepsze :) - Hitch - 03-07-2007 Przeczytalem. Zarzut dalej ten sam :) Ogolnie to jest tak, że w dialogach zapominasz dodac do Andrzeja Bulwiaka. To ze akurat sie nie odzywa nic nie znaczy. Andrzej caly czas o nim pamieta i mysli. To zjada go od srodka. Powinien byc taki mrukliwy, lakoniczny, zmeczony. Powinien byc oszczedny w slowach, ciagle nieobecny. Czaisz? - Mental - 03-07-2007 niekoniecznie. obejrzyj Mr Brooksa. tam jest identyczny schemat. Costner zachowuje się jak rozdygotany psychol tylko w chwili, gdy słyszy głosy. W innych wypadkach to normalny, stateczny facet. - Hitch - 03-07-2007 Ale tak jak ja mowie bedzie mroczniejszy efekt. - Mental - 03-07-2007 zgadzam się. ale ja nie mam pod ręką Pacino, żeby zagrał takie coś :) i nie zależy mi na realistycznym odtworzeniu przebiegu choroby psychicznej. nie ta historia, nie ten czas, nie ta wiedza. - Hitch - 03-07-2007 Oj Pacino od razu. Tepe patrzenie sie gdzies nie jest trudne do zagrania. Potrzebny tylko kumaty gosciu co pojmie wskazowki ;) - Mental - 03-07-2007 nie, Hitch. do tego potrzebny jest aktor na miarę Hoffmana albo Penna. inaczej wyjdzie to, czego nie znoszę w filmach - sztuczne, nadęte, pretensjonalne gówno. - Hitch - 03-07-2007 Ale dialogi i tak sa kiepskie :) - Mental - 03-07-2007 nie pie**** :) przeczytaj: Videokonferencje. tam są fajowe dialogi :) - Hitch - 03-07-2007 Co mi po videokonferencji. Bulwiak mnie ciekawi. - Green_Eyes - 05-07-2007 Przeczytałam wszystkie "wypociny" [jak moja nauczycielka od polskiego raczyła nazywać nasze prace ;) ] i musze przyznać, że masz Waćpan talent :D Najbardziej podobała mi sie "Zasadzka" [zdecydowanie czuć w niej Dicka - zwłaszcza w zakończeniu] na drugim miejscu "Videokonferencja", chociaż zgadzam się z Jakuzzim, że scena z matka jest ... niepotrzebna. Taka troche pro-amerykańska... właściwie to jedyne "ale". Talenty to Ty masz bez wątpliwości ;) Semi napisał(a):Mialam nadzieje ze 'Koniec Polski' sie inaczej skonczy (: Ja też ;) Myślałam, że nażrą się kapuchą kiszoną i umrą w mękach :) Bo jak wiadomo "Gówno i kapusta zawsze w parze idą. Jedno popędza drugie. Perpetum mobile." :lol: - Mental - 06-07-2007 czy tylko ja traktuje pijackie rojenia Atwooda jako ostentacyjnie antyamerykańskie? :) - Motoduf - 17-07-2007 Mental, Twoje scenariusze nie dają się otworzyć. - Phlogiston2 - 25-04-2009 Motoduf napisał(a):Mental, Twoje scenariusze nie dają się otworzyć. Włacha ja też chce poznać Mentala od strony scenarzysty Filmy nie chcą chodzić scenariusze się nie otwierają:< |