![]() |
|
The Terminator (1984) / Terminator 2: Judgment Day (1991) reż. James Cameron - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +---- Dział: Filmy Jamesa Camerona (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-Jamesa-Camerona--87) +---- Wątek: The Terminator (1984) / Terminator 2: Judgment Day (1991) reż. James Cameron (/Thread-The-Terminator-1984-Terminator-2-Judgment-Day-1991-re%C5%BC-James-Cameron--59) |
- Anonymous - 29-01-2007 Cytat:Serial będzie się dział po drugiej części. Sarah i John będą starać się rozpieprzyć SkynetParanoja, zwłaszcza, że i tak wiadomo że nie rozpieprzą No chyba że zrobią to jako alternatywę w stosunku do T3 bo inaczej tego nei widzę.Tak czy inaczej pomysł debilny, choć przypomina mi to trochę pomysł ze zrobieniem serialu Nieśmiertelny co tez nijak się miało do pierwszego filmu, ale fanów jednak sporo znalazło (ja się wśród nich nie znajduję) zresztą ta seria już nawet tylko biorąc pod uwagę filmy nie miała żadnej sensownej linni czaseowj, bo każdy sequel brał pod uwagę tylko pierwszą częśc, więc dodanie tam jeszcze całego serialu już róznicy nei robiło. W sumie to serial Terminator to mogliby zrobić, ale opowiadający o wojnie z maszynami (i dać sobie spokój z częscią czwartą) coś takiego byłoby do przyjęcia. Ciekawe kiedy się okaże że powstaje serial Ellen Ripley Chronicles mówiący o tym jak to (pomiędzy Aliens i A3) Ripley, Newt, Hicks i połówka Bishopa podrózują sobie po galaktyce i walczą z Obcymi na różnych planetach hock: Przy okazji wyjaśni się w końcu skąd się wzięły jaja na Sulaco i dlaczego hibernatory na początku A3 są zupełnie inne niż na końcu Aliens
- military - 29-01-2007 Tworzenie serialu o Sarze, na dodatek bez Lindy Blair, to kompletny debilizm. I tak, wiadomo, jak to się skończy (chociaż pewnie w jednym z twistów okaże się, że białaczkę wszczepił jej agent FBI, najprawdopodobniej robot z przyszłości). Cóż, może przynajmniej pokażą rozpieszczanie Johna, bo nieźle musiała się matula namęczyć, żeby w kilka lat zmienił się w takiego beksę. - Adi - 29-01-2007 Bez Lindy Blair, heretyku jeden, nie można byłoby ewentualnie zrobić sequeli "Egzorcysty" .
- military - 29-01-2007 Mam ten komfort psychiczny, że nie widziałem ani jednej części Egzorcysty. Po Omenie już wiedziałem, że filmy o tematyce satanistyczno-apokaliptycznej mnie nudzą. ![]() Enyłej, idę o rękę że w serialu pojawi się choć jeden robot z przyszłości. Co nie będzie miało sensu, ale jednak się wydarzy. Mogę postawić nawet pieniądze. Ktoś przyjmie zakład? Pp
- apone - 29-01-2007 Może z Lindą Blair jako Sarah Connor byłoby ciekawiej. Mogliby wcisnąć motyw opętania bohaterki i to jak się to niekorzystnie odbiło na zachowaniu jej syna. Wtedy z przyszłości przyleciałby cyborg- egzorcysta model T-666 i ją uzdrowił, ale sam doznałby pomieszania danych i wykitował. Jego szczątki odnalezione gdzieś w okolicach Nevady posłużą do badań nad udoskonaleniem Skynetu, przez co zyskuje on pełną świadomość i wybucha wojna z maszynami. Jak ja coś wymyślę to nie ma **** we wsi.
- Adi - 30-01-2007 To interesujące. Na koniec dodałbym Jeffa Goldbluma, który za pomocą Skype'a kontaktuje się z Gwiezdnym Dzieckiem Kubricka. Dziecko zaczyna się bawić w planetarne klocki lego, przestawiając Pałac Kultury do Strefy 51. Sygnał z iglicy odbiera Gary Sinise, wystrzelony w kosmos w "Misji na Marsa". Wysyła on Forresta Gumpa, który jest zbudowany ze stopu mimetycznego i posiadł możliwości Multiple Mana z "X-Men 3". Powielony Gump zasiada w polskim parlamencie. Następnie żąda skupu żywca po dumpingowych cenach i sprowadza Świnie Z Kosmosu razem z Frankiem Ozem. Oz jako Yoda walczy z Silver Surferem Giertychem i wycofuje komputery ze szkół. Ostatniego peceta szmugluje John Connor i za pomocą udoskonalonego kodu html z http://www.film.org.pl (zakonspirowanego pod pozorem działu REMAKE) załatwia Skynet. Na koniec Sam dokonuje strzału wprost w usta Frodo, za co Jackson dostaje Lifetime Achievement Award od Akademii. Dante i Randal triumfują. Desjudi srzela sobie w łeb. Nadlatuje Superman i wręcza Connorowi niedzielne majtki na rajtuzy. Sarah Connor staje w alkoholowe szranki z Marion Ravenwood, przegrywa i zostaje pochowana pod pretekstem białaczki. - hops - 30-01-2007 rotfl, Adi, jesteś nieźle zryty... ;) - Mental - 30-01-2007 Military napisał(a):Mam ten komfort psychiczny, że nie widziałem ani jednej części Egzorcysty. Oj, chłopie, nie wiesz, co tracisz. Pierwszy "Egzorcysta" jest cudowny. Jedyny horror (obok TCM74), który potrafi mnie bez reszty zaangażować emocjonalnie. - military - 31-01-2007 Kupiłem sobie dziś T2 SE (QDVD) - udany zakup, nowe sceny bardzo dobre (uśmiech Arniego mnie rozwalił, ale najlepsza i tak jest "operacja" na mózgu T-800), i ogólnie T2 to jeden z najlepszych filmów w historii gatunku, a napewno najlepszy sequel. Jednak kiedy włączam napisy do ścieżki z komentarzem twórców, w prawej krawędzi ekranu pojawia mi się jakiś biały pasek. Co to za dziadostwo i jak się tego pozbyć? - Mierzwiak - 01-02-2007 Fuckin' weird... na kompie też jest? Jeśli tak to zrób screena. - military - 01-02-2007 Nie potrafię zrobić screena filmowi dvd (pewnie potrzeba jakiegoś programu), ale za to zrobiłem w paincie mały schemat. Ten pasek pojawia się tylko przy włączonym komentarzu, przy polskich napisach. Kiedy napis znika, bo nikt nic nie mówi, pasek też znika. Aha, nie sprawdzałem tego na stacjonarnym dvd - z takiej przyczyny, że w chwili obecnej takowego nie posiadam. ![]()
- romeck - 01-02-2007 Zrzuty z DVD robi się zwyczajnie przy użyciu PowerDVD. Chyba, że Ty używasz innego softu do odtwarzania filmów. - military - 01-02-2007 Nie, mam PowerDVD, przeszukałem menu i nie znalazłem opcji zrobienia screena... - romeck - 01-02-2007 Taka ikonka z aparatem fotograficznym powinna być. Tylko gdzieś w opcjach zaawansowanych trzeba mu podać gdzie ma zapisywać pliki zrzutów.
- military - 01-02-2007 Dzięki, romeck. ![]() ![]() Tego tak bardzo nie widać na zdjęciu, ale na ekranie mocno przeszkadza. - Anonymous - 01-02-2007 Też to mam tyle że mój stacjonarny odtwarzacz minimalnie obcina brzegi obrazu (wszystko jest zawsze jakby minimalnie powiększone) i nie widać tego dziadostwa na kompie jak oglądałem z komentarzami to dałem sobie pan&scan do 16:9.Poniżej screen (zrzutka z PDVD jest umieszczona na większym czarnym tle, żeby było wyraźniej widać o co chodzi): ![]() Cytat: i ogólnie T2 to jeden z najlepszych filmów w historii gatunku, a napewno najlepszy sequel.najlepszy autoplagiat, najlepszymi sequelami są Aliens & A3
- military - 01-02-2007 Gieferg napisał(a):najlepszy autoplagiat, najlepszymi sequelami są Aliens & A3 A3 - ok, ale Aliens ze względu na końcówkę jednak przegrywa z Terminatorem, który moim zdaniem kończy się rewelacyjnie (mimo że podobnie). - Mental - 01-02-2007 A3, T2 i Godfather 2 - najlepsze sikłele w historii kina. Ps. Też mam ten pasek :( - Anonymous - 01-02-2007 Ze względu na końcówkę to moze i przegrywa, ale ze względu na całoksztalt wygrywa zdecydowanie bo jest zasadniczo równie dobry a o wiele mniej odtwórczy w stosunku do oryginału, a dla mnie to ma dośc duże znaczenie. - military - 01-02-2007 Jak uważasz, Gieferg. Dla mnie Aliens to jeden z nalepszych filmów w historii kina, ale Alien jest jeszcze lepszy. Za to oba Terminatory trzymają równie wysoki poziom, więc mimo że jako film T2 przegrywa z Aliens, to jednak jako sequel - wygrywa.
|