![]() |
|
Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Filmy i seriale animowane (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-i-seriale-animowane--23) +--- Wątek: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) (/Thread-Shrek-Kot-w-butach-DreamWorks--6510) |
RE: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - Kryst_007 - 25-06-2024 Ile już było przypadków gdy comic relief dostawał własny film, a zamiast bawić, to wkurwiał? No i ciekawe czy Stuhr na starość i po tylu problemach zdrowotnych wykrzesa z siebie tamtą energię. RE: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - marsgrey21 - 25-06-2024 Ja zadam lepsze pytanie, czy dożyje? RE: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - Krismeister - 25-06-2024 Nie kraczcie bo znając życie zastąpi go Maciek Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - Pitero - 25-06-2024 Albo Jarek Boberek. Wysłane z mojego CPH2481 przy użyciu Tapatalka RE: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - marsgrey21 - 25-06-2024 Byle by nie odjebali tego co z Hagridem, wiem, że aktor głosowy odszedł, ale zastępstwo straszne, zupełnie inny vibe, Obersztyn od Gosztyły nie różnił się na tyle, by rzucało się to w uszy, ale trzeci głos był słaby. RE: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - OGPUEE - 25-06-2024 Maciej go nie zastąpi, bo ma zupełnie inną barwę głosu, a Osioł Stuhra jest zbyt ikoniczny i będą celować w jakieś podobieństwo (jak było to z Papą Smerfem Michnikowskiego). (25-06-2024, 07:51)Kryst_007 napisał(a): No i ciekawe czy Stuhr na starość i po tylu problemach zdrowotnych wykrzesa z siebie tamtą energię.Przy okazji gdzieś czytałem, że Stuhr tak nie był zadowolony, iż był bardziej rozpoznawalny jako Osioł (ten sam vibe co z Wodeckim, którego ubodło że najbardziej znanym kawałkiem jest dobranockowa piosenka o jakiejś szkopskiej pszczołę, którą nakręcił za schabowego). (25-06-2024, 11:30)Pitero napisał(a): Albo Jarek Boberek.Albo Wojtek Paszkowski, który w Café Myszka zastąpił Stuhra w roli Muszu. RE: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - Krismeister - 25-06-2024 (25-06-2024, 12:09)marsgrey21 napisał(a): Byle by nie odjebali tego co z Hagridem, wiem, że aktor głosowy odszedł, ale zastępstwo straszne, zupełnie inny vibe, Obersztyn od Gosztyły nie różnił się na tyle, by rzucało się to w uszy, ale trzeci głos był słaby. Akurat ten trzeci aktor bardzo przypominał tego pierwszego. O wiele bardziej niż ten drugi. Ale przyznam, że jak myślę o Hagridzie to rzecz jasna w uszach mam aktora od Komnaty do Czary. RE: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - Spoilerowo - 25-06-2024 ciekawe ilu ludzi za kilka lat pozna, że to po prostu AI, a Jureczek w mediach będzie zbijał śmietankę, że to on dał przecież radę podłożyć głos nałożą surowe kary dla ludzi pracujących przy dubbingu za ujawnienie prawdziwej wersji i tyle RE: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - OGPUEE - 07-10-2024 Maciej Stuhr nie wyklucza, że zagrałby Osła gdyby o to go poproszono: https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,31364769,zapytalismy-macieja-stuhra-czy-zagralby-osla-w-nowym-shreku.html RE: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - yacajackowski - 07-10-2024 W realu gra osła od dawna więc doświadczenie ma RE: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - shamar - 07-10-2024 To nie oglądam. A najujowszy dubbing świata to jest Wojewódzki w ostatnim "Asterixie" RE: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - OGPUEE - 07-10-2024 Hold your horses (albo hold your donkeys). Na razie nic nie jest przesądzone, a znając życie nie będą bawić się w AI. Niektórzy typują Michała Pielę jako następcę, bo jego głos jest całkiem podobny do Stuhra. I przychylam się do tych opinii, bo faktycznie słychać podobieństwo, większego wyboru nie ma, a i mam dosyć niekonsekwentnych głosów w polskim dubie: RE: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - Żółte Krzesło - 07-10-2024 W jednym z pierwszych zdubbingowanych zwiastunów "Shreka" w Osła wcielił się świętej pamięci Wojciech Paszkowski. RE: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - OGPUEE - 08-10-2024 I Paszkowski potem zastąpił w jednym szorcie. Odchodząc od dywagacji nt. dublażu, trafiłem na horrorowy zwiastun Shreka :) RE: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - slepy51 - 08-11-2024 RE: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - OGPUEE - 27-02-2025 W końcu tizer Shreka 5: Czemu ja odczuwam cringe? Plus czemu postacie mają bardziej kreskówkowe oczy i ekspresję? RE: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - marsgrey21 - 27-02-2025 To wygląda jakby wzięło najgorsze rzeczy z sequeli Ice Age I wrzuciłi do Shreka I zrobili nową część w 2015, tyle, że jest 2025. Słabe to, wizualnie i ogólnie. Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - zombie001 - 27-02-2025 Wygląda jakoś tak dziwnie, ale to może przez to, że po ostatnim Kocie miałem jednak inne oczekiwania :/ Inna rzecz, że ja tego nigdy w oryginale nie widziałem i głosy mnie nie pasują... Wysłane przy użyciu Tapatalka RE: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - marsgrey21 - 27-02-2025 Ić pan w chuy z tym, to będzie parodia samego Shreka, a nie parodia wszystkiego wokół jak kiedyś. Shrek: The croods. ![]() Lud przemówił. RE: Shrek / Kot w butach (DreamWorks) - Snappik - 27-02-2025 Córka Shreków wygląda jak aktywistka BLM. Pass... |