Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Oscary 2017 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Oscary 2017 (/Thread-Oscary-2017--4397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46


RE: Oscary 2017 - Capt. Nascimento - 27-02-2017

Jak dobrze widzieć w samym środku Mela Gibsona.


RE: Oscary 2017 - smackey - 27-02-2017

https://www.instagram.com/p/BRAJl8Ij33l/

odezwał się już największy rasista świata :)


RE: Oscary 2017 - Perfik - 27-02-2017

Affleckowi należało się jak psu buda, ale sam do końca nie wierzyłem, że mu się uda. Brie Larson (która imo wyglądała najlepiej na tej gali) wyraźnie niezadowolona z wyniku (podobno gdzieś można znaleźć wywiad z nią w którym otwarcie mówi, że ma nadzieję, że Affleck nie wygra), ale sądząc po dość gromkich brawach, jedno, co w holiłud się szybko wybacza to obmacywanki koleżanek z planu :).

W ogóle Denzel przez cały ten przedoscarowy sezon wyglądał jakby miał jakąś starczą wersję autyzmu czy cuś. On tak zawsze? :)


RE: Oscary 2017 - Juby - 27-02-2017

(27-02-2017, 18:41)Capt. Nascimento napisał(a): Ogółem skoro Jimmy Kimmel się nie sprawdził, to może Jimmy Fallon da radę.

DAFUQ? Słyszę same pozytywne komentarze odnośnie Kimmela, skąd pomysł, że się nie sprawdził?


RE: Oscary 2017 - Snuffer - 27-02-2017

Brie Larson nawet nie klaskała, trzymając dłonie przy sobie na znak protestu, to już drugi raz zresztą wręcza Affleckowi jakąś nagrodę w tym sezonie.


RE: Oscary 2017 - Cator - 27-02-2017

Jak na moje fajny protest. Żadnego odmawiania wręczenia nagrody, czy ostentacyjnych cyrków. Ot po prostu takie ciche, osobiste "fuck you".


RE: Oscary 2017 - Snuffer - 27-02-2017

Yep. Zachowała klasę, bez wątpienia.


RE: Oscary 2017 - SonnyCrockett - 27-02-2017

Z mojej strony niedwuznaczne propozycje jej nie grożą. Jest aseksualna. ;)


RE: Oscary 2017 - Szaman - 27-02-2017

Wręczała mu Globa, BAFTA i Oscara, niestety taki zwyczaj, że aktorka z poprzedniego roku wręcza aktorowi.


RE: Oscary 2017 - Cator - 27-02-2017

(27-02-2017, 22:15)SonnyCrockett napisał(a): Z mojej strony niedwuznaczne propozycje jej nie grożą.


I am sure she's devastated ;)


RE: Oscary 2017 - Persona non grata - 27-02-2017

Durczok mógł wręczać, to by sobie piątkę chłopaki skleili. :)


RE: Oscary 2017 - SonnyCrockett - 27-02-2017

(27-02-2017, 22:20)Cator napisał(a):
(27-02-2017, 22:15)SonnyCrockett napisał(a): Z mojej strony niedwuznaczne propozycje jej nie grożą.

I am sure she's devastated ;)

Też boję się jak to przyjmie. :P


RE: Oscary 2017 - Szpeku - 27-02-2017

Ja ją lubiłem po "Scott Pilgrim vs The World", ale potem zobaczyłem jej sztuczne cycki za czasów fappening i mam uraz do tej pory :(


RE: Oscary 2017 - Juby - 27-02-2017

Obejrzałem te video tłumaczące zasady głosowania - matko, co za posrany system! Czyli La La Land, albo jakikolwiek inny nominowany film, mógł zdobyć 35% głosów i zostać najczęściej wybierany jako film roku... ale nie wygrać, bo jakiś inny film był częściej wybierany jako drugi? Nie tak to powinno chyba wyglądać, bo to nie ranking internetowy z przedstawianiem średniej arytmetycznej.

W ogóle to jestem zdania, że co najmniej dwie nominacje powinny przejść jakąś reformę. Po nienominowaniu The Dark Knight (o którym było głośno, mówiło się, że może jako pierwsza adaptacja komiksu PG-13 dostać główną nominację) i WALL-E (także wiele osób liczyło na nominację, jako druga animacja w historii) Akademia zwiększyła grono nominowanych do głównej nagrody aż do 10 filmów. Dzięki temu do stawki dostały się Up, Incepcja i Toy Story 3, co było pewnego rodzaju rekompensatą. Ale ten zabieg nie wypalił. Wycofali się z niego, zmieniając na "od 5 do 10 nominowanych", co wcale nie było dobrym rozwiązaniem, bo grono jest niestałe, zbyt liczne i przez to dostaje się do niego jeszcze więcej przeciętniaków. Uważam, że powinni wrócić do 5 nominacji. To nie byłoby pierwsze wycofanie się z błędnego pomysłu - przypominam o rozdzieleniu nominacji za najlepszą muzykę w latach 90-tych.

Inaczej ma się sprawa z nominacją za najlepsze VFX. Jak pokazał ten rok, czasami ciężko jest znaleźć 5 filmów z dobrymi efektami, a i tak się łapią (Deepwater Horizont). W tym roku, na przykład, nominowałby tylko trzy tytuły. Nie mówię, że powinni cofnąć się do trzech nominacji, bo czasami może brakować wtedy miejsca dla filmów z świetnymi efektami (patrz. rok 2005), ale powinni ustalić przedział "od 2 do 5 nominowanych".


RE: Oscary 2017 - Perfik - 27-02-2017

I przede wszystkim, ludzie pracujący w branży VFX przed wybraniem nominowanych powinni skonsultować się z członkami forum filmowego KMF. Może zapobiegnie to nominowaniu przez tę bandę amatorów filmów które BEZDYSKUSYJNIE na to nie zasługują lol :)


RE: Oscary 2017 - smackey - 27-02-2017

(27-02-2017, 22:24)Szpeku napisał(a): Ja ją lubiłem po "Scott Pilgrim vs The World", ale potem zobaczyłem jej sztuczne cycki za czasów fappening i mam uraz do tej pory :(

jakie sztuczne :o ?


RE: Oscary 2017 - Szpeku - 27-02-2017

No sztuczne... w sieci jeszcze pewnie są, były dwie, albo trzy fotki, ale oczy bolą do tej pory.


RE: Oscary 2017 - Capt. Nascimento - 27-02-2017

Juby napisał(a):DAFUQ? Słyszę same pozytywne komentarze odnośnie Kimmela, skąd pomysł, że się nie sprawdził?

Poważnie? Tzn, może niekoniecznie co do samego Kimmela, ale czytam i słyszę głównie krytykę całej gali - zaznaczam, nie ze środowisk o silnych politycznych przekonaniach - to się rozumie przez się. :D


RE: Oscary 2017 - Perfik - 27-02-2017

Szpeku chyba na oczy nigdy młodego, jędrnego cyca nie widziałeś, jak to dla Ciebie są fejki...


RE: Oscary 2017 - Szpeku - 27-02-2017

No najprawdopodobniej mniej niż ty :( smutna sprawa.