Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Walking Dead - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: Walking Dead (/Thread-Walking-Dead--1887)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Walking Dead - Kluski - 28-03-2018

Ogląda ktoś gówienko? Poprawiło się coś? Może jakieś guilty pleasure chociaż w ostatnich epizodach?


RE: Walking Dead - Pelivaron - 30-05-2018

http://www.comingsoon.net/tv/news/948897-andrew-lincoln-could-be-exiting-amcs-walking-dead-season-9

Zawsze uważałem, że odejście Lincolna będzie dla TWD końcem - nomen omen dla mnie ten serial już sie skończył kilka lat temu i nie śledzę.


RE: Walking Dead - yacajackowski - 30-05-2018

Norman się cieszy, podobno teraz będzie główną gwiazdą TWD i ma zgarnąć za to 20 mln $.


RE: Walking Dead - ugh - 30-05-2018

Niech oni już kończą to coś, póki jeszcze mają sensowną widownię (ja zrezygnowałem z oglądania 8 serii). Moda na zombiaki i tak już mija. To straszne oglądać jak mocny zjazd jakościowy miał tutaj miejsce. A Lincoln ciągnął ostatnie 3 sezony na swoich barkach. Nie wierze w opłacalność kręcenia 10 sezonu jeśli go zabraknie.


RE: Walking Dead - Mierzwiak - 05-11-2018

Hahaha.

https://www.comicbookmovie.com/tv/amc/the_walking_dead/amc-officially-announces-trilogy-of-rick-grimes-movies-as-the-walking-dead-universe-expansion-begins-a164542


RE: Walking Dead - harlequinade - 05-11-2018

Ileż można tych biednych fanów trollować


RE: Walking Dead - Vesper Lynd - 18-11-2018

Dylematy moralne ciągnęli za długo, a powinni już wtedy podjąć wątek ewolucji zombiaków, ale stopniowo, powoli, wprowadzając pośród tego wojennego chaosu niepokojące znaki, że z żywymi trupami dzieje się coś innego. Tymczasem w ostatnim odcinku przywalili z grubej rury
i wyszło debilnie.


RE: Walking Dead - Szaman - 18-11-2018

To nie jest to co myślisz.




RE: Walking Dead - Vesper Lynd - 18-11-2018

:D
Dzięki za wyjaśnienie.
Ale mój pomysł byłby cool.


RE: Walking Dead - Szaman - 19-07-2019

Spin-off z Rickiem okazuje się filmem kinowym pod skrzydłami Universalu. Oj bardzo, bardzo mocno spóźnionym.
http://collider.com/walking-dead-movie-trailer/?utm_campaign=collidersocial&utm_medium=twitter&utm_source=twitter


RE: Walking Dead - Trailery Srailery - 27-07-2020

Zwiastun nowej serii osadzonej w wiadomym uniwersum...



RE: Walking Dead - Kluski - 27-07-2020

Ale kupa, oni totalnie nie czują klimatu postapokalipsy zombi, jak już muszą tak koniecznie kręcić te swoje sitcomy to po co na siłę wrzucać tam zombiaki?


RE: Walking Dead - Trailery Srailery - 09-09-2020

Kolejny spin-off...
https://ew.com/tv/walking-dead-end-daryl-carol-spin-off-norman-reedus-melissa-mcbride/


RE: Walking Dead - Finlandia - 06-10-2020

Chciałem zapytać czy warto oglądać ten serial. Akurat wykupiłem dostęp do netflixa. Podobno sezony 6, 7 są beznadziejne, ale już 8 i 9 ponownie wskoczyły na dobry poziom.


RE: Walking Dead - raven.second - 06-10-2020

Nie warto, serio. Na upartego można obejrzeć pierwszy sezon, a jak ktoś naprawdę ma ochotę i wysoki próg tolerancji kiczu oraz nudy, to może zaliczyć kolejne dwa czy trzy (do zakończenia wątku więzienia) i rzucić to w cholerę. Lepiej już skupić się na komiksie, albo wybrać inny serial.


RE: Walking Dead - Finlandia - 06-10-2020

(06-10-2020, 18:23)raven.second napisał(a): Nie warto, serio. Na upartego można obejrzeć pierwszy sezon, a jak ktoś naprawdę ma ochotę i wysoki próg tolerancji kiczu oraz nudy, to może zaliczyć kolejne dwa czy trzy (do zakończenia wątku więzienia) i rzucić to w cholerę. Lepiej już skupić się na komiksie, albo wybrać inny serial.

ok. Omijam. Dziekuje za info.


RE: Walking Dead - Grievous - 31-07-2022

https://variety.com/2017/tv/news/frank-darabont-walking-dead-emails-rage-boils-over-1202494598/

Odkopuję trupa, ale serial porzuciłem milion lat temu, więc nigdy wcześniej nie natknąłem się na te cudowne e-maile Darabonta :P


RE: Walking Dead - Scheckley - 25-11-2022

Tak ogólnie to niedawno był ostatni odcinek, i że tak powiem nołbody kiers. Ostatnia scena z ostatniego odcinka z kronikarskiego obowiązku:




RE: Walking Dead - Hitch - 26-11-2022

Niech ktoś mi, proszę, zaspojluje jak to wszystko się kończy, bo nie zamierzam wracać do tego serialu :)


RE: Walking Dead - Scheckley - 26-11-2022

Coś niby wytłumaczone, ale zbyt długo tego nie oglądałem by to sensownie streścić:

https://www.digitalspy.com/tv/ustv/a42020828/walking-dead-ending-explained/