![]() |
|
Aliens vs. Predator - Requiem (AVP2) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +---- Dział: ALIEN & PREDATOR (https://forumkmf.pl/Forum-ALIEN-PREDATOR--20) +---- Wątek: Aliens vs. Predator - Requiem (AVP2) (/Thread-Aliens-vs-Predator-Requiem-AVP2--620) |
- Hannibal - 06-01-2008 Danus1986 napisał(a):Szeregowiec RayanWTF? :D - Danus - 06-01-2008 hannibal napisał(a):Danus1986 napisał(a):Szeregowiec RayanWTF? :D WTF? :? sory moj blad :oops: - Negrin - 06-01-2008 Danus, przyzwyczaisz się, to jest Gieferg. - Danus - 06-01-2008 No chyba bede musial sie przyzwyczaic choc nie pierwszy raz sie go spotyka na forach internetowych :D - Negrin - 06-01-2008 I poważnie sobie kup słownik. Hasło na dziś: "na razie". - Danus - 06-01-2008 Zazwyczaj nie patrze na to jak pisze i dlatego wyglada to tak jak wyglada. Przepraszam zniesmaczonych :P - Mierzwiak - 06-01-2008 Więc przyzwyczaj się że ludzie mogą ignorować twoje posty. Są lepsze rzeczy do robienia na forum niż głowienie się nad rozszyfrowaniem analfabetycznego bełkotu. - Danus - 06-01-2008 Bez przesady aż tak żle to nie wyglądają moje wypowiedzi :? - Mierzwiak - 06-01-2008 No nie wiem, ja czasami odpuszczam sobie ich czytanie 8) To takie zboczenie. Jak na początku zdania widzę błędy zazwyczaj od razu sobie odpuszczam, bo i po co się męczyć? Miej też na uwadze, że to jak piszesz świadczy po części o tobie. Naprawdę, korzystanie z modułu sprawdzania pisowni w Firefoksie (działa tak samo jak w Wordzie) nie boli. - wierzbowski - 07-01-2008 A V P R = S T O Ż :) - Danus - 07-01-2008 Mierzwiak napisał(a):Naprawdę, korzystanie z modułu sprawdzania pisowni w Firefoksie (działa tak samo jak w Wordzie) nie boli. Ok postaram sie poprawic swoja pisownie - Oconnel - 07-01-2008 Wracając na chwilę jeszcze do bezsensownego krążenia po orbicie na początku filmu. Colin Whatever ;) napisał na temat wersji DVD, cytuję: Cytat:It's a very different beginning that is paced longer. All the shots are re-cut, the Mothership was added, and there is a new shot of the hunting ship detaching from the mothership next to Saturn. Wygląda na to że, próbują łatać błędy już po wypuszczeniu wersji kinowej :) Dobre i to, choć filmowi to dużo nie pomoże. Zatem, statek Matka odleciał z Ziemi, a gdzieś w okolicach Saturna oddziela się mniejsza jednostka, która powraca w okolice Ziemi. Hmm... Tia... Nie mogli się od razu odłączyć? - military - 07-01-2008 Ja bym raczej zapytal, po co na malym statku jest cialo zabitego Predatora - nie mogli go przeniesc na statek-matke? - Anonymous - 07-01-2008 Mam takie pytanie do tych co widzieli (oprócz Alieena) - jak wypada porównanie tego filmu z Crittersami? (1 & 2) :D Tam również mamy łowców z kosmosu polujących na robiące zamieszanie stworki z kosmosu na jakimś amerykańskim zadupiu :) - Mierzwiak - 07-01-2008 Oconnel napisał(a):Wygląda na to że, próbują łatać błędy już po wypuszczeniu wersji kinowej :) Dobre i to, choć filmowi to dużo nie pomoże. Zatem, statek Matka odleciał z Ziemi, a gdzieś w okolicach Saturna oddziela się mniejsza jednostka, która powraca w okolice Ziemi. Hmm... Tia... Nie mogli się od razu odłączyć?Łatając jedną dziurę tworzą następną. Ja się ponownie pytam: dlaczego kosmicznego maila/smsa/nagranie w Xtreme HD odebrała planeta Predatorów, a nie statek matka który był bliżej. - zombie_sidekick - 07-01-2008 Sorry, za offtop, ale... Ja:) napisał(a):A Ci Co? Mierzwiak napisał(a):Może tak google? A moze bys pisal po polsku? 8) To znaczy wiem, wiem, sledze to forum od dawna i zdaje sobie sprawe z tego, ze jestes jakims superforumowiczem, ale na ten moj post to odpisales tak z deka na "odwal sie". Skwitowac usmieszkiem to, ze po nie do konca (khm) zgodnym z kanonem filmem o kategorii PG-13 powstal "poprawny" film z kategorii R, przeznaczony dla doroslej widowni, to chyba takie troche... niedorosle? W ogole to czy mi sie zdaje, czy Kolko Wzajemnej Adoracji szydzi z osob, ktorym tenze nieszczesny AVP-R sie podobal? - ALIEEN - 07-01-2008 Przedpremierowo - druga recenzja "AVP: Requiem": http://www.film.org.pl/prace/aliens_vs_predator_requiem2.html Autor: BOCIAN Pewnie swietnie bedzie sie wam czytalo ten tekst, bo Bocianowi film sie nie podobal, wiec chociazby za to wychwalicie go pod niebiosa ;) - romeck - 08-01-2008 Wyciągamy temat z zaświatów po awarii forum. Uff, a juz sie balem, ze przepadlo te 40 stron : ) - przyp. Alieen - Mental - 08-01-2008 Bocian napisał(a):iż co prawda na ekranie sporo się dzieje, ale widz niewiele z tego widzi. Dużo zbliżeń, krótkie ujęcia, ciemno, deszczowo - to wszystko sprawia, iż w gruncie rzeczy nie da się na bieżąco określić kto kogo czym i po czym aktualnie tłucze. to jeden z powodów, dla których dzisiejsze filmy dostają kategorie R. a Bocian napisał tekst, który wydaje mi sie bardziej "fanowski" niż Alieena. jest w nim zawarte coś na kształt troski i rozgoryczenia. Alieen, w skali od 1 do 10, ile dajesz mojemu alienowi? :) tylko sie dobrze przyjrzyj i wyczaj "smaczki" :) jest obcy, czyli za jednym zamachem nawiązałem do całej trylogii. to sie nazywa "mega smaczek dla fanów" :)
- Glut - 08-01-2008 Mental, na twojego Aliena, z przeproszeniem, nie ma chuja we wsi. Bezapelacyjne 10. |