![]() |
|
Masters of the Universe - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15) +--- Wątek: Masters of the Universe (/Thread-Masters-of-the-Universe--1506) |
- massif - 16-01-2010 07 gotowe. Edit: Poprosze kolejna kratke. - Donia Agata - 16-01-2010 wychodzi na to, ze tylko ja nie zgadłam, a więc dzielnie i honorowo walćzę do konca, 13 proszę. - massif - 16-01-2010 13 gotowe. Edit: Poprosze kolejna kratke. - Donia Agata - 16-01-2010 poddaję się! Wiem, ze wiem, ale nie wiem, w tej chwili. - Donia Agata - 16-01-2010 no dobra 19 - massif - 16-01-2010 19 gotowe. - massif - 16-01-2010 Koniec zabawy na dzisiaj :) Odsloniety kadr: ![]() Odpowiedz: Kaczor Howard. Punktacja: Cass - 5 Negrin - 4 Ciuniek - 4 Donia Agata - 0 Ja widac zainteresowanie gra testowa bylo niewielkie. Mam nadzieje, ze w poniedzialek zjawi sie wiecej osob, bo inaczej zabawa straci sens :) Kilka nowych zasad: - Jesli ktokolwiek poda odpowiedz w watku, niezaleznie od tego, czy prawidlowa, otrzyma 5 punktow karnych i traci mozliwosc brania udzialu w konkursie danego dnia. - Zdobywca punktow ma obowiazek podzielic sie ta informacja z innymi graczami :) - Jesli nikt nie poda kolejnej kratki w ciagu 3 minut od pojawienia sie mozliwosci strzelania, zagadka zostanie anulowana. - Zwyciezca nie moze podawac kolejnych kratek. I chyba zrezygnuje z PW :) - Donia Agata - 16-01-2010 A nie, okazałó się, że jednak nie znam tego pana. :( - Cassel - 16-01-2010 massif napisał(a):Ja widac zainteresowanie gra testowa bylo niewielkie. Mam nadzieje, ze w poniedzialek zjawi sie wiecej osob, bo inaczej zabawa straci sensHmm, ja osobiście nie zastanawiałem się, ile osób musiałoby wziąć udział w Avtaku (moim), żeby miał on sens. No ale też liczę, że w regularnej rozgrywce będzie już więcej osób. Gra nie była taka zła, a pewnie z czasem zasady się dotrą i będzie się toczyć jeszcze sprawniej. Wczoraj dałem ciała, w desperacji rzucając nawet tytułem "Gang, który nie umiał strzelać" (z początków kariery De Niro). :razz: Negrin napisał(a):Kudos, Cass.Ku... ku-co? - massif - 16-01-2010 Cass napisał(a):Hmm, ja osobiście nie zastanawiałem się, ile osób musiałoby wziąć udział w Avtaku (moim), żeby miał on sens. MotU ma jednak inny cel. Dam grze tydzien, jesli sie nie poprawi, to kasuje projekt :) Wynik dzisiejszej batalii:
- majlo - 17-01-2010 Kurde, akurat o 20:45 nie mogę. :/ 45 min. później byłoby wspaniale. :) - massif - 17-01-2010 Mefisto napisał(a):bo cały urok AVTAKA (a więc rzucanie gromów na wolno działający net, odświeżanie non-stop, 50 takich samych odpowiedzi pod sobą i kto pierwszy ten lepszy) uleciał gdzieś na priva Nie da sie ukryc. MotU jest niemalze socjalistyczna wersja Avtaka. Kazdy dostaje tu po rowno ;) majlo napisał(a):Kurde, akurat o 20:45 nie mogę. :/ 45 min. później byłoby wspaniale. Niestety, ale 20:45 to godzina do ktorej wszyscy gracze Avtaka zdazyli przywyknac. A co zatrzymuje ciebie przed wzieciem udzialu o tej porze? :) - Gal Anonim - 17-01-2010 Zgadzam się z Mefisto, że 30 takich samych poprawnych odpowiedzi pod rząd, skarżenie się na neta, przeciążenie forum, etc. to jeden z uroków AVTAKa i emocji z nim związanych, ale z drugiej strony jakaś odmiana też jest dobra. W końcu Cass ze swoją wersją AVTAKa w końcu też kiedyś wróci, prawda? PRAWDA? Zawsze wracają! ;) O ile nie wyleci mi z głowy (jak to nierzadko bywało z AVTAKiem) to będę! - majlo - 17-01-2010 massif napisał(a):A co zatrzymuje ciebie przed wzieciem udzialu o tej porze? :)Praca. :) No ale nic strasznego się nie stanie, jak ominę jedną kolejkę. ;) - Cassel - 17-01-2010 Crov napisał(a):W końcu Cass ze swoją wersją AVTAKa w końcu też kiedyś wróci, prawda? PRAWDA?Nie wiem. Bez Sola to nie jest żadna zabawa. Na razie w ogóle o tym nie myślę. :wink: Ale jakby co, gdybyście mnie naprawdę bardzo potrzebowali, to wezwijcie mnie. Pogadamy. :cool: - Donia Agata - 17-01-2010 Cass napisał(a):Nie wiem. Bez Sola to nie jest żadna zabawa. Nie demonizujmy. Nie ma ludzi niezastąpionych. Ty, na przykład, masz szansę zostać drugim Solem :) - Negrin - 18-01-2010 Emocji avtakowych rzecz jasna nie będzie, ale sądzę, że będą inne - punktowe :) - massif - 18-01-2010 Juz niedlugo zacznie sie pierwsza gra :) Tymczasem radzilbym przeczytac ponownie zasady: http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?p=171221#171221 i skontaktowac sie ze mna na GG w celu dodania do listy. Pierwsza zagadka. Kategoria: film.
- Ciuniek - 18-01-2010 07 - Cassel - 18-01-2010 13 |