Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Masters of the Universe - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15)
+--- Wątek: Masters of the Universe (/Thread-Masters-of-the-Universe--1506)



- massif - 16-01-2010

07 gotowe.

Edit: Poprosze kolejna kratke.


- Donia Agata - 16-01-2010

wychodzi na to, ze tylko ja nie zgadłam, a więc dzielnie i honorowo walćzę do konca, 13 proszę.


- massif - 16-01-2010

13 gotowe.

Edit: Poprosze kolejna kratke.


- Donia Agata - 16-01-2010

poddaję się! Wiem, ze wiem, ale nie wiem, w tej chwili.


- Donia Agata - 16-01-2010

no dobra 19


- massif - 16-01-2010

19 gotowe.


- massif - 16-01-2010

Koniec zabawy na dzisiaj :)

Odsloniety kadr:

[Obrazek: test2_final.jpg]

Odpowiedz: Kaczor Howard.

Punktacja:

Cass - 5
Negrin - 4
Ciuniek - 4
Donia Agata - 0

Ja widac zainteresowanie gra testowa bylo niewielkie. Mam nadzieje, ze w poniedzialek zjawi sie wiecej osob, bo inaczej zabawa straci sens :)

Kilka nowych zasad:

- Jesli ktokolwiek poda odpowiedz w watku, niezaleznie od tego, czy prawidlowa, otrzyma 5 punktow karnych i traci mozliwosc brania udzialu w konkursie danego dnia.
- Zdobywca punktow ma obowiazek podzielic sie ta informacja z innymi graczami :)
- Jesli nikt nie poda kolejnej kratki w ciagu 3 minut od pojawienia sie mozliwosci strzelania, zagadka zostanie anulowana.
- Zwyciezca nie moze podawac kolejnych kratek.

I chyba zrezygnuje z PW :)


- Donia Agata - 16-01-2010

A nie, okazałó się, że jednak nie znam tego pana. :(


- Cassel - 16-01-2010

massif napisał(a):Ja widac zainteresowanie gra testowa bylo niewielkie. Mam nadzieje, ze w poniedzialek zjawi sie wiecej osob, bo inaczej zabawa straci sens
Hmm, ja osobiście nie zastanawiałem się, ile osób musiałoby wziąć udział w Avtaku (moim), żeby miał on sens. No ale też liczę, że w regularnej rozgrywce będzie już więcej osób. Gra nie była taka zła, a pewnie z czasem zasady się dotrą i będzie się toczyć jeszcze sprawniej.

Wczoraj dałem ciała, w desperacji rzucając nawet tytułem "Gang, który nie umiał strzelać" (z początków kariery De Niro). :razz:

Negrin napisał(a):Kudos, Cass.
Ku... ku-co?


- massif - 16-01-2010

Cass napisał(a):Hmm, ja osobiście nie zastanawiałem się, ile osób musiałoby wziąć udział w Avtaku (moim), żeby miał on sens.

MotU ma jednak inny cel. Dam grze tydzien, jesli sie nie poprawi, to kasuje projekt :)

Wynik dzisiejszej batalii:

[Obrazek: test_results.png]


- majlo - 17-01-2010

Kurde, akurat o 20:45 nie mogę. :/ 45 min. później byłoby wspaniale. :)


- massif - 17-01-2010

Mefisto napisał(a):bo cały urok AVTAKA (a więc rzucanie gromów na wolno działający net, odświeżanie non-stop, 50 takich samych odpowiedzi pod sobą i kto pierwszy ten lepszy) uleciał gdzieś na priva

Nie da sie ukryc. MotU jest niemalze socjalistyczna wersja Avtaka. Kazdy dostaje tu po rowno ;)

majlo napisał(a):Kurde, akurat o 20:45 nie mogę. :/ 45 min. później byłoby wspaniale.

Niestety, ale 20:45 to godzina do ktorej wszyscy gracze Avtaka zdazyli przywyknac. A co zatrzymuje ciebie przed wzieciem udzialu o tej porze? :)


- Gal Anonim - 17-01-2010

Zgadzam się z Mefisto, że 30 takich samych poprawnych odpowiedzi pod rząd, skarżenie się na neta, przeciążenie forum, etc. to jeden z uroków AVTAKa i emocji z nim związanych, ale z drugiej strony jakaś odmiana też jest dobra. W końcu Cass ze swoją wersją AVTAKa w końcu też kiedyś wróci, prawda? PRAWDA?

Zawsze wracają! ;)

O ile nie wyleci mi z głowy (jak to nierzadko bywało z AVTAKiem) to będę!


- majlo - 17-01-2010

massif napisał(a):A co zatrzymuje ciebie przed wzieciem udzialu o tej porze? :)
Praca. :)
No ale nic strasznego się nie stanie, jak ominę jedną kolejkę. ;)


- Cassel - 17-01-2010

Crov napisał(a):W końcu Cass ze swoją wersją AVTAKa w końcu też kiedyś wróci, prawda? PRAWDA?
Nie wiem. Bez Sola to nie jest żadna zabawa. Na razie w ogóle o tym nie myślę. :wink:
Ale jakby co, gdybyście mnie naprawdę bardzo potrzebowali, to wezwijcie mnie. Pogadamy.
:cool:


- Donia Agata - 17-01-2010

Cass napisał(a):Nie wiem. Bez Sola to nie jest żadna zabawa.

Nie demonizujmy. Nie ma ludzi niezastąpionych. Ty, na przykład, masz szansę zostać drugim Solem :)


- Negrin - 18-01-2010

Emocji avtakowych rzecz jasna nie będzie, ale sądzę, że będą inne - punktowe :)


- massif - 18-01-2010

Juz niedlugo zacznie sie pierwsza gra :) Tymczasem radzilbym przeczytac ponownie zasady: http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?p=171221#171221 i skontaktowac sie ze mna na GG w celu dodania do listy.

Pierwsza zagadka. Kategoria: film.

[Obrazek: motu1_grid.jpg]


- Ciuniek - 18-01-2010

07


- Cassel - 18-01-2010

13