![]() |
|
Trylogia Millennium - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Trylogia Millennium (/Thread-Trylogia-Millennium--1632) |
- Artemis - 06-08-2010 Oj, bo to byłby angielski udający szwedzki, a nie angielski udający angielski ze szwedzkim akcentem;) - Sana - 06-08-2010 Dziwię się, że reżyser taki jak Fincher chce się babrać w czymś tak mało oryginalnym i porywającym (mowie o filmie, bo ksiazki nie czytalam). Jedyna nadzieja w scenarzyscie Stevenie Zaillianie, ktory odpowiada miedzy innymi za Amerykanskiego Gangstera, Wszyskich Ludzi Krola, Gangi Nowego Jorku czy Liste Szindlera. Tego Craiga mogliby sobie darowac.... - koronex1989 - 06-08-2010 Ale przecież Craig to bardzo dobry wybór. A co do scenarzysty- no właśnie może w nim jest jakaś nadzieja, że nie podejdzie za bardzo odtwórczo w pisaniu scenariusza. Dobrze by było gdyby główna intryga była lepiej rozpisana bo w szwedzkiej wersji jakoś tak bez wielkiego zaangażowania to poprowadzono. - Don Vito - 06-08-2010 koronex1989 napisał(a):Dobrze by było gdyby główna intryga była lepiej rozpisana bo w szwedzkiej wersji jakoś tak bez wielkiego zaangażowania to poprowadzono. W oryginale intryga była tak naprawdę kwestią drugorzędną. W remake'u powinni się do niej dużo bardziej przyłożyć. Wątki z Lisabeth prawie na 100% nie będą tak odważne jak w oryginale, więc tylko dobra intryga może zrobić z tego dobry film. - RandoMan - 06-08-2010 Dobra intryga winna równać się intrydze napisanej zupełnie od nowa, zostawiamy postaci główne i wątki poboczne, ale zmieniamy cały wątek główny. Przecież w tym, było nie było, kryminale nie ma ani grama suspensu. Zgadzam się - widoczki są świetne, montaż i w ogóle reżyseria bardzo profesjonalna, Lisbeth jest bardzo porywającą postacią (Blomkvist dużo mniej), ale to jest taka rzetelna produkcja z gatunku - wypożycz - obejrzyj - zapomnij. Nawet nie - pójdź do kina. W remake'u opiekę społeczną można załatwić prosto - tworzymy political fiction, w którym USA jest jeszcze bardziej czerwone, niż jest :) - jarod - 06-08-2010 Mierzwiak napisał(a):Plotka głosi, że aktorzy mają mówić po angielsku ale ze szwedzkim akcentemBędzie tak jak w Nine - pseudoremake włoskiego klasyka, akcja dzieje się we Włoszech, a nawijają po angielsku z kaleczącym uszy "włoskim" akcentem. - koronex1989 - 16-08-2010 Salander wybrana: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=68549 - koronex1989 - 13-10-2010 Fincher niedawno zaczął kręcić więc pojawiły się nieoficjalne fotki. Rooney Mara: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=70108 Daniel Craig: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=70163&klik=zobtakze - Hannibal - 13-10-2010 Mało ohydna, ot, zbuntowana nastolatka. A Bond jak Bond - Artemis - 13-10-2010 Salander w wersji szwedzkiej też wygląda jak zbuntowana studentka z opóźnioną fazą gotyckiego panka (no ba!) - Mierzwiak - 13-10-2010 Po wyglądzie oceniać nie będę, mam tylko nadzieję że rola Mary nie będzie polegać na naśladownictwie Rapace, bo źle się to skończy. - Artemis - 13-10-2010 Ja w ogóle mam nadzieję, że Fincher spróbuje zrealizować coś po swojemu - Mierzwiak - 13-10-2010 Osadzenie akcji w Szwecji niestety tego nie zapowiada, ale to detal, detal który jednak wkurza. - koronex1989 - 13-01-2011 Oprócz tego co wrzucał Crov są i inne fotki Rooney Mary: http://img440.imageshack.us/i/cessrooneymara05v.jpg/ http://img69.imageshack.us/i/cessrooneymara04h.jpg/ http://img526.imageshack.us/i/cessrooneymara01h.jpg/ http://img6.imageshack.us/img6/8383/tumblrlexsjki0eo1qd4set.jpg - Snuffer - 13-01-2011 To na pewno ta ślicznotka z Social Network? ; ) - Mental - 13-01-2011 matko, czemu ona jest taka brzydka? zaraz się pewnie dowiem, że nóg nie goli. laska w oryginale znacznie ładniejsza i ogólnie znacznie lepsza pod każdym względem. - BezcelowyAlbatros - 14-01-2011 Mental napisał(a):matko, czemu ona jest taka brzydka? Czego się martwisz? To Craig będzie ją musiał puknąć a nie Ty ;) - Artemis - 14-01-2011 Myślałam, że to Lisbeth puknęła Blomqvista... ale to tylko moja kobieca intuicja była :cool: - Hannibal - 14-01-2011 Bo tak właśnie było :razz: Nie wiem tylko czy Bond sobie na takie traktowanie pozwoli :) - Artemis - 14-01-2011 Specjaliści od MPAA: czy dominacja kobiety podpada pod NC-17? :twisted: |