Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Trylogia Millennium - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Trylogia Millennium (/Thread-Trylogia-Millennium--1632)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- Artemis - 06-08-2010

Oj, bo to byłby angielski udający szwedzki, a nie angielski udający angielski ze szwedzkim akcentem;)


- Sana - 06-08-2010

Dziwię się, że reżyser taki jak Fincher chce się babrać w czymś tak mało oryginalnym i porywającym (mowie o filmie, bo ksiazki nie czytalam). Jedyna nadzieja w scenarzyscie Stevenie Zaillianie, ktory odpowiada miedzy innymi za Amerykanskiego Gangstera, Wszyskich Ludzi Krola, Gangi Nowego Jorku czy Liste Szindlera.

Tego Craiga mogliby sobie darowac....


- koronex1989 - 06-08-2010

Ale przecież Craig to bardzo dobry wybór. A co do scenarzysty- no właśnie może w nim jest jakaś nadzieja, że nie podejdzie za bardzo odtwórczo w pisaniu scenariusza. Dobrze by było gdyby główna intryga była lepiej rozpisana bo w szwedzkiej wersji jakoś tak bez wielkiego zaangażowania to poprowadzono.


- Don Vito - 06-08-2010

koronex1989 napisał(a):Dobrze by było gdyby główna intryga była lepiej rozpisana bo w szwedzkiej wersji jakoś tak bez wielkiego zaangażowania to poprowadzono.

W oryginale intryga była tak naprawdę kwestią drugorzędną. W remake'u powinni się do niej dużo bardziej przyłożyć. Wątki z Lisabeth prawie na 100% nie będą tak odważne jak w oryginale, więc tylko dobra intryga może zrobić z tego dobry film.


- RandoMan - 06-08-2010

Dobra intryga winna równać się intrydze napisanej zupełnie od nowa, zostawiamy postaci główne i wątki poboczne, ale zmieniamy cały wątek główny. Przecież w tym, było nie było, kryminale nie ma ani grama suspensu. Zgadzam się - widoczki są świetne, montaż i w ogóle reżyseria bardzo profesjonalna, Lisbeth jest bardzo porywającą postacią (Blomkvist dużo mniej), ale to jest taka rzetelna produkcja z gatunku - wypożycz - obejrzyj - zapomnij. Nawet nie - pójdź do kina. W remake'u opiekę społeczną można załatwić prosto - tworzymy political fiction, w którym USA jest jeszcze bardziej czerwone, niż jest :)


- jarod - 06-08-2010

Mierzwiak napisał(a):Plotka głosi, że aktorzy mają mówić po angielsku ale ze szwedzkim akcentem
Będzie tak jak w Nine - pseudoremake włoskiego klasyka, akcja dzieje się we Włoszech, a nawijają po angielsku z kaleczącym uszy "włoskim" akcentem.


- koronex1989 - 16-08-2010

Salander wybrana:
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=68549


- koronex1989 - 13-10-2010

Fincher niedawno zaczął kręcić więc pojawiły się nieoficjalne fotki.

Rooney Mara:
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=70108

Daniel Craig:
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=70163&klik=zobtakze


- Hannibal - 13-10-2010

Mało ohydna, ot, zbuntowana nastolatka.

A Bond jak Bond


- Artemis - 13-10-2010

Salander w wersji szwedzkiej też wygląda jak zbuntowana studentka z opóźnioną fazą gotyckiego panka (no ba!)


- Mierzwiak - 13-10-2010

Po wyglądzie oceniać nie będę, mam tylko nadzieję że rola Mary nie będzie polegać na naśladownictwie Rapace, bo źle się to skończy.


- Artemis - 13-10-2010

Ja w ogóle mam nadzieję, że Fincher spróbuje zrealizować coś po swojemu


- Mierzwiak - 13-10-2010

Osadzenie akcji w Szwecji niestety tego nie zapowiada, ale to detal, detal który jednak wkurza.


- koronex1989 - 13-01-2011

Oprócz tego co wrzucał Crov są i inne fotki Rooney Mary:
http://img440.imageshack.us/i/cessrooneymara05v.jpg/
http://img69.imageshack.us/i/cessrooneymara04h.jpg/
http://img526.imageshack.us/i/cessrooneymara01h.jpg/
http://img6.imageshack.us/img6/8383/tumblrlexsjki0eo1qd4set.jpg


- Snuffer - 13-01-2011

To na pewno ta ślicznotka z Social Network? ; )


- Mental - 13-01-2011

matko, czemu ona jest taka brzydka?
zaraz się pewnie dowiem, że nóg nie goli.

laska w oryginale znacznie ładniejsza i ogólnie znacznie lepsza pod każdym względem.


- BezcelowyAlbatros - 14-01-2011

Mental napisał(a):matko, czemu ona jest taka brzydka?

Czego się martwisz? To Craig będzie ją musiał puknąć a nie Ty ;)


- Artemis - 14-01-2011

Myślałam, że to Lisbeth puknęła Blomqvista... ale to tylko moja kobieca intuicja była :cool:


- Hannibal - 14-01-2011

Bo tak właśnie było :razz:
Nie wiem tylko czy Bond sobie na takie traktowanie pozwoli :)


- Artemis - 14-01-2011

Specjaliści od MPAA: czy dominacja kobiety podpada pod NC-17? :twisted: