![]() |
|
The Boys (Amazon, 2019 -) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: The Boys (Amazon, 2019 -) (/Thread-The-Boys-Amazon-2019--5256) |
RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - Żółte Krzesło - 12-03-2022 Pierwszy zwiastun trzeciego sezonu. RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - Krismeister - 12-03-2022 Zajebiste, nie mogę się doczekać Butchera Supesa. RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - marsgrey21 - 12-03-2022 Wkurwiają mnie takie zwiastuny/teledyski. RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - yacajackowski - 12-03-2022 Czyżby Butcher wziął V? RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - SonnyCrockett - 12-03-2022 Podobnie jak z Saulem. Przez tą pandemię przerwy pomiędzy seriami są tak duże że nie pamiętam poprzednich sezonów. RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - michax - 13-03-2022 Może to dlatego, że oglądam też brytyjskie seriale, a w przypadku seriali z UK przerwa 2, 3 lata to coś normalnego (a są jeszcze dłuższe przerwy), tak było z np. Sherlockiem z Benedictem oraz Martinem a z nowszych z Line of Duty, więc dwu, trzyletnie przerwy między sezonami nie wydają mi się aż tak długie, nie robią na mnie już wrażenia. Widocznie się przyzwyczaiłem, bo miałem myśl w przypadku Boysów i Saula- to już, tak szybko? :) RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - Craven - 13-03-2022 Obstawiam, że to sekwencja snu czy coś i Butcher nie dostanie mocy. Zwiastun miodzio. RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - marsgrey21 - 13-03-2022 Obstawiam, że komponent V który w komiksie The Boys używali od początku bez przerwy, teraz dopiero wprowadzają ten motyw w serialu. RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - Krismeister - 13-03-2022 Też się bałem, że to może być sen ale trochę tych ujęć z jego mocami pokazali, mam nadzieję, że to nie jest jakaś tania zagrywka. RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - Craven - 13-03-2022 (13-03-2022, 13:29)Krismeister napisał(a): Też się bałem, że to może być sen ale trochę tych ujęć z jego mocami pokazali, mam nadzieję, że to nie jest jakaś tania zagrywka. Masz rację, ma moce w różnych ujęciach. Nie pamiętam teraz, czy w poprzednich sezonach były supki używające V bez bycia faszerowanymi za niemowlaka... RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - Pelivaron - 31-03-2022 Nadrobiłem sobie ten animowany serial The Boys Presents: Diabolical Urocza ciekawostka i nic więcej, aczkolwiek finałowy odcinek to fajna geneza Homelandera. Poziom różny, jedne odcinki dobre (finał o genezie Homelandera), inne niezłe, ale tez są takie mocno średnie i wręcz tragiczne - Awkwafina wymyśliła sobie historie dziewczyny, której mocą jest rozmawianie i kontrolowania kału :) Ten serial to "Miłość, śmierć i roboty" tylko, że w świecie "The Boys". Różne historyjki, różna kreska animacji. Plus, że ma to tylko 8 odc i każdy trwa 10-13 minut ;) Takie 6/10 RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - Craven - 01-04-2022 Pierwszy mnie zmulił i już nie wróciłem... Może jednak dam szansę w takim razie. RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - Pelivaron - 01-04-2022 Jak Ci się nie chce nadrabiać całości to obadaj tylko finałowy :) Dodałbym do tego jeszcze odcinek 3, który jest bardzo "boysowy" - pojawia się nawet Butcher. Odcinek 4 zatytułowany "Boyd in 3D" to z kolei coś co spokojnie mogłoby być częścią "Czarnego lustra". Reszta meh. RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - Trailery Srailery - 16-05-2022 3 czerwca... RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - yacajackowski - 16-05-2022 Super, czekam :) RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - Ted - 16-05-2022 Zapowiada się konkretnie. Jensen Ackles <3 powinien być Batmanem. Kiedyś prawie został Kapitanem Ameryką ale odmówił roli by nie zaniedbać rodziny. Po 15 latach w Supernatural czas by w końcu reszta świata się przekonała o jego skillu aktorskim. RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - raven.second - 16-05-2022 Jensen pokazał co nieco w Supernatural, ale tam był ograniczony praktycznie z każdej strony - tutaj może sobie poszaleć :) RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - raven.second - 03-06-2022 Post pod postem, ale muszę - pierwsze trzy odcinki sezonu już są. Obejrzałem pierwszy, mam wrażenie, że podbili brutalność jak jeszcze nigdy, bo akcja na początku i na końcu jest aż nazbyt soczysta i dosadna. Homelander jako absolutny psychopata kradnie każdą scenę, zapomniałem już, jak dawał czadu wcześniej :) no i RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - marsgrey21 - 03-06-2022 Byłem zdziwiony, że już nadszedł ten czas, muszę dokończyć Stranger Things, później The Boys i wracam do Barry'ego. RE: The Boys (Amazon, 2019 -) - yacajackowski - 03-06-2022 Co do spoilera to hahahahahaha, umarłem xD |