Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Walking Dead - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: Walking Dead (/Thread-Walking-Dead--1887)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Walking Dead - Albertino - 27-07-2011

Jakoś nie dziwi mnie, że średni reżyser porzuca serial, który jest fatalny. Stać go jednak na odrobinę więcej.


RE: Walking Dead - Hitch - 27-07-2011

Średni reżyser... fatalny serial... Z cyklu: Jak w jednym zdaniu zawrzeć 50 kłamstw :)


RE: Walking Dead - patyczak - 27-07-2011

Średni? To o Daraboncie? Nie, na pewno nie...

Wypadałoby jakoś uzasadnić taką opinię, a nie napisać po prostu "średni reżyser", bo wychodzi to na kiepską prowokację:)


RE: Walking Dead - Mierzwiak - 27-07-2011

Średnim reżyserem to jest Len Wiseman.

Boże... : )


RE: Walking Dead - jarod - 27-07-2011

A co niby takiego Darabont nadzwyczajnego zrobił poza dobrym, acz przereklamowanym Shawshankiem? A tak - tą waszą Mgłę, z jedną z najbardziej przeszarżowanych i żenujących ról dekady...


RE: Walking Dead - Mierzwiak - 27-07-2011

Zieloną milę, ale to niszowa produkcja krążąca gdzieś w dystrybucyjnym podziemiu, więc mogłeś nie oglądać.

A ta "jedna z najbardziej przeszarżowanych i żenujących ról dekady" zjada niektóre kreacje nagrodzone Oscarem. Amen.


RE: Walking Dead - raven.second - 27-07-2011

Zieloną Milę może jeszcze zrobił? Tak słyszałem.


RE: Walking Dead - jarod - 27-07-2011

O Zielonej Mili wypowiadałem się w stosownym temacie - uważam ten film za hollywoodzko propagandowy, kiczowaty gniot. Co do rólki - kwestia gustu, cóż. Ja zaliczałem facepalma za każdym razem kiedy Hardenowa pojawiała się na ekranie, a tą aktorkę za inne jej role generalnie lubię.


RE: Walking Dead - Albertino - 27-07-2011

(27-07-2011, 16:53)Mierzwiak napisał(a): Średnim reżyserem to jest Len Wiseman.

Nie, Len Wiseman jest tragicznym burakiem, któremu powinni zakazać reżyserowania filmów.

Co do Darabonta, to podobnie jak u jaroda - niezły "Skazani na Shawshank", reszta słabizna (ze szczególnym uwzględnieniem "Mgły" - do końca życia nie zapomnę tych spazmów śmiechu na sali kinowej).




RE: Walking Dead - Gal Anonim - 27-07-2011

(27-07-2011, 16:58)jarod napisał(a): A co niby takiego Darabont nadzwyczajnego zrobił poza dobrym, acz przereklamowanym Shawshankiem? A tak - tą waszą Mgłę, z jedną z najbardziej przeszarżowanych i żenujących ról dekady...
Odcinki The Shield, sukinsynu!


RE: Walking Dead - Hitch - 17-10-2011

Drugi sezon zaczyna się spokojnie, ale też sugestywnie i klimatycznie. Bardzo podoba mi się ospałość pierwszego sezonu i po tych wszystkich srakach z biegającymi zombie, fajnie że "Walking Dead" nie podąża ślepo za nowymi standardami, a kultywuje stare, które są straszne i mega działające na wyobraźnię. Nie podobał mi się tylko prolog i sceny w kościele. Zawsze takie rzewne komunały wywołują u mnie odruch wymiotny.

- Boże, daj jakikolwiek znak!
- Chciałbym. Ale do tego musiałbym istnieć, debilu!


Ciekawe, kiedy kino i telewizja opuszczą średniowiecze. Na deser ciekawy cliffhanger, który każe czekać z niecierpliwością na kolejny epizod.


RE: Walking Dead - raven.second - 17-10-2011

Sceny na autostradzie bardzo fajne, taka postapokalipsa w najlepszym wydaniu. Mnóstwo samochodów tworzących cmentarzysko, szabrowanie czego się tylko da, radość z odkrycia furgonetki transportującej wodę w pięciolitrowych baniakach, ogromu paliwa, jedzenia, ubrań, wszystkiego, co się może przydarzyć...
Dawno nie czytałem komiksu, więc nie wiem jak patrzeć na końcówkę. W komiksie była to coś innego, znacznie, znacznie bardziej klimatycznego i powodującego prawdziwy opad szczeny. A tutaj jest jedno wielkie wtf i tak, jak napisał Hitch, niecierpliwe czekanie na ciąg dalszy. Btw, w następnym odcinku chyba będzie farma Hershela.


RE: Walking Dead - Perfik - 17-10-2011

Napisz w spoilerze, co było w komiksie, to może przynajmniej zaocznie zaliczę opad szczeny ;)

A odcinek, nie licząc scen wymienionych przez Hitcha, czyli dennego prologu i nudnej jak sraczka sekwencji w kościele całkiem dobry. Ot takie 7/10, czyli jak na początek sezonu nie najgorzej.

BTW - odcinek oglądało 7,3mln widzów, przy współczynniku widzów w wieku 18-49 na poziomie 3.8 (czyli o jakim większość seriali stacji "publicznych" może pomarzyć). Jest to rekord, jeśli chodzi o stacje kablowe.


RE: Walking Dead - raven.second - 18-10-2011

Na perfikową prośbę.



RE: Walking Dead - leMur - 18-10-2011

raven - pomyliłeś akcje :)




RE: Walking Dead - military - 18-10-2011

Odcinek drugi: meh. Czyli serial trzyma równy poziom. Fajna akcja na autostradzie, a potem niesamowite nudziarstwo do samego końca.


RE: Walking Dead - Danus - 19-10-2011

Gdzie military oglądałeś drugi odcinek?


RE: Walking Dead - military - 20-10-2011

Sorry, pomyłka, sezon drugi, odcinek pierwszy.:)


RE: Walking Dead - Danus - 20-10-2011

Serial leci na FOXie, w sobotę o 22,00. Nie mogę się doczekać drugiego odcinka.
Pierwszy odcinek spokojnie rozpoczynający wątki, które na bank wystrzelą w późniejszych odcinkach. Klimat jest, jest też chemia między bohaterami tak samo silna co w sezonie pierwszym.
Moim zdaniem, najlepszy projekt filmowy dotyczący zombiaków w historii.


RE: Walking Dead - wujo444 - 20-10-2011

Cytat:jest też chemia między bohaterami tak samo silna co w sezonie pierwszym.

czyli nadal nie ma po co oglądać, bo bohaterowie to tylko stojaki na broń? Szkoda.