Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Kult-czapki oraz inne nakrycia głowy, czyli 15 pkt do lansu - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ankiety, sondy, plebiscyty, głosowania (https://forumkmf.pl/Forum-Ankiety-sondy-plebiscyty-g%C5%82osowania--26)
+--- Wątek: Kult-czapki oraz inne nakrycia głowy, czyli 15 pkt do lansu (/Thread-Kult-czapki-oraz-inne-nakrycia-g%C5%82owy-czyli-15-pkt-do-lansu--1737)

Strony: 1 2


Kult-czapki oraz inne nakrycia głowy, czyli 15 pkt do lansu - Mental - 27-03-2010

jak wiadomo, jestem super. każdy to wie. rzesza moich fanów (co oczywiste, głównie płci żeńskiej) rośnie w silę, zafascynowana ponadprzeciętną inteligencją i erudycją niżej podpisanego. co tydzień zasypują mnie listami następującej treści: "Mental, jesteś świetny, chciałabym się z tobą przespać" albo "Mental, jak dorosnę, chcę być taki jak ty". nawet lewstwo do mnie pisze: "Mental, wiem, jestem głupi, ale przyrzekam, że zmądrzeję - daj mi tylko szansę". korespondencja ta nie robi na mnie wielkiego wrażenia, gdyż czytam w niej same banały na swój temat. są jednak wyjątki. ostatnio napisał do mnie Jacek, lat 23, mieszkaniec wsi na Podkarpaciu, któremu bardzo spodobał się cykl "x pkt do lansu i x pkt do epy". zacytuję fragment listu i mam nadzieje, że Jacuś się nie obrazi: Załóż może temat o kapeluszach (taki jak ten z okularami czy kamizelkami). Sam chciałem, ale stwierdziłem, że nie napiszę tak zabawnego wstępu jak ty.

moje wzruszenie po przeczytaniu tej korespondencji było tak wielkie i szczere, że postanowiłem spełnić prośbę Jacka. zasady są takie: wklejamy foty osób noszących nakrycie na głowie, ale musi to być nakrycie, w którym i TY chciałbyś wyjść na miasto. jeżeli np. uważasz, że kowboje to brutale i wieśniaki, a noszenie kapelusza kowbojskiego to żenada do trzeciej potęgi Bohra-Heisenberga, to wiadomo, że nie wyjdziesz na miasto w kowbojskim kapeluszu, no chyba że chcesz dostać wpierdol + z laczka za ryj. jeżeli zaś uważasz, że noszenie bejsbolówki zimą przy temperaturze minus 20 stopni to szczyt epy, wklejasz fote gostka w bejsbolówce. jeżeli zaś uważasz, ze czapki z pomponami to obciach w dzielni i nie ma chooja we wsi, żeby coś takiego założył na impre do remizy, to nie wklejasz czapki z pomponem.

mam nadzieje, że zasady są na tyle zrozumiałe, by wklejać co popadnie bez ich przestrzegania. ja pierwszy:

pre-produkcja nowego filmu Mela już trwa!

[Obrazek: 0,,6651158,00.jpg]

bejsbolówka (najlepiej ze złamanym daszkiem) - niezbywalny atrybut każdego rednecka z południa USA:

[Obrazek: costner.jpg]


- Danus - 27-03-2010

Nie zapomnijmy o największym kultowcu:
[Obrazek: 45706.1.jpg]


- Corn - 27-03-2010

Zapomniałeś, że Jacek lat 23 jest prawiczkiem i członkiem klubu szachowego.

Kapelusze wiadomo, w pytke. Sam noszę bo na wsi mieszkam i latem słońce jest okropne. Do koszenia trawnika nie ma nic lepszego jak kapelusz, wsiowe czapeczki-baseballówki gówno dają.

[Obrazek: attachment.php?attachmentid=13081&stc=1&...1196347831]

[Obrazek: justified.jpg]

No i kult nad kulty

[Obrazek: indiana_jones_temple_of_doom.jpg]


- Snuffer - 27-03-2010

[Obrazek: 3635038_std.jpg]

[Obrazek: clint_eastwoodgoodbad-thumb-300x202-14.jpg]


- simek - 27-03-2010

[Obrazek: michael-corleone-al-pacino.jpg]

[Obrazek: sixfeetundernathanielfi.jpg]


- Danus - 27-03-2010

Nie wiedziałem. Mimo wszystko fajnie wygląda w czapeczce.


- Mental - 27-03-2010

dość tego! miarka się przebrała! dyskryminacja mniejszości oraz słabszych na tym forum staje się pomału nie do zniesienia. że niby kobiety czapek już nie noszą? no ok, Snuffer wrzucił jedną, ale jedna to za mało - parytet być musi!

[Obrazek: 122208_bello_400X400.jpg]

[Obrazek: moviessstone.jpg]

bonusowo ziom nad ziomy z najkultowszym nakryciem głowy. na oko 10000 do epy albo nawet więcej! i z braku laku można by go wtrynić do wątku z kamizelkami - no ale wtedy doszłoby do multiplikacji epy i jądro galaktyki zamieniłoby się w czarną dziurę!

[Obrazek: wire-omar.jpg]

[Obrazek: omar1.jpg]

a tutaj ciut bardziej urlopowo:

[Obrazek: omar-in-paradise.jpg]


- Mierzwiak - 27-03-2010

Danus, dlaczego jeszcze nie zedytowałeś tego posta? Bój się Boga, co za żenada i kompromitacja.



Kate Winslet i nakrycie głowy wielkością niemal dorównujące Titanicowi:

[Obrazek: katetitanic.jpg]


- slepy51 - 27-03-2010

[Obrazek: quint.jpg]

[Obrazek: Roguerevone.jpg]


- Danus - 27-03-2010

Mierzwiak napisał(a):Bój się Boga
W Boga nie wierzę!
Mierzwiak napisał(a):co za żenada i kompromitacja
Sam jesteś żenada i kompromitacja. Mam sprawdzać każdego aktora którego fotę chcę wrzucić do tematu, czy był chory na raka czy na grypę? Troszeczkę przypasuj z osądzaniem ludzi bo i Ciebie kiedyś osądzą!


- Mental - 27-03-2010

slepy51 - parytet zachowany - to się ceni:) nawet złammy daszek na głowie rednecka-piwosza jest!


- Azgaroth - 27-03-2010

[Obrazek: dracula.bmp.jpg]

[Obrazek: Les-Aventures-extraordinaires-dAd%C3%A8l...omo-01.jpg]


- Mierzwiak - 27-03-2010

Danus napisał(a):Mam sprawdzać każdego aktora którego fotę chcę wrzucić do tematu, czy był chory na raka czy na grypę?
Nie masz sprawdzać, tylko zareagować na swoją wpadkę. Zrobiłeś to (w końcu) więc ok.


- Jakuzzi - 27-03-2010

Danus napisał(a):Mam sprawdzać każdego aktora którego fotę chcę wrzucić do tematu, czy był chory na raka czy na grypę?

Litosci.. A ty niby myslales, ze czemu on w tej czapce nagrode odbieral, dla lansu? Przypominasz sobie jakiegokolwiek innego aktora, ktory odbieral jakas filmowa nagrode w czapce?


- Danus - 27-03-2010

Jakuzzi napisał(a):Litosci.. A ty niby myslales, ze czemu on w tej czapce nagrode odbieral, dla lansu? Przypominasz sobie jakiegokolwiek innego aktora, ktory odbieral jakas filmowa nagrode w czapce?
Litości, a może on byłby pierwszy. Fota usunięta nie ma tematu. Zluzujcie dupska.


- kwasibor - 27-03-2010

[Obrazek: beztytuumbz.jpg]

Epicki pojedynek.
W lewym narożniku: czapka Wermachtu ze złamanym daszkiem i nałożonymi goglami. W prawym narożniku: szkocki beret z pomponikiem.

[Obrazek: popeye_doyle.jpg]
Najbardziej kultowe nakrycie głowy ever


- majlo - 27-03-2010

Hej, a co z kapeluszem na polityków? :roll:

[Obrazek: Oddjob.jpg]


- slepy51 - 27-03-2010

[Obrazek: 70638050.jpg]

;-)


- Snappik - 27-03-2010

Ten temat jest tak denny, że nie mogłem go ominąć:

[Obrazek: jack2.jpg]

[Obrazek: nocountry_moss.jpg]


- BezcelowyAlbatros - 27-03-2010

[Obrazek: 1190160506_1.jpg]

Zero lansu. Sam kult!