![]() |
|
Conan the Barbarian (2011) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +--- Wątek: Conan the Barbarian (2011) (/Thread-Conan-the-Barbarian-2011--2042) |
Conan the Barbarian (2011) - Gieferg - 19-01-2011 Nie znalazłem tematu na forum. Mimo, że ksiązkowego Conana niespecjalnie lubię (przeczytałem kiedyś ok. 10 tomów gdy pracowałem w bibliotece), bo to zazwyczaj historyjki proste, napisane byle jak i na jedno kopyto tak filmowy Conan Barbarzyńca z Arnoldem to dla mnie czołówka filmowego fantasy, (zaraz za LOTRem), fajny klimat i genialna muzyka sprawiają że chętnie do tego filmu wracam mimo że jest chwilami trochę męczący. Sequel nie miał już tego klimatu, nawet muzyka nie wypadała już tak dobrze choć była jednym z najmocniejszych punktów filmu, jakoś do Niszczyciela wracać nie mam ochoty, za to czekam na mający mieć ponoć premierę w tym roku nowy film o barbarzyńcy z Cymerii. W roli głownej tym razem Jason Momoa który nie kojarzy mi się absolutnie z niczym, niemniej jednak, patrząc na fotki bardziej mnie przekonuje taki wizerunek Conana niż to do co pokazały poprzednie filmy (a szczególnie drugi w którym Arnie bardziej podpakował i dodatkowo cały się błyszczał). Kilka fotek: ![]() Zdaje się, że Rka murowana. Całkiem możliwe że wybiorę się do kina, choć martwi mnie nieco osoba reżysera, czyli Marcus Nispel który popełnił Pathfindera. - Azgaroth - 19-01-2011 Wygląd nowego Conana jakoś mnie nie przekonuje. Poza tym reżyseruje Nispel, który wcześniej zrobił Tropiciela i nowy Piątek 13, więc nie przewiduje, żeby był to udany film. - Gieferg - 19-01-2011 Dodam jeszcze że za villaina ma robić Stephen Lang. Poza tym w obsadzie Rachel Nichols, Rose McGowan i Ron Perlman. - Azgaroth - 19-01-2011 Gieferg napisał(a):Rose McGowan Czyżby rozgrzewka przed nową Czerwoną Sonją? :) - Gieferg - 19-01-2011 Czy aby tego projektu nie spuszczono w kiblu? A odnośnie Conana: KLIK Ponoć ma być nie-CGI krew <ok> :twisted: - Semi - 19-01-2011 Ale ten facet ma wielkie cyce :shock: Można pozazdrościć. Oryginału nigdy nie widziałam - jakoś nigdy mnie nie pociągał, ale na remake się może skuszę (choć pewnie nie do kina). - Hitch - 19-01-2011 Gieferg napisał(a):Ponoć ma być nie-CGI krewJa jestem zdania, że ze standardów nie ma co się cieszyć. Pewne rzeczy są wpisane w gatunek. To jak jarać się, że film o bandytach i policjantach będzie miał kategorię R. Nie trzymanie się zasad eliminuje film w przedbiegach. - Snuffer - 19-01-2011 Jeśli ktoś jest ciekawy aktora, będzie go można oglądać w Game of Thrones, w roli.. dość w sumie podobnej. - Gieferg - 19-01-2011 Hitch napisał(a):Ja jestem zdania, że ze standardów nie ma co się cieszyć. W dzisiejszych czasach to już zdecydowanie nie jest standard. - Mefisto - 20-01-2011 Semi napisał(a):Ale ten facet ma wielkie cyce :shock: Ja mam większe :P A koleś mnie nie przekonuje - patrzę na niego i nie widzę NIC. Patrząc na Arnolda można było poczuć jakąs potęgę i moc, a tu totalna nuda pierścienia. Ale zobaczymy jaki będzie finalny efekt. - Lawrence - 20-01-2011 Jakos mnie ten nowy "metroseksualny" Conana nie przekonuje: Tym bardziej jak pomysle, kto kreci ten film. Moze i bedzie R, ale tez cos czuje, ze mozemy otrzymac cos w stylu "300". Czyli mnostwo CGI, Slowmotion i blyszczacego-naoliwionego Conana :???: Stephan Lang, Ron Perlman i Rose McGowan na plus. Chociaz szczerze to wolalbym, aby wreszcie zabrali sie za "Red Sonje". - koronex1989 - 20-01-2011 Marcus Nispel zbyt dobrym reżyserem nie jest ale nakręcił niezły remake Teksańskiej masakry piłą mechaniczną więc jakaś nikła nadzieja na coś oglądalnego jest. Do tego plus za drugi plan. - Gieferg - 20-01-2011 No przecie dałem linka w którym była mowa o tym, że ponoć nowy Conan nie będzie zesnyderyzowany :P - Lawrence - 20-01-2011 To wiem, ale zdjecia promocyjnie niestety nie pomagaja mi pozbyc sie tego wrazenia :razz: - wujo444 - 20-01-2011 Wawrzyniec_85 napisał(a):Moze i bedzie R, ale tez cos czuje, ze mozemy otrzymac cos w stylu "300". Czyli mnostwo CGI, Slowmotion i blyszczacego-naoliwionego Conana ale to nie jest złe, bo te elementy akurat w 300 wypadały fajnie. Gorzej było z drętwymi dialogami i nudą pomiędzy walkami. - Craven - 13-02-2011 [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=V5seA2C80vQ&feature=feedrec_grec_index[/youtube] Zajebiste :D "Listen, the Governor gig isďťż almost over" "Melvin the Rastafarian not Conan the Barbarian" - Szaman - 12-03-2011 Pojawił się pierwszy, strasznie tandetny teaser http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=74976 Po tym i po ostatnich plakatach do X-Menów, mam niemiłe wrażenie, że spece od marketingu już nie się nie starają bo i tak się zwróci. To sprawka tandetnych wilczków, plakatów i całego marketingu Zmierzchu?, tandetnych plakatów do Iron Mana 2? W każdym razie to błędne myślenie gdy między marcem a sierpniem praktycznie co tydzień wychodzi jakaś superprodukcja, a jak na razie po takim czymś nikt nie będzie pamiętał o premierze Conana. - Szaman - 12-03-2011 Pojawił się pierwszy, strasznie tandetny teaser http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=74976 Po tym i po ostatnich plakatach do X-Menów, mam niemiłe wrażenie, że spece od marketingu już nie się nie starają bo i tak się zwróci. To sprawka tandetnych wilczków, plakatów i całego marketingu Zmierzchu?, tandetnych plakatów do Iron Mana 2? W każdym razie to błędne myślenie gdy między marcem a sierpniem praktycznie co tydzień wychodzi jakaś superprodukcja, a jak na razie po takim czymś nikt nie będzie pamiętał o premierze Conana. - Arahan - 12-03-2011 to bardziej teaser niż pełnoprawny zwiastun, przecież tutaj nic nie widać :/ - Arahan - 12-03-2011 to bardziej teaser niż pełnoprawny zwiastun, przecież tutaj nic nie widać :/ |