![]() |
|
Spider-Man Homecoming (2017) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54) +---- Wątek: Spider-Man Homecoming (2017) (/Thread-Spider-Man-Homecoming-2017--3967) |
Spider-Man Homecoming (2017) - Grievous - 23-04-2015 EDIT (23.04.2015): No i mamy tytuł: ![]() ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Jako że plotek i spekulacji dotyczących kolejnej inkarnacji Pajączka jest co nie miara, to wypadało już założyć osobny temat. Co wiemy na 100%? Spider-Manem będzie Peter Parker, a nie jak co niektórzy fani spekulowali Miles Morales. Film nie będzie genezą i ma skupić się licealnym życiu Petera. Producentem od strony Marvela jest Kevin Feige, czyli głowa Marvel Studios, a od strony Sony za film będzie odpowiadać Amy Pascal, która pracowała już przy poprzednich produkcjach o Pajączku. O czym się spekuluje? Podobno reżyserem i scenarzystą ma zostać Drew Goddard, czyli osoba która zrezygnowała z Netlflixowego "Daredevila" na rzecz "Sinister Six", które nigdy nie doszło do skutku. Jeżeli Goddard faktycznie będzie odpowiadał za ten film, to koniec końców wyjdzie na swoje, a jeżeli nie, to zostanie największym przegranym całej tej sytuacji. Internet do roli Parkera przymierzał chyba już wszystkich młodych aktorów aktualnie pracujących w Hollywoodzkiej branży. The Wrap twierdzi że do roli przymierzane są o to te niemowlaczki: ![]() Nat Wolff, Asa Butterfield, Tom Holland, Timothee Chalamet i Liam James --------------------------------------------------------------------------------------- Co od siebie? Nawet nie potrafię wyrazić słowami, jak mało ekscytujące to wszystko się wydaje. Marvel zamiast się skupić na faktycznie ciekawych projektach jak "Black Panther" czy "Captain Marvel" przesunął je na rzecz szóstego (!!!) filmu o Spider-Manie. Pierwszy poważny karny kutas dla nich. RE: Spider-Man MCU (2017) - Gal Anonim - 23-04-2015 Liam James moim zdaniem jest swietny. Z odpowiednim reżyserem i podejściem moglby byc idealnym Pająkiem. Jest totalnie nerdowski i niezręczny, co pokazał w "The Way Way Back". Teraz dać mu dopakować i dopilnowac by film nie byl slapstickowa komedia i bedzie ciekawie. Tylko dlaczego Mark Strong jest brany pod uwage? To, ze zapuscil wlosy nie znaczy, ze moze byc Parkerem. RE: Spider-Man MCU (2017) - Corn - 23-04-2015 Liam James faktycznie prezentuje sie najlepiej, bo prezentuje sie jakoś... RE: Spider-Man MCU (2017) - Pelivaron - 23-04-2015 Dla mnie Liam James to byłaby totalna porażka. Nie trawię tego typa, a "The Way Way Back" obejrzałem do końca tylko dla Rockwella, bo nie potrafiłem zdzierżyć parszywego ryja Jamesa. RE: Spider-Man MCU (2017) - Corn - 23-04-2015 Przede wszystkim Stone była idealna na ultimateową MJ a nie na Gwen, (która wyglądała raczej jak Taylor Momsen), tak jak Bale byłby lepszym Jokerem niż był Batmanem ;]. Ale skoro rebootują to niech wrócą do MJ i obsadzą w tej roli wreszcie kogoś kto pasuje, a nie jak Dunst ;] RE: Spider-Man MCU (2017) - Gieferg - 23-04-2015 Cytat:The Wrap twierdzi że do roli przymierzane są o to te niemowlaczki Z dnia na dzień coraz gorzej. W sumie jak tak dalej pójdzie, może warto będzie to zrebootować jeszcze zanim zaczną kręcić pierwszy film? RE: Spider-Man MCU (2017) - Danus - 23-04-2015 A ja tam ufam Marvelowi. Co jak co, ale ich filmy nie schodzą poniżej pewnego poziomu i nawet wybór na Parkera nie zmieni mojego stosunku do tego projektu. Zobaczycie odszczekacie jeszcze wszystko. Marvel to jednak jakaś gwarancja nowego spojrzenia na tą postać. RE: Spider-Man MCU (2017) - Lawrence - 23-04-2015 (23-04-2015, 14:33)Phil napisał(a): No i przeciwnik. Może w końcu Kraven? Pewnie i tak po raz kolejny pojawi się Goblin... RE: Spider-Man MCU (2017) - Gieferg - 23-04-2015 Z przeciwników nadałby się np Vulture. Osobiście chciałbym zobaczyć Pumę, (bo Fireheart to był jeden z moich ulubieńców jeśli chodzi o przeciwników Pajączka), ale nie w starciu z takim gówniarzem. ![]() więc niech go zostawią, aż im aktor dorośnie :P RE: Spider-Man MCU (2017) - srebrnik - 24-04-2015 Jak jeszcze tylko Sony się zajmowało Pająkiem, to tak niby trochę miało być, że animacja będzie jakoś powiązania z filmami aktorskimi. Teraz mówią, że to zupełnie niezależna sprawa. http://www.comicbookmovie.com/fansites/KingPatel/news/?a=119249 RE: Spider-Man MCU (2017) - Pelivaron - 24-04-2015 Tak z aktorów-gówniarzy wpadło mi właśnie nazwisko do głowy - Tye Sheridan. Szkoda, że nie pojawił się na żadnej liście. Jeśli nie najlepszy, to spokojnie jeden z najlepszych aktorów swojego pokolenia. RE: Spider-Man MCU (2017) - Pelivaron - 25-04-2015 (24-04-2015, 23:56)Phil napisał(a): Przecież będzie grał Cyklopa. Łee, faktycznie. Musiało mi to wylecieć z głowy. ech, szkoda. RE: Spider-Man MCU (2017) - Craven - 27-04-2015 Nieźle? To dramatycznie zły tytuł. RE: Spider-Man MCU (2017) - Gieferg - 27-04-2015 Gdyby zostawili taki tytuł to... cóż, bardziej oczywistego chwytu marketingowego się chyba nie dało w nim zawrzeć :D RE: Spider-Man MCU (2017) - Gal Anonim - 27-04-2015 (25-04-2015, 00:01)Pelivaron napisał(a):Dodatkowo Tye wygląda coraz bardziej jak młody Tom Hardy, a nie nerd.(24-04-2015, 23:56)Phil napisał(a): Przecież będzie grał Cyklopa. https://instagram.com/p/134-PSxDzC/ RE: Spider-Man MCU (2017) - Pelivaron - 27-04-2015 (27-04-2015, 17:36)Crov napisał(a):(25-04-2015, 00:01)Pelivaron napisał(a):Dodatkowo Tye wygląda coraz bardziej jak młody Tom Hardy, a nie nerd.(24-04-2015, 23:56)Phil napisał(a): Przecież będzie grał Cyklopa. Tylko mu małego pitbulla brakuje :) RE: Spider-Man MCU (2017) - SonnyCrockett - 29-04-2015 Podobno dzieciak ma rolę Spider-mana w kieszeni. Nie znam gnoja więc nie wiem czy to dobrze. http://www.filmweb.pl/news/Spider-Man+%28prawie%29+wybrany-111155 RE: Spider-Man MCU (2017) - Lambon - 29-04-2015 grał główną rolę u Scorsese i w "Chłopcu w pasiastej piżamie". Co ty filmów nie oglądasz? :p RE: Spider-Man MCU (2017) - SonnyCrockett - 29-04-2015 Hugo nie widziałem a Chłopiec w pasiastej piżamie to film z poza mojego obszaru zainteresowań. Nie lubię dzieci, Niemców i zapachu spalonych włosów. :P RE: Spider-Man MCU (2017) - Pitero - 29-04-2015 Dobry wybór, i najlepszy z całego grona tych lalusiów. Chłopak umie grać i to nie wybiera byle jakich ról. Dobry był w "Chłopcu..." (choć miał tam chyba z 10 lat), "Grze Enderza" a najlepszy w "Hugo" Scorsesego. Jako Parker ma odpowiednio kujonowski wygląd a gdyby przywdział kostium to i dobry byłby z niego Spidey. Trzymam kciuki by to zostało oficjalnie potwierdzone. |