Stały bywalec
Liczba postów: 4,900
Liczba wątków: 19
EDIT (23.04.2015):
No i mamy tytuł:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jako że plotek i spekulacji dotyczących kolejnej inkarnacji Pajączka jest co nie miara, to wypadało już założyć osobny temat.
Co wiemy na 100%?
Spider-Manem będzie Peter Parker, a nie jak co niektórzy fani spekulowali Miles Morales. Film nie będzie genezą i ma skupić się licealnym życiu Petera.
Producentem od strony Marvela jest Kevin Feige, czyli głowa Marvel Studios, a od strony Sony za film będzie odpowiadać Amy Pascal, która pracowała już przy poprzednich produkcjach o Pajączku.
O czym się spekuluje?
Podobno reżyserem i scenarzystą ma zostać Drew Goddard, czyli osoba która zrezygnowała z Netlflixowego "Daredevila" na rzecz "Sinister Six", które nigdy nie doszło do skutku. Jeżeli Goddard faktycznie będzie odpowiadał za ten film, to koniec końców wyjdzie na swoje, a jeżeli nie, to zostanie największym przegranym całej tej sytuacji.
Internet do roli Parkera przymierzał chyba już wszystkich młodych aktorów aktualnie pracujących w Hollywoodzkiej branży. The Wrap twierdzi że do roli przymierzane są o to te niemowlaczki:
Nat Wolff, Asa Butterfield, Tom Holland, Timothee Chalamet i Liam James
---------------------------------------------------------------------------------------
Co od siebie?
Nawet nie potrafię wyrazić słowami, jak mało ekscytujące to wszystko się wydaje. Marvel zamiast się skupić na faktycznie ciekawych projektach jak "Black Panther" czy "Captain Marvel" przesunął je na rzecz szóstego (!!!) filmu o Spider-Manie. Pierwszy poważny karny kutas dla nich.
23-04-2015, 14:00
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2017, 23:02 przez Mierzwiak.)
Banned
Liczba postów: 20,755
Liczba wątków: 63
Liam James moim zdaniem jest swietny. Z odpowiednim reżyserem i podejściem moglby byc idealnym Pająkiem. Jest totalnie nerdowski i niezręczny, co pokazał w "The Way Way Back". Teraz dać mu dopakować i dopilnowac by film nie byl slapstickowa komedia i bedzie ciekawie.
Tylko dlaczego Mark Strong jest brany pod uwage? To, ze zapuscil wlosy nie znaczy, ze moze byc Parkerem.
23-04-2015, 14:09
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2015, 14:10 przez Gal Anonim.)
There Can Be Only One!
Liczba postów: 10,956
Liczba wątków: 15
Liam James faktycznie prezentuje sie najlepiej, bo prezentuje sie jakoś...
23-04-2015, 14:32
Stały bywalec
Liczba postów: 18,604
Liczba wątków: 148
Dla mnie Liam James to byłaby totalna porażka. Nie trawię tego typa, a "The Way Way Back" obejrzałem do końca tylko dla Rockwella, bo nie potrafiłem zdzierżyć parszywego ryja Jamesa.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
23-04-2015, 14:45
There Can Be Only One!
Liczba postów: 10,956
Liczba wątków: 15
Przede wszystkim Stone była idealna na ultimateową MJ a nie na Gwen, (która wyglądała raczej jak Taylor Momsen), tak jak Bale byłby lepszym Jokerem niż był Batmanem ;].
Ale skoro rebootują to niech wrócą do MJ i obsadzą w tej roli wreszcie kogoś kto pasuje, a nie jak Dunst ;]
23-04-2015, 14:54
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2015, 14:55 przez Corn.)
Captain Skullet
Liczba postów: 20,380
Liczba wątków: 128
Cytat:The Wrap twierdzi że do roli przymierzane są o to te niemowlaczki
Z dnia na dzień coraz gorzej.
W sumie jak tak dalej pójdzie, może warto będzie to zrebootować jeszcze zanim zaczną kręcić pierwszy film?
23-04-2015, 21:31
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2015, 21:35 przez Gieferg.)
TermiGifiernator
Liczba postów: 11,121
Liczba wątków: 57
A ja tam ufam Marvelowi. Co jak co, ale ich filmy nie schodzą poniżej pewnego poziomu i nawet wybór na Parkera nie zmieni mojego stosunku do tego projektu. Zobaczycie odszczekacie jeszcze wszystko. Marvel to jednak jakaś gwarancja nowego spojrzenia na tą postać.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron
23-04-2015, 21:40
Fanboy Nolana
Liczba postów: 11,944
Liczba wątków: 126
(23-04-2015, 14:33)Phil napisał(a): No i przeciwnik. Może w końcu Kraven?
Pewnie i tak po raz kolejny pojawi się Goblin...
23-04-2015, 22:01
Captain Skullet
Liczba postów: 20,380
Liczba wątków: 128
Z przeciwników nadałby się np Vulture.
Osobiście chciałbym zobaczyć Pumę, (bo Fireheart to był jeden z moich ulubieńców jeśli chodzi o przeciwników Pajączka), ale nie w starciu z takim gówniarzem.
więc niech go zostawią, aż im aktor dorośnie :P
23-04-2015, 22:08
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2015, 22:12 przez Gieferg.)
Stały bywalec
Liczba postów: 10,412
Liczba wątków: 11
Jak jeszcze tylko Sony się zajmowało Pająkiem, to tak niby trochę miało być, że animacja będzie jakoś powiązania z filmami aktorskimi. Teraz mówią, że to zupełnie niezależna sprawa.
http://www.comicbookmovie.com/fansites/KingPatel/news/?a=119249
.
24-04-2015, 10:19
Stały bywalec
Liczba postów: 18,604
Liczba wątków: 148
Tak z aktorów-gówniarzy wpadło mi właśnie nazwisko do głowy - Tye Sheridan. Szkoda, że nie pojawił się na żadnej liście. Jeśli nie najlepszy, to spokojnie jeden z najlepszych aktorów swojego pokolenia.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
24-04-2015, 23:51
Stały bywalec
Liczba postów: 18,604
Liczba wątków: 148
(24-04-2015, 23:56)Phil napisał(a): Przecież będzie grał Cyklopa.
Łee, faktycznie. Musiało mi to wylecieć z głowy. ech, szkoda.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
25-04-2015, 00:01
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
Nieźle? To dramatycznie zły tytuł.
27-04-2015, 09:19
Captain Skullet
Liczba postów: 20,380
Liczba wątków: 128
Gdyby zostawili taki tytuł to... cóż, bardziej oczywistego chwytu marketingowego się chyba nie dało w nim zawrzeć :D
27-04-2015, 10:05
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2015, 12:08 przez Gieferg.)
Banned
Liczba postów: 20,755
Liczba wątków: 63
(25-04-2015, 00:01)Pelivaron napisał(a): (24-04-2015, 23:56)Phil napisał(a): Przecież będzie grał Cyklopa.
Łee, faktycznie. Musiało mi to wylecieć z głowy. ech, szkoda.
Dodatkowo Tye wygląda coraz bardziej jak młody Tom Hardy, a nie nerd.
https://instagram.com/p/134-PSxDzC/
27-04-2015, 17:36
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2015, 17:36 przez Gal Anonim.)
Stały bywalec
Liczba postów: 18,604
Liczba wątków: 148
(27-04-2015, 17:36)Crov napisał(a): (25-04-2015, 00:01)Pelivaron napisał(a): (24-04-2015, 23:56)Phil napisał(a): Przecież będzie grał Cyklopa.
Łee, faktycznie. Musiało mi to wylecieć z głowy. ech, szkoda.
Dodatkowo Tye wygląda coraz bardziej jak młody Tom Hardy, a nie nerd.
https://instagram.com/p/134-PSxDzC/
Tylko mu małego pitbulla brakuje :)
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
27-04-2015, 21:36
Miami Vice
Liczba postów: 8,059
Liczba wątków: 43
Podobno dzieciak ma rolę Spider-mana w kieszeni. Nie znam gnoja więc nie wiem czy to dobrze. http://www.filmweb.pl/news/Spider-Man+%28prawie%29+wybrany-111155
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D
29-04-2015, 15:35
Dużo pisze
Liczba postów: 497
Liczba wątków: 1
grał główną rolę u Scorsese i w "Chłopcu w pasiastej piżamie". Co ty filmów nie oglądasz? :p
29-04-2015, 15:41
Miami Vice
Liczba postów: 8,059
Liczba wątków: 43
Hugo nie widziałem a Chłopiec w pasiastej piżamie to film z poza mojego obszaru zainteresowań. Nie lubię dzieci, Niemców i zapachu spalonych włosów. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D
29-04-2015, 15:57
Don Sinatio
Liczba postów: 2,953
Liczba wątków: 11
Dobry wybór, i najlepszy z całego grona tych lalusiów. Chłopak umie grać i to nie wybiera byle jakich ról. Dobry był w "Chłopcu..." (choć miał tam chyba z 10 lat), "Grze Enderza" a najlepszy w "Hugo" Scorsesego. Jako Parker ma odpowiednio kujonowski wygląd a gdyby przywdział kostium to i dobry byłby z niego Spidey. Trzymam kciuki by to zostało oficjalnie potwierdzone.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.
29-04-2015, 18:26
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2015, 18:27 przez Pitero.)
|