![]() |
|
Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) (/Thread-Tokyo-Vice-HBO-Max-2022--6403) |
Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - simek - 10-02-2022 ![]() Panowie, nie ma co gadać w temacie o Mannie, więc zakładam temat. Będzie 8 odcinków, pierwszy w reżyserii Manna. Premiera na HBO Max już 7go kwietnia, czyli gdy platforma będzie już dostępna w Polsce. Serial jest na podstawie książki Tokyo Vice: An American Reporter on the Police Beat in Japan Jake'a Adelsteina, który jest również głównym bohaterem fabuły. W zeszłym roku wydana po polsku, czytał ktoś może? RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - marsgrey21 - 10-02-2022 Ja nie. RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - RagnarMartens - 14-03-2022 RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - Dr Strangelove - 14-03-2022 Wygląda nędznie i sztampowo. Mann pewnie dał nazwisko za parę dolców. RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - Albertino - 14-03-2022 Etam, poza piździelcem w głównej roli, to nie wygląda wcale tak źle. RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - Mental - 14-03-2022 Żadnej strzelaniny? Biednie. Wiem, że to Japonia i tam nigdy w historii nie było spektakularnej, masowej strzelaniny w stylu "Heat" czy MV czy "Blackhat", ale kurde sami rozumiecie. RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - MOLQ - 14-03-2022 Dobrze wyglada, ale jak tu kibicować takiej siusiumajtce, dalibv jakiegos Toma Hardy albo innego z meska aparycja. RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - Corn - 14-03-2022 Panowie, to tylko zwiastun skrojony na potrzeby generacji Z. Radziłbym powstrzymać się ze zbyt pochopnym osądem przynajmniej do pilota. Spodziewam się raczej powolnej, metodycznej narracji i atmosfery godnej Manna RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - Dr Strangelove - 14-03-2022 No więc rozumiem ale oceniam zwiastun a ten jest zupełnie przeciętniacki. Oczywiście rzucę okiem, ale czuję tutaj 6/10. RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - SonnyCrockett - 14-03-2022 Ridley Scott nakręcił już film w tych klimatach i ten serial z wymoczkiem w roli głównej nie ma szans go przebić. RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - Pelivaron - 05-04-2022 https://www.ppe.pl/publicystyka/298663/tokyo-vice-2022-opinia-po-polowie-sezonu-serialu-hbo-mroczne-sekrety-miasta.html RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - Mental - 05-04-2022 Być może wyjdę na rasistę, ale w paru miejscach miałem problem z przypomnieniem sobie który gangster jest który Wbijcie biedakowi na bloga i piszcie w komentarzach, że wyszedł na rasistę i powinien zniknąć z netu :) RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - slepy51 - 07-04-2022 3 pierwsze odcinki już do obejrzenia :) RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - simek - 08-04-2022 Trzy? Na moim HBO Max są dostępne tylko dwa, nie wiem czemu bo wszędzie piszą, że rzeczywiście powinny być trzy. W każdym razie ja się wkręciłem, podoba mi się. Fabuła póki co niespiesznie się rozkręca, ale jestem zaintrygowany. Czuć styl Manna, ale tak delikatnie, a no i właściwie każde ujęcie aż krzyczy że jest nakręcone cyfrą: nie wiem czy to autosugestia, ale raczej od razu bym powiedział, że Mann maczał w tym palce. Do Elgorta nie mam zastrzeżeń, powinno być dobrze. RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - yacajackowski - 08-04-2022 Ja poczekam aż będą wszystkie odcinki. Co prawda nie mam czasu na oglądanie seriali wciągu na raz ale nie lubię czekać na kolejne epki, dlatego oglądam tylko rzeczy które już się skończyły RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - simek - 14-04-2022 Mógłby ktoś rzucić okiem ile odcinków ma dostępnych? Minął tydzień, wg wikipedii i Filmwebu od dzisiaj powinny być dostępne odcinki 4. i 5. a ja wciąż widzę tylko dwa pierwsze :/ RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - raven.second - 14-04-2022 Ja tam widzę pięć, a sprawdzałem na dwóch stronkach :) RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - simek - 14-04-2022 Chodzi mi o HBO Max, jak już mam, to nie będę piracił. RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - yacajackowski - 14-04-2022 U mnie są dwa na HBO Max. RE: Tokyo Vice (HBO Max, 2022) - michax - 15-04-2022 TV w Polsce ma premierę w piątki, a nie w czwartki. Zgaduję, ale pewnie jutro się pojawi 3 i 4 odcinek i będą tak do końca po dwa wrzucać co piątek. |