.
Liczba postów: 27,881
Liczba wątków: 62
![[Obrazek: rQxey_4f.jpg]](https://i.mydramalist.com/rQxey_4f.jpg)
Panowie, nie ma co gadać w temacie o Mannie, więc zakładam temat.
Będzie 8 odcinków, pierwszy w reżyserii Manna. Premiera na HBO Max już 7go kwietnia, czyli gdy platforma będzie już dostępna w Polsce.
Serial jest na podstawie książki Tokyo Vice: An American Reporter on the Police Beat in Japan Jake'a Adelsteina, który jest również głównym bohaterem fabuły. W zeszłym roku wydana po polsku, czytał ktoś może?
10-02-2022, 10:53
PapaBoomer
Liczba postów: 12,983
Liczba wątków: 1
Ja nie.
10-02-2022, 11:00
Użytkownik
Liczba postów: 232
Liczba wątków: 1
Miss Avatara 2016
Liczba postów: 18,870
Liczba wątków: 5
Wygląda nędznie i sztampowo. Mann pewnie dał nazwisko za parę dolców.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...
14-03-2022, 18:48
Stały bywalec
Liczba postów: 10,332
Liczba wątków: 5
Etam, poza piździelcem w głównej roli, to nie wygląda wcale tak źle.
14-03-2022, 19:53
Ambasador białej rasy
Liczba postów: 37,533
Liczba wątków: 375
Żadnej strzelaniny? Biednie. Wiem, że to Japonia i tam nigdy w historii nie było spektakularnej, masowej strzelaniny w stylu "Heat" czy MV czy "Blackhat", ale kurde sami rozumiecie.
14-03-2022, 21:00
Happy Face
Liczba postów: 2,007
Liczba wątków: 7
Dobrze wyglada, ale jak tu kibicować takiej siusiumajtce, dalibv jakiegos Toma Hardy albo innego z meska aparycja.
14-03-2022, 21:01
There Can Be Only One!
Liczba postów: 10,956
Liczba wątków: 15
Panowie, to tylko zwiastun skrojony na potrzeby generacji Z. Radziłbym powstrzymać się ze zbyt pochopnym osądem przynajmniej do pilota. Spodziewam się raczej powolnej, metodycznej narracji i atmosfery godnej Manna
14-03-2022, 21:22
Miss Avatara 2016
Liczba postów: 18,870
Liczba wątków: 5
No więc rozumiem ale oceniam zwiastun a ten jest zupełnie przeciętniacki.
Oczywiście rzucę okiem, ale czuję tutaj 6/10.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...
14-03-2022, 22:32
Miami Vice
Liczba postów: 8,059
Liczba wątków: 43
Ridley Scott nakręcił już film w tych klimatach i ten serial z wymoczkiem w roli głównej nie ma szans go przebić.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D
14-03-2022, 22:59
Stały bywalec
Liczba postów: 18,604
Liczba wątków: 148
Ambasador białej rasy
Liczba postów: 37,533
Liczba wątków: 375
Być może wyjdę na rasistę, ale w paru miejscach miałem problem z przypomnieniem sobie który gangster jest który
Wbijcie biedakowi na bloga i piszcie w komentarzach, że wyszedł na rasistę i powinien zniknąć z netu :)
05-04-2022, 11:09
Chrissie Watkins' arm
Liczba postów: 6,406
Liczba wątków: 76
3 pierwsze odcinki już do obejrzenia :)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...
07-04-2022, 13:26
.
Liczba postów: 27,881
Liczba wątków: 62
Trzy? Na moim HBO Max są dostępne tylko dwa, nie wiem czemu bo wszędzie piszą, że rzeczywiście powinny być trzy.
W każdym razie ja się wkręciłem, podoba mi się. Fabuła póki co niespiesznie się rozkręca, ale jestem zaintrygowany. Czuć styl Manna, ale tak delikatnie, a no i właściwie każde ujęcie aż krzyczy że jest nakręcone cyfrą: nie wiem czy to autosugestia, ale raczej od razu bym powiedział, że Mann maczał w tym palce.
Do Elgorta nie mam zastrzeżeń, powinno być dobrze.
08-04-2022, 21:22
Stały bywalec
Liczba postów: 6,932
Liczba wątków: 2
Ja poczekam aż będą wszystkie odcinki. Co prawda nie mam czasu na oglądanie seriali wciągu na raz ale nie lubię czekać na kolejne epki, dlatego oglądam tylko rzeczy które już się skończyły
08-04-2022, 21:31
.
Liczba postów: 27,881
Liczba wątków: 62
Mógłby ktoś rzucić okiem ile odcinków ma dostępnych? Minął tydzień, wg wikipedii i Filmwebu od dzisiaj powinny być dostępne odcinki 4. i 5. a ja wciąż widzę tylko dwa pierwsze :/
14-04-2022, 20:50
Fhtagn
Liczba postów: 5,357
Liczba wątków: 9
Ja tam widzę pięć, a sprawdzałem na dwóch stronkach :)
14-04-2022, 20:56
.
Liczba postów: 27,881
Liczba wątków: 62
Chodzi mi o HBO Max, jak już mam, to nie będę piracił.
14-04-2022, 21:11
Stały bywalec
Liczba postów: 6,932
Liczba wątków: 2
U mnie są dwa na HBO Max.
14-04-2022, 21:12
Stały bywalec
Liczba postów: 3,114
Liczba wątków: 8
TV w Polsce ma premierę w piątki, a nie w czwartki. Zgaduję, ale pewnie jutro się pojawi 3 i 4 odcinek i będą tak do końca po dwa wrzucać co piątek.
15-04-2022, 01:10
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2022, 01:12 przez michax.)
|