Ankieta: Jak oceniasz Suicide Squad?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Suicide Squad (2016)
Nie. Bane dalej miał modyfikowany głos, brzmiący bardzo podobnie, tylko nagrano go od nowa, żeby był bardziej czytelny.

W dodatku, co ty w ogóle porównujesz? Nolan zmienił głos Bane'a, bo ludzie nie mogli go zrozumieć w prologu wypuszczonym do kin w grudniu 2011 roku. Warner zmienia SS zanim ktokolwiek miał okazję go obejrzeć i powiedzieć, że coś było nie tak.

Odpowiedz
To dobrze, bo śmiech to zdrowie :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
A Nolan, pałający miłością do wszystkich, rozśmiesza nas już od wielu lat. To jest koleś!

Odpowiedz
(07-04-2016, 09:57)Juby napisał(a): Wiesz, że wrzucałem to dokładnie jeden post nad twoim?

Wiem , dorzuciłem tylko linka z dodatkowym komentarzem :P

Odpowiedz
Wiadomo, że to jeszcze emocje po BvS, ale teraz to coraz bardziej mi zależy na Suicide Squad. Znaczy się chcę zobaczyć naprawdę dobry film od DC, który jednak nie będzie kopiować Marvela. Oj, chciałbym aby ten film już się ukazał, aby zatrzeć BvS niesmak.

Odpowiedz
Masz bardzo dobra trylogie Nolana! Polecam.

Odpowiedz
Śmiej się śmiej, ale np (jeżeli pozwolę sobie zaofftopić) to jak sobie porównam pościgi z Batmobilem, ten w TDK i BvS to niestety dzieli je przepaść.
Ale dobra tutaj mamy Suicide Squad i ciągle liczę, że będzie to dobry film.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz


Batman i Joker = <3

Odpowiedz
Kolejny trailer zdaje sie wspierac moja teorie o martwym Jokerze. Zwiastun probuje sugerowac, ze Joker jest tym niebezpieczenstwem, na ktore wszyscy reaguja podenerwowaniem, ale wciaz wszystkie sceny z Jokerem wydaja sie byc z dwoch, może trzech sekwencji (na pewno origin Harley i poscig z Batmanem). Dla mnie juz jest wlasciwie jasne, ze to na pewno nie on bedzie glownym przeciwnikiem, jak wczesniej spekulowano.

Inna rzecz, ze sam zwiastun bardzo letni tak, jak poprzednie.

Odpowiedz
Spoko zwiastun, ale jak dla mnie poprzedni już w zupełności wystarczył, poza tym próba powtórki chwytu z piosenką już taka sobie. Więcej materiałów promocyjnych nawet nie zamierzam oglądać.

Odpowiedz
Cytat:Dla mnie juz jest wlasciwie jasne, ze to na pewno nie on bedzie glownym przeciwnikiem, jak wczesniej spekulowano.
Przeciwnik był widoczny w poprzednim zwiastunie przez ułamek sekundy w metrze. Albo jest to Enchantress, albo coś, co przyzwała, albo (bo to przecież uniwersum i filmy mają być powiązane) jakiś odpad z kryptońskich maszyn/stworów, czy coś takiego. Tak na moją logikę...

Cytat:fajny, ale zbędny, materiał
Ano. Lepszym wyjściem byłoby po prostu wrzucenie samej sceny przy barze, jako sympatyczny klip, tak mi się wydaje.

Odpowiedz
Ciekawe czy coś z dokrętek wrzucono do tego zwiastuna. Jeśli nie to już będzie przegięcie , bo przeca film wygląda godnie , humor adekwatny, jest tu wszystko, na kiego wała jeszcze coś dodawać :P

Odpowiedz
[Obrazek: 926225cdf0ccf1e26a978f7a4aeddba1.jpg]

Odpowiedz
Podoba mi się, chociaż raczej już nie chcę więcej wiedzieć, aby sobie nie zepsuć zabawy. I oby to co pisze Ayer było prawdą. Choć to już drugi zwiastun, gdzie chcą jechać na humorze, a więc niepokój dalej jest.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
[Obrazek: 8e8dbf6cba6201a3a271b027d4e99c22.gif]

Kocham <3
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Bardzo spoko zwiastun - gęba się sama cieszy. Tego chyba nie można spieprzyć.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Już z kilka razy oglądalem ten trailer i naprawdę jestem pozytywnie nastawiony i wręcz lekko napalony. I tak hejcony Jai Courtney prezentuje się w tych zwiastunach, zaskakująco fajnie. Sam nie wiem co sądzic o Deadshocku czy jak się tam zwie? Niby cool gość, ale ja bardziej widzę Willa Smitha jako Will Smith grającego Willa Smitha. Dlatego też wolałbym aby często miał tę maskę,gdyż też spoko wygląda.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Cytat:Dlatego też wolałbym aby często miał tę maskę,gdyż też spoko wygląda.

Będzie miał w momentach, w których Smitha zastępuje dubler :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Słuchajcie, ponoć Suicide Squad jest objawieniem i w ogole boskie!!! Ktoś oczekiwal innych twitterowych reakcji? ;)

http://comicbook.com/2016/06/04/more-suicide-squad-early-screening-reactions-surface/

Odpowiedz
Chcem takom

[Obrazek: Suicide-Squad-Movie-T-Shirts.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) Huntersky 3,822 562,604 21-07-2023, 21:20
Ostatni post: Rozgdz
  The Suicide Squad (2021) Pelivaron 281 35,169 30-10-2022, 19:54
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości