Wiedźmin / The Witcher - seria
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Ok. Obejrze se na dużym ekranie.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Gra będzie wyglądać bardzo ładnie i będzie wypchana detalami niczym RDR2. No i ponoć na zwykłym PS5 ma śmigać w 60 fps.

Zobaczymy jaki downgrade zaserwują na rok przed premierą ;)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Spoko, to ja poczekam ze 3 lata aż wszystko połatają i zagram w wersję full wypas na PS6 :P

Odpowiedz
Mam już takie obrzydzenie do tej firmy, że nie wiem czy po to sięgnę.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Bo sponsorowali Rafała?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Jestem pod koniec podstawki i mam pewne przemyslenia. Najwazniejsze: szkoda, że nigdzie tego nie przeczytalem: ZBIERACTWO w tej grze NIE MA SENSU. Co chwile jest sie przeciazonym, trzeba to sprzedawac a nie ma na co tej kasy wydac.
Mam ok. 70 000 i co ja mam z tym zrobic?
Czyli ZBIERACTWO to MARNOWANIE CZASU.
A jeszcze multum pytajnikow na Skelige do zrobienia.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
W dodatku "Krew i wino" będziesz mógł inwestować w nieruchomość.

Odpowiedz
Heh, serio?
Można zamiast męczyć się z zabijaniem potworów inwestować w mikrokawalerki na wynajem w Novigradzie?
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
(08-06-2025, 12:27)shamar napisał(a): Jestem pod koniec podstawki i mam pewne przemyslenia. Najwazniejsze: szkoda, że nigdzie tego nie przeczytalem: ZBIERACTWO w tej grze NIE MA SENSU. Co chwile jest sie przeciazonym, trzeba to sprzedawac a nie ma na co tej kasy wydac.
Mam ok. 70 000 i co ja mam z tym zrobic?  
Czyli ZBIERACTWO to MARNOWANIE CZASU.
A jeszcze multum pytajnikow na Skelige do zrobienia.

na wyzszych poziomach trudnosci raczej trzeba craftowac wiedzminski ekwipunek i jest on bardzo kosztowny

Odpowiedz
No to może na wyższych. Ale nie trawie grac na hardzie ;)

(08-06-2025, 18:48)Dr Strangelove napisał(a): Heh, serio?
Można zamiast męczyć się z zabijaniem potworów inwestować w mikrokawalerki na wynajem w Novigradzie?
"Krew i Wino" rozgrywa sie chyba tylko na nowej mapie.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(08-06-2025, 18:48)Dr Strangelove napisał(a): Heh, serio?
Można zamiast męczyć się z zabijaniem potworów inwestować w mikrokawalerki na wynajem w Novigradzie?

"Krew i wino" dzieje się w księstwie Toussaint. Geralt otrzymuje tam posiadłość w prezencie. Początkowo jest to raczej ruina, ale, za opłatą, można ją zamienić w przytulne miejsce.

Odpowiedz
Podstawka skonczona. Muszę jeszcze tylko poodkrywac wiekszosc pytajnikow na Skolige.
Ile ukrytych zadan z fabułą mnie ominelo? Nie wiem. Moze wpadne na jakies przypadkiem.

Nie gralem nigdy w tak rozbudowaną, tak dlugą grę.
Do tego świetną w treści. Arcydzielo zdecydowanie.

10/10
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Pamiętam jak gość to zapowiadał parę lat temu i widzę, że nie marnował czasu.
que sera sera
Leżę i robię pod siebie
Oozy nine millameedah.

Odpowiedz
Hello, to znowu ja podbijam temat. Czuję trochę ŻAL i RADOŚĆ jednocześnie. Żal, że tyle lat czeka£em, żeby w to zagrać. Radość, że w końcu to robię. Rozumiem te wszystkie wpisy z neta, gdzie ludzie podają, że chcieliby w to zagrać znowu pierwszy raz. Ale do rzeczy, wygląda na to, że "Serca z Kamienia" to dokładnie ten sam poziom, co podstawki. Mialem to już napisać ale wstrzymalem sie. I dobrze. Wstrzymalem sie do misji "Wesele". I rozjebało mnie.
GENIALNE kurva.

PS: jeszcze tu wrócę.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
taka podnietka shamara to rzadki widok. ostateczny dowód na to, że Wiedzmin III jest najlepsza grą XXI. wieku
Youniverse

Odpowiedz
Serce z kamienia jest świetne, ale Krew i Wino jest jeszcze lepsze. Graj shamar, czerp z tego radochę, odkrywaj świat bo drugiej takiej przygody nie znajdziesz w świecie fantasy :) 
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego robię wczesniej np. zadania poboczne. Ba, poodkrywalem wszystkie znaczniki na Skellige jak konczylem podstawkę. Pływalem przez pół dnia ;)
Ale tylko odkrywalem, wszystkiego już nie zbieralem. To już za dużo ;)
Swoją drogą: ciągle mam tam jakies zadania, ktorych nie ma na mapach, ktore bede musial szukać z poradnikami.

No i jak piszesz: skoro dalej jest równie dobrze, czy nawet lepiej: niech to trwa.

PS: brakuje mi jeszcze z 8mu kart ale chyba to odpuszcze ;)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
"Serca z kamienia" skończone. Jedyny jej minus to... KRÓTKOŚĆ ;) Gdyby nie było zadań pobocznych to byłaby jeszcze krótsza ;) Ale sama historia jest świetna. Tylko nie wiem po UJ rozwaliłem tyle kasy na te "zaklinania". No nieważne, powoli nadchodzi "Krew i Wino" tylko ogarnę jeszcze parę ukrytych spraw na Skellige. No internet podpowiada o różnych rzeczach, w tym easter eggach, które wypadaloby odhaczyć, ogólnie.

No np. WTF?

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Resident Evil (seria) Snappik 306 63,749 14-06-2026, 22:25
Ostatni post: Paszczak
  Tomb Raider (seria) peju 188 38,299 03-06-2026, 01:10
Ostatni post: Paszczak
  Silent Hill - filmy (2006 / 2012) i seria gier Mierzwiak 456 83,432 13-02-2026, 14:45
Ostatni post: Paszczak
  Prince of Persia - seria gier military 31 10,478 30-01-2026, 11:18
Ostatni post: shamar
  Five Nights at Freddy's (seria) / FILM Lawrence 8 4,829 04-01-2026, 12:17
Ostatni post: OGPUEE
  Grand Theft Auto (seria) BezcelowyAlbatros 1,399 226,866 07-11-2025, 16:19
Ostatni post: shamar
  The Last of Ass - seria Red 2,510 308,632 29-09-2025, 16:17
Ostatni post: slepy51
  Metal Gear Solid (seria) Anielski_Pyl 151 38,461 21-08-2025, 19:55
Ostatni post: slepy51
  Uncharted (seria) simek 616 99,576 05-12-2024, 00:03
Ostatni post: Bartholomew
  Seria "Souls" i Bloodborne military 69 19,178 17-12-2019, 21:29
Ostatni post: patyczak



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości