03-06-2025, 17:36
|
Wiedźmin / The Witcher - seria
|
|
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
Ok. Obejrze se na dużym ekranie.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 03-06-2025, 17:47
Gra będzie wyglądać bardzo ładnie i będzie wypchana detalami niczym RDR2. No i ponoć na zwykłym PS5 ma śmigać w 60 fps.
Zobaczymy jaki downgrade zaserwują na rok przed premierą ;)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
03-06-2025, 17:49
Spoko, to ja poczekam ze 3 lata aż wszystko połatają i zagram w wersję full wypas na PS6 :P
03-06-2025, 17:51
Mam już takie obrzydzenie do tej firmy, że nie wiem czy po to sięgnę.
Polski już nie ma.
03-06-2025, 18:03
Jestem pod koniec podstawki i mam pewne przemyslenia. Najwazniejsze: szkoda, że nigdzie tego nie przeczytalem: ZBIERACTWO w tej grze NIE MA SENSU. Co chwile jest sie przeciazonym, trzeba to sprzedawac a nie ma na co tej kasy wydac.
Mam ok. 70 000 i co ja mam z tym zrobic? Czyli ZBIERACTWO to MARNOWANIE CZASU. A jeszcze multum pytajnikow na Skelige do zrobienia.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 08-06-2025, 12:27
Heh, serio?
Można zamiast męczyć się z zabijaniem potworów inwestować w mikrokawalerki na wynajem w Novigradzie?
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...
08-06-2025, 18:48 (08-06-2025, 12:27)shamar napisał(a): Jestem pod koniec podstawki i mam pewne przemyslenia. Najwazniejsze: szkoda, że nigdzie tego nie przeczytalem: ZBIERACTWO w tej grze NIE MA SENSU. Co chwile jest sie przeciazonym, trzeba to sprzedawac a nie ma na co tej kasy wydac. na wyzszych poziomach trudnosci raczej trzeba craftowac wiedzminski ekwipunek i jest on bardzo kosztowny 08-06-2025, 18:51
No to może na wyższych. Ale nie trawie grac na hardzie ;)
(08-06-2025, 18:48)Dr Strangelove napisał(a): Heh, serio?"Krew i Wino" rozgrywa sie chyba tylko na nowej mapie.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 08-06-2025, 20:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2025, 20:40 przez shamar.) (08-06-2025, 18:48)Dr Strangelove napisał(a): Heh, serio? "Krew i wino" dzieje się w księstwie Toussaint. Geralt otrzymuje tam posiadłość w prezencie. Początkowo jest to raczej ruina, ale, za opłatą, można ją zamienić w przytulne miejsce. 09-06-2025, 00:04
Podstawka skonczona. Muszę jeszcze tylko poodkrywac wiekszosc pytajnikow na Skolige.
Ile ukrytych zadan z fabułą mnie ominelo? Nie wiem. Moze wpadne na jakies przypadkiem. Nie gralem nigdy w tak rozbudowaną, tak dlugą grę. Do tego świetną w treści. Arcydzielo zdecydowanie. 10/10
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 11-06-2025, 10:20
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 14-06-2025, 01:01
Pamiętam jak gość to zapowiadał parę lat temu i widzę, że nie marnował czasu.
que sera sera
Leżę i robię pod siebie Oozy nine millameedah. 14-06-2025, 01:25
Hello, to znowu ja podbijam temat. Czuję trochę ŻAL i RADOŚĆ jednocześnie. Żal, że tyle lat czeka£em, żeby w to zagrać. Radość, że w końcu to robię. Rozumiem te wszystkie wpisy z neta, gdzie ludzie podają, że chcieliby w to zagrać znowu pierwszy raz. Ale do rzeczy, wygląda na to, że "Serca z Kamienia" to dokładnie ten sam poziom, co podstawki. Mialem to już napisać ale wstrzymalem sie. I dobrze. Wstrzymalem sie do misji "Wesele". I rozjebało mnie.
GENIALNE kurva. PS: jeszcze tu wrócę.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 17-06-2025, 11:03
taka podnietka shamara to rzadki widok. ostateczny dowód na to, że Wiedzmin III jest najlepsza grą XXI. wieku
Youniverse
17-06-2025, 11:23
Serce z kamienia jest świetne, ale Krew i Wino jest jeszcze lepsze. Graj shamar, czerp z tego radochę, odkrywaj świat bo drugiej takiej przygody nie znajdziesz w świecie fantasy :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
17-06-2025, 12:51
Zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego robię wczesniej np. zadania poboczne. Ba, poodkrywalem wszystkie znaczniki na Skellige jak konczylem podstawkę. Pływalem przez pół dnia ;)
Ale tylko odkrywalem, wszystkiego już nie zbieralem. To już za dużo ;) Swoją drogą: ciągle mam tam jakies zadania, ktorych nie ma na mapach, ktore bede musial szukać z poradnikami. No i jak piszesz: skoro dalej jest równie dobrze, czy nawet lepiej: niech to trwa. PS: brakuje mi jeszcze z 8mu kart ale chyba to odpuszcze ;)
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 17-06-2025, 12:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2025, 13:00 przez shamar.)
"Serca z kamienia" skończone. Jedyny jej minus to... KRÓTKOŚĆ ;) Gdyby nie było zadań pobocznych to byłaby jeszcze krótsza ;) Ale sama historia jest świetna. Tylko nie wiem po UJ rozwaliłem tyle kasy na te "zaklinania". No nieważne, powoli nadchodzi "Krew i Wino" tylko ogarnę jeszcze parę ukrytych spraw na Skellige. No internet podpowiada o różnych rzeczach, w tym easter eggach, które wypadaloby odhaczyć, ogólnie.
No np. WTF?
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 19-06-2025, 23:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2025, 23:43 przez shamar.) |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Resident Evil (seria) | Snappik | 306 | 63,749 |
14-06-2026, 22:25 Ostatni post: Paszczak |
|
| Tomb Raider (seria) | peju | 188 | 38,299 |
03-06-2026, 01:10 Ostatni post: Paszczak |
|
| Silent Hill - filmy (2006 / 2012) i seria gier | Mierzwiak | 456 | 83,432 |
13-02-2026, 14:45 Ostatni post: Paszczak |
|
| Prince of Persia - seria gier | military | 31 | 10,478 |
30-01-2026, 11:18 Ostatni post: shamar |
|
| Five Nights at Freddy's (seria) / FILM | Lawrence | 8 | 4,829 |
04-01-2026, 12:17 Ostatni post: OGPUEE |
|
| Grand Theft Auto (seria) | BezcelowyAlbatros | 1,399 | 226,866 |
07-11-2025, 16:19 Ostatni post: shamar |
|
| The Last of Ass - seria | Red | 2,510 | 308,632 |
29-09-2025, 16:17 Ostatni post: slepy51 |
|
| Metal Gear Solid (seria) | Anielski_Pyl | 151 | 38,461 |
21-08-2025, 19:55 Ostatni post: slepy51 |
|
| Uncharted (seria) | simek | 616 | 99,576 |
05-12-2024, 00:03 Ostatni post: Bartholomew |
|
| Seria "Souls" i Bloodborne | military | 69 | 19,178 |
17-12-2019, 21:29 Ostatni post: patyczak |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 2 gości |






