Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
It makes Attack of the Clones look like Citizen Kane
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams
(31-01-2019, 12:15)Dirk napisał(a):
(31-01-2019, 12:11)Huntersky napisał(a): W VII przed Renem i Huxem też pojawiała się projekcja Mocy? 
W myśl tej teorii, tak. Jeśli założymy, że Kylo jest niestabilnym emocjonalnie psychopatą i przenosi swoją wewnętrzną walkę na zewnątrz, czego manifestacją jest Snoke. W końcu Luke'a też widzieli wszyscy, a nie tylko Kylo. Więc analogicznie, projekcję Rena również widzieliby wszyscy.
Luke nie był żadną projekcją Kylo, tylko jakimś hologramem widocznym dla wszystkich, więc nie ma tutaj żadnej analogii.
Teoria do dupy jak mniej więcej każda w myśl której jakaś postać nie istnieje, a była tylko wytworem wyobraźni innej postaci. To było fajne 20 lat temu w Szóstym zmyśle czy tam Fight Clubie, a teraz służy różnym fanom jako sposób na usprawiedliwianie jakichś beznadziejnych zachowań postaci.

Odpowiedz
(31-01-2019, 15:24)simek napisał(a): Teoria do dupy jak mniej więcej każda w myśl której jakaś postać nie istnieje, a była tylko wytworem wyobraźni innej postaci. To było fajne 20 lat temu w Szóstym zmyśle, a teraz służy różnym fanom jako sposób na usprawiedliwianie jakichś beznadziejnych zachowań postaci.
Na wieki, wieków.
Amen.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
(31-01-2019, 15:24)simek napisał(a):   Luke nie był żadną projekcją Kylo, tylko jakimś hologramem widocznym dla wszystkich, więc nie ma tutaj żadnej analogii. Teoria do dupy jak mniej więcej każda w myśl której jakaś postać nie istnieje, a była tylko wytworem wyobraźni innej postaci. To było fajne 20 lat temu w Szóstym zmyśle czy tam Fight Clubie, a teraz służy różnym fanom jako sposób na usprawiedliwianie jakichś beznadziejnych zachowań postaci.
Nie chodziło mi o to, że Luke był projekcją Kylo. Luke był projekcją Mocy/hologramem/zbiorową halucynacją wywołaną przez samego Skywalkera. To przecież jasne.  I na tej samej zasadzie Snoke mógłby być wytworem Kylo Rena. Jak najbardziej zachodzi tu analogia.

A co do samej teorii - gdyby mi jeszcze zależało na tym uniwersum, to pewnie by mi się ten pomysł nie podobał. A tak... to cóż, Fight Club czy Szósty zmysł w Star Wars? Czemu nie.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
https://www.comicbookmovie.com/sci-fi/star_wars/star-wars-balance-of-the-force-the-title-for-episode-ix-may-have-leaked-early-a166263

Star Wars: Balance of the Force

Jakby ten wyciek okazał się prawdą to nie wiem. Wg mnie taki sobie tytuł.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Może w kontekście fabuły będzie miał sens. Z drugiej strony nie wiem co musiałoby się stać, żeby ponownie zyskać sympatię fanów - chyba trailer z żyjącym Lukiem trzymającym odpalony miecz świetlny.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
(06-02-2019, 11:38)Pelivaron napisał(a): Star Wars: Balance of the Force

Jakby ten wyciek okazał się prawdą to nie wiem. Wg mnie taki sobie tytuł.
Czy którekolwiek Star Warsy miały naprawdę fajny tytuł? Dla mnie nie. Jedyny dobry tytuł w tym uniwersum to dla mnie Force Unleashed.

Odpowiedz
Co jak co, ale "Mroczne Widmo" to kozacki tytuł. Reszta tytułów (może poza "Nową Nadzieją") jest dość dosłowna, a tu nie wiadomo do końca o co chodzi, no i najlepiej brzmi.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Empire Strikes Back brzmi świetnie, tak samo Rogue One

Odpowiedz
"The Force Awakens", "Balance of the Force" - teraz ten "The Last Jedi" będzie odstawać pod względem tytułu.
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
I tak już odstaje pod wieloma innymi względami Język

Odpowiedz
Jeśli tytuł okaże się prawdą to ciekawie jak u nas go przetłumaczą.

Balans Mocy?
Równowaga Mocy?

To drugie nie brzmi tak najgorzej po spolszczeniu. W sumie "Gwiezdne wojny: Równowaga Mocy" podoba mi się najbardziej ze wszystkich trzech polskich tytułów NT
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Gwiezdne Wojny Kurde Balans.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(06-02-2019, 11:38)Pelivaron napisał(a): https://www.comicbookmovie.com/sci-fi/star_wars/star-wars-balance-of-the-force-the-title-for-episode-ix-may-have-leaked-early-a166263

Star Wars: Balance of the Force

[Obrazek: 9hrX.gif]

Odpowiedz
Spoko tytuł, jestem na tak.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Fake.

Odpowiedz
Na to wygląda. LucasFilm story group, czyli grupa mająca trzymać pieczę nad spójnością nowego kanonu, nie wie nic o tytule.
https://movieweb.com/star-wars-9-title-lucasfilm-story-group/

Choć w sumie nie zdziwiłbym się, gdyby to nic nie znaczyło. Przy tym bałaganie, który najwyraźniej panuje w LucasFilm może po prostu nie poinformowali stroy group o tytule.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
(08-02-2019, 11:08)Dirk napisał(a): Na to wygląda. LucasFilm story group, czyli grupa mająca trzymać pieczę nad spójnością nowego kanonu, nie wie nic o tytule.
Ta mistyczna LucasFilm Story Group jest trochę jak sporo państwowych instytucji - niby są tam ludzie, niby coś robią i ogarniają, ale jak przyjdzie co do czego, to jedyne zadanie jakie mieli do wykonania jest spierdolone.

Odpowiedz
Ale na pewno mają mnóstwo spotkań, na których wypełniają mnóstwo Exceli, planów i tworzą prognozy. 

Ta grupa powstała po to, żeby wszystkie twory z SW były spójne z kanonem. Ale oczywiście wcale tak nie jest. W starym kanonie nie było oficjalnej grupy, a jakoś się kręciło. Były nieścisłości, ale nic, czego by nie załatwił mały retcon.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Nie było oficjalnej nazwy takiej grupy. Ale taka grupa istniała. I teraz działa to... tak samo jak wcześniej.

Cytat:jak przyjdzie co do czego, to jedyne zadanie jakie mieli do wykonania jest spierdolone.

A to zadanie to...?

Odpowiedz
(08-02-2019, 12:54)Grievous napisał(a): Nie było oficjalnej nazwy takiej grupy. Ale taka grupa istniała. I teraz działa to... tak samo jak wcześniej.

Owszem. Z tą różnicą, że nowy kanon pod względem objętości stanowi ułamek tego, co było w starym. A już muszą kombinować z projektami poza nim...
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars (temat ogólny) Megaloceros_____ 1,958 211,032 04-05-2024, 18:13
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 499,334 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,944 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 61,192 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) Kuba 806 95,722 10-01-2024, 00:22
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,652 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 192,449 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,670 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,985 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 145,103 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości