Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
It makes Attack of the Clones look like Citizen Kane
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams
Jeśli dobrze intepretuje końcówke to żenada i kilometry mułu.

Odpowiedz
To Palpatine tam rechocze na końcu?
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Na pewno on bo aktor był na panelu.

Odpowiedz
Uuuu...
To zapowiada się na większą żenadę niż myślałem Duży uśmiech
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Oficjalnie już nie czekam i mam wyebane w ten film Uśmiech

Odpowiedz
Parsknąłem śmiechem, widząc Ridley, uciekającą z odpalonym mieczem. Potem jeszcze speuntowali to matriksowym wygibasem - złoto komedii.

Odpowiedz
Oj, Palpatine mi szpecze, że hejterzy TLJ masowo przeproszą Riana Johnsona Uśmiech. I na pewno znów Ambramsowi oberwie się za remake'ozę (patrz tytuł).

No, ale do kina pomaszeruję. Na wszystkich oficjalnych częściach byłem, to trza być konsekwentnym.

Odpowiedz
Z tym Palpatinem to bym był ostrożny. Oczywiście to jego śmiech, ale mi to pachnie raczej zwykłą zmyłką. Na końcu widzimy szczątki gwiazdy śmierci, ale to nadal o niczym nie świadczy.

Odpowiedz
[Obrazek: D39-9GPXsAAaVzl.jpg]

Odpowiedz
(12-04-2019, 19:27)Wolfman napisał(a): Z tym Palpatinem to bym był ostrożny. Oczywiście to jego śmiech, ale mi to pachnie raczej zwykłą zmyłką. Na końcu widzimy szczątki gwiazdy śmierci, ale to nadal o niczym nie świadczy.

Pewnie i tak wróci jako duch jak Yoda i Obi-Wan, ale i tak żenua...

Odpowiedz
Nie zdziwię się, gdyby okazało się że to ostatnie ujęcie oraz "pomysł" to czysty trolling. Jeśli nie:

[Obrazek: giphy.gif?cid=790b76115cb0cb156d7a5968491ff8ca]
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Z Palpim to może być jakiś macguffin, albo coś w tym stylu. Nie rozpaczałbym.

Przy czym.. ta Gwiazda Śmierci na końcu. Kurna, to wygląda jak odgrzebany koncept fabularny do Ep. VII Język
Abrams musiał naprawdę klecić ten scenariusz na kolanach.


A teaser najgorszy z wszystkich dotychczasowych DisneyWarsów. Meh i Ziew. Będę w kinie, w pierwszym rzędzie, żeby ten clusterfuck obejrzeć.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Może i to będzie cameo ale narracja Luka i końcówka nie tworzą żadnych złudzen.
Nie przyczepiam się do wygibasów Rey (po prequelach w tym temacie nic złego nie powstanie), ale wyskoczenie tutaj z najbardziej oklepanym i żenującym powrotem + wyraźny brak zaufania w potencjał fabularny Rena. Kurła, to ja wole serio Riana Niszczyciela Dzieciństwa Johnsona.

Odpowiedz
Tu równie dobrze może chodzić tylko o jakiś artefakt.


W każdym razie pierwsza minuta teasera to niezły cringe.

Odpowiedz
I dlatego Luke rzuca tym dramatycznym tekstem? Język Lucas to nie Marvel, to na pewno nie będzie minutowa ciekawostka.

Nic bardziej cringowego od tego śmiechu już nie powstanie dla marketingu IX Epizodu.

Odpowiedz
(12-04-2019, 19:30)Snappik napisał(a): Nie zdziwię się, gdyby okazało się że to ostatnie ujęcie oraz "pomysł" to czysty trolling. Jeśli nie:

Też sądzę że to zwykły trolling. Podobnie jak w przypadku drugiego teasera TFA. Myśle, że tutaj może po prostu chodzić o jakis artefakt związany z Imperatorem. Nic więcej.

Odpowiedz
Pamiętajcie, że każdy teaser nowych filmów był do tej pory trollingiem i każdy zawierał elementy, które były "prostowane":
- Boyega ostatecznie niewiele powalczył mieczem
- rycerzy Ren było kilka sekund
- Kylo ostatecznie zdjął maskę w 1/3 filmu Oczko
- Snoke nie był głównym złym
- a postać Luke'a zachowywała się zupełnie inaczej w TLJ

Nie podoba mi się tutaj kilka rzeczy, ale mam w głowie RÓŻNICE między teaserami VII i VIII a kinowymi produktami i tutaj może być po prostu fajnie Oczko
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Otóż to. Drugi teaser TFA wprost sugerował, że główna bohaterka jest Skywalkerem. Tam również wykorzystano słowa Luke'a z poprzedniego filmu.

Odpowiedz
(12-04-2019, 19:30)Snappik napisał(a): Nie zdziwię się, gdyby okazało się że to ostatnie ujęcie oraz "pomysł" to czysty trolling.

Cały film Johnsona to był trolling i zebrał delikatnie mówiąc mieszane opinie więc ja wątpię.
Zresztą trolling, mcguffin czy cliffhanger to nie ma znaczenia. Samo użycie demonicznego śmiechu Palpatine`a pokazuje w jakiej są desperacji.

Będzie wszystko - Palpatine, Vader, Obi...
No i oczywiście:
W dniu premiery jestem w kinie.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Słaby teaser. Nawet mi się oglądać po raz trzeci nie chce. Tytuł wyjasnia wszystko w temacie Rey.
Palpiego chyba nie będzie bo do kroćset fur beczek! jak?! To kim wtedy był Snoke?

Na plus tylko odchudzona Rey która znowu wyglądała tutaj dobrze.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars (temat ogólny) Megaloceros_____ 1,958 211,010 04-05-2024, 18:13
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 499,326 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,943 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 61,188 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) Kuba 806 95,721 10-01-2024, 00:22
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,651 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 192,428 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,670 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,980 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 145,103 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości