Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
It makes Attack of the Clones look like Citizen Kane
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams
(02-10-2019, 10:20)marsgrey21 napisał(a): Większość ludzi pójdzie zobaczyć EIX z ciekawości

Ciekawość względem IX wynosi u mnie okrągłe zero, więc nie idę. Uśmiech

Z ignorowaniem nie mam problemów. Kończy się Powrót Jedi i kończy się dla mnie ta saga / historia, a jeśli chcę więcej, zainstaluję sobie na lapku Jedi Knight: Jedi Academy - dużo lepsza kontynuacja od Disneyowych.

A z Terminatorami jest tak, jak napisał Gieferg. Dark Fate będzie 4-5 wersją kontynuowania T2, więc która by miała rzutować na odbiór filmów Camerona? Dla mnie żadna, zwłaszcza że właściwego T3 lubię. Uśmiech

Odpowiedz
(02-10-2019, 11:08)marsgrey21 napisał(a): W tym miesiącu pojawi się pierwszy pełny trailer. Jestem ciekaw do czego posunie ich ta desperacja by zbudować jakikolwiek hype.

Spodziewam się Vadera lol Cały marketing tego filmu to czysta 'a pamiętacie to? A pamiętacie tą postać?" desperacja 

Odpowiedz
Cytat:Star Wars: The Rise Of Skywalker Writer Chris Terrio Reveals Two Key Questions That Fuel Episode IX – Exclusive

“One of them is a simple one: ‘Who is Rey?’,” he says. “Which is a question that people not only wonder about quite literally, but wonder about in the spiritual sense. How can Rey become the spiritual heir to the Jedi? We kept coming back to ‘Who is Rey?’, and how can we give the most satisfying answer to that not only factually – because obviously people are interested in whether there's more to be learned of Rey's story – but more importantly who is she as a character? How will she find the courage and will and inner strength and power to carry on what she's inherited?”

“The second one is, ‘How strong is the Force?' It sounds a little simple, but actually when you get down to it, that is a sort of Zen Koan that we would really meditate on – not literally in yoga poses or anything, but like we would discuss, ‘What is the Force and how strong is the Force?' Those two things were really important.”
que sera sera

Odpowiedz
Hm, pierwsze pytanie jakoś nigdy mnie nie nękało, nad drugim może parę razy się zastanawiałem, ale w taki dosłownym sensie, czyli ilu tonowy statek kosmiczny jest w stanie poruszyć mocą jakiś Jedi (w Force Unleashed rusza się wielkie statki na orbicie planety, więc zasadne jest pytanie czy może jakiś wykokszony Jedi jest w stanie ruszać całymi planetami?).

Odpowiedz
W najbliższy poniedziałek finałowy trailer.
que sera sera

Odpowiedz
Wedge Antilles też powraca.

[Obrazek: sfrg7vh80jq31.jpg?width=640&crop=smart&a...334d285f9d]
que sera sera

Odpowiedz
[Obrazek: roonxnai7oq31.jpg?width=640&height=480&c...b4eeade991]

[Obrazek: source.gif]
que sera sera

Odpowiedz
https://www.instagram.com/p/B3PGzufAGPu/?igshid=11g7jj7i4vytt

Opis poniedziałkowego trailera, jutro podobno pojawią się teasery.
que sera sera

Odpowiedz
Ciekawe czy będzie to ten finalny trailer, czy też kolejny test, aby sprawdzić jak ludzie na niego zareagują. Chociaż dalej nie wiem na ile prawdziwe są te plotki, aby mieli nakręconych kilka zakończeń i jeszcze nie wiedzą, które wybrać.

Ale to już pisałem wielokrotnie, dokument o powstawaniu tych filmów byłby dwa razy ciekawszy od nich samych. Albo serial HBO, toż to ma wszystko, podstronę praktyki biznesowe, zdradę, walczące ze sobą frakcje. Potencjał jest spory.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Finalny trailer chyba, w końcu za 2 miesiące premiera.

Odpowiedz
(05-10-2019, 17:51)marsgrey21 napisał(a): https://www.instagram.com/p/B3PGzufAGPu/?igshid=11g7jj7i4vytt

Opis poniedziałkowego trailera, jutro podobno pojawią się teasery.

No i gdzie ten trailer?

Odpowiedz
Nie wiem, ale jak Bob mi odpisze to dam znać.

Te same źródła które dotychczas informowały o fabule i reshootach podały ten dzień, ale w ciągu tygodnia musi się zwiastun pojawić, bo przy poprzednich epizodach wtedy właśnie lądowały finałowe trailery.
que sera sera

Odpowiedz
Pierdu pierdu, większość tych "źródeł" to po prostu ściema pisana dla złapania kilku followersów. Wiadomo, że skoro do premiery ~2 miesiące, to trailer pewnie niedlugo się pojawi, każdy na twitterze może sobie strzelać w każdy dzień od zeszłego tygodnia po koniec października i jest spora szansa, że w końcu ktoś trafi Duży uśmiech

Odpowiedz
Nie masz pojęcia o czym piszesz.

Już od 4 lat te same osoby przedstawiają informacje później potwierdzane poprzez trailery lub upubliczniają na długo przed pierwszym teaserem, plakaty czy wizerunki bohaterów tak jak przy Epizodzie IX:

que sera sera

Odpowiedz
Z tym trailerem, to chyba chodziło o następny poniedziałek.

Odpowiedz
Albo jeszcze kolejny jeśli za tydzień się okaże, że go ciągle nie ma Język

Odpowiedz
Jak będzie 14tego to mogą dodać do Maleficent 2

Odpowiedz
#RememberStarWars

https://naekranie.pl/aktualnosci/skywalker-odrodzenie-wedge-antilles-powraca-nowe-zdjecie-rey-i-kylo-rena-1570442188
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
21 października ma być trailer, przynajmniej tak teraz wszyscy piszą.

LucasFilm bezbłędnie doprowadził Star Wars do ruiny. Niby finałowy epizod kultowej sagi i wszyscy mają go w dupie.

Swoją drogą, Rian Johnson udzielił niedawno krótkiego wywiadu i już wyglądał na takiego pewnego siebie odnośnie jego trylogii.

Cytat:“Well we’ll see, I mean I’m still talking to Lucasfilm, they’re figuring out what they’re doing, and we’ll see what happens, but you know I’d be thrilled if it happens but I’m doing my own stuff too.”
que sera sera

Odpowiedz
Nie mogą się zdecydować z tym trailerem...

Agent Boyegi wrzucił to na instagram czyli wypadałoby, że w najbliższy poniedziałek pojawi się trailer.

[Obrazek: 71188561-2519613931453508-237521250057963773-n.jpg]
que sera sera

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars (temat ogólny) Megaloceros_____ 1,958 211,010 04-05-2024, 18:13
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 499,326 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,943 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 61,188 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) Kuba 806 95,721 10-01-2024, 00:22
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,651 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 192,428 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,670 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,980 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 145,103 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości