Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
It makes Attack of the Clones look like Citizen Kane
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams


WTF.

Choć po namyśle, nie jestem zaskoczony.

Odpowiedz
Najgorsze jest to, że nawet jeśli "Mandalorian" okaże się najlepszym serialem świata (albo chociaż najlepszą rzeczą od Disneya w SW), serial o "Obi-Wanie" dostarczy, a te zapowiadane filmy będą naprawdę dobre, to saga, czyli jakby nie patrzeć główna oś tej marki jest martwa. Coraz bardziej liczę na jakąś książkę, która pokaże jak wyglądały prace nad Sequel Trilogy. Może jakiś dziennikarz się o to pokusi?

I pomyśleć, że jak byłem kiedyś rozczarowany prequelami, a później zobaczyłem "Star Treki" od Abramsa, to autentycznie pomyślałem - "Tak powinny wyglądać nowe 'Gwiezdne wojny'". A gdy okazało się, że Abrams dostał rolę reżysera i wraca stara kadra... Wróciłem po latach do uniwersum Star Wars. A teraz, cztery lata później tylko jedno pytanie ciśnie mi się na usta: "Jak do tego doszło?" Duży uśmiech
Sequele po latach zazwyczaj nie wychodzą, ale miałem nadzieję, że będzie inaczej. Kiedy ja się w końcu nauczę...?

No, nic. Bilety na TROS już kupione. 18.12 jestem w kinie i zamierzam jako jeden z pierwszych podziwiać tę "piękną" katastrofę.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
@Dirk - też będę jednym z pierwszych. Były jeszcze wolne na pierwszy seans w Imaxie w K-cach.
Miejmy to już z głowy.

Odpowiedz
Też mam już na 18 grudnia, a to środa więc jakieś głupie 35 zeta za dwa bilety wyszło, więc przynajmniej się nie nachapią Uśmiech
He he he...
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
W odniesieniu do kupowania biletow przez Disneya Duży uśmiech

Disney E-mail: "We've identified you as a hardcore Star Wars Fan. We know you love our trilogy so much we'd like to buy you a Free Ticket. so we booked it, 07:30p.m - Be there".

Me: "WTF - How did you get my E-mail"?

Odpowiedz
Z tymi, doniesieniami, że były pracownik napisał to i tamto jestem bardzo ostrożny. Tym bardziej, że teraz bałagan w Lucasfilm widać jak na dłoni, że nawet Collider tym video z Lucasem stara się leciureńkie pociski w stronę Disney' Star Wars posłać.
Dlatego też wiele takich doniesień może wydawać się dla nas prawdopodobne, gdyż pasują do tego w co wierzymy. Co nie znaczy, że muszą być całkowicie prawdziwe.

Z Kathleen Kennedy to wiele zapomina, że właściwie to George Lucas wybrał ją na to stanowisko, z nadzieją, że ona się tym zaopiekuje, plus też będzie uwzględniać jego pomysły i sugestie. Po czy Kathleen Kennedy zabiła go we śnie... A nie inną historia, ale w sumie wymowa jest zbliżona.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Doppelganger napisał(a):WTF.

Choć po namyśle, nie jestem zaskoczony.
Niektórzy do tego stopnia nie byli w stanie znieść sukcesu Kapitan Marvel, że wymyślali brednie o Disneyu wykupującym seanse, teraz robią to na zapas?

Włączylem ten filmik na chwilę i widzę że autor powołuje się na informacje których nie rozumie i nie potrafi poprawnie zinterpretować. Słuchanie tego boli.

Odpowiedz
Tak się zastanawiam... Czy może zamiast przywracać Palpatine'a nie lepiej było zrobić ze Snoke'a Plageuisa?

Albo po prostu z Rycerzy Ren zrobić głównych złoczyńców, bo teraz zapowiada się, że odegrają równie wielką rolę co czerwone minionki z The Last Jedi.
que sera sera

Odpowiedz
(25-10-2019, 13:08)Lawrence napisał(a): to w takim razie cała przepowiednia, cały motyw z The Chosen One, wszystkie części od 1 do 6 Epizodu, cała historia Anakina/Vadera jest właściwie do wyrzucenia!

Nie. To nowe części są do olewania, tak jak nowy Terminator srajacy na stare. Disney zniszczył tą serię a liczyłem, że będzie inaczej
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(25-10-2019, 17:25)marsgrey21 napisał(a): Tak się zastanawiam... Czy może zamiast przywracać Palpatine'a nie lepiej było zrobić ze Snoke'a Plageuisa?

Albo po prostu z Rycerzy Ren zrobić głównych złoczyńców, bo teraz zapowiada się, że odegrają równie wielką rolę co czerwone minionki z The Last Jedi.

To by jakoś działało, przynajmniej dla mnie, no ale....
Darth Plageuis jest częścią kanonu i myślę, że większość ludzi by to zaakceptowała.

Odpowiedz
Cytat:zy może zamiast przywracać Palpatine'a nie lepiej było zrobić ze Snoke'a Plageuisa?

Po TFA to było jedyne co mogło przywrócić mi zainteresowanie tą trylogią.

Odpowiedz
I wtedy 9 epizod naprawdę byłby zwieńczeniem sagi, bo kontynuował by historię które pojawiła się w prequelach, a tak ta cała gadka Abramsa o tym, że w finale połączy wątki ze wszystkich części to tylko puste słowa.
que sera sera

Odpowiedz
Ojej, naprawdę dajcie już spokój temu nieszczęsnemu Darkowi Plagiuszowi. Facet został RAZ wspomniany (wspomniany, to nigdy nie była prawdziwa postać jak reszta bohaterów Sagi) w jednym filmie i nagle pojawienie się go miałoby być jakąś super klamrą? Błagam Uśmiech

Odpowiedz
Plagueis jest jedynie wspomniany, a mimo to zbudowana jest wokół niego ciekawa legenda głownie oparta oczywiście o tajemnicę i domysły, bo to mistrz Palpatine'a, bo potrafił manipulować życiem i śmiercią i nauczył tego swojego ucznia, a to, że tak mało o nim wiadomo sprawia, że chciałoby się wiedzieć więcej i można by mu było dopisać ciekawą historię i spiąć wszystko w całość jeśli tylko ktoś w Lucasfilm by tego chciał.

To by było na pewno ciekawsze niż sprowadzenie po prostu Imperatora, bo postać Plagueisa można rozwinąć w dowolny sposób i na pewno daje to więcej możliwości niż przy ponownym pojawieniu się Palpatine'a.

Aż dziw, że człowiek od mystery box nie zdecydował się połączyć Snoke'a z Plagueisem, ale łatwiej jest po prostu sprowadzić imperatora.
que sera sera

Odpowiedz
Plagueis byłby zwyczajnie ciekawszym rozwiązaniem niż Palpatine po raz n-ty.

Odpowiedz
Oczywiście uwielbiam legendę o Darthie Plagueisie, ale z jego przywracaniem miałbym pewien problem, że umniejszałoby to Palpatine'owi, który jest tym największym, najpotężniejszym itd. I właśnie takim go uwielbiam, ale przez fakt, że niby Plagueis by żył, albo powróciłby do życia, oznaczałoby, że albo Palpatine nie do końca dobrze go zabił, albo nie jest tym najpotężniejszym Sithem. Z tym miałbym pewien problem. Chociaż mam też ogromny problem z przywracaniem Palpatine'a teraz, aby go od razu zabić i to jeszcze co gorsza możliwe, że przez Rey. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
@Lawrence - a masz problem z tym że to Rey ostatecznie zgładzi Palpiego a nie Anakin?
Rozumiesz powagę tego powyższego pytania i co ono oznacza dla całej, 9-cioodcinkowej serii?

P.S. Nie doczytałem wypowiedzi do końca Oczko

Odpowiedz
1:55 Duży uśmiech 



Ale zgadzam się tron, wygląda świetnie! Gdyż jak wspomniałem stoi za jego designem osoba z fantazją i wyobraźnią wykraczającą poza korporacyjne biurka. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Fanowska robota:

que sera sera

Odpowiedz
Największy rak Youtube'a w postaci baitowej miniaturki kazał mi odpalić ten filmik - nic specjalnego.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars (temat ogólny) Megaloceros_____ 1,958 211,061 04-05-2024, 18:13
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 499,335 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,944 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 61,196 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) Kuba 806 95,726 10-01-2024, 00:22
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,653 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 192,474 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,671 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,988 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 145,104 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości