Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
It makes Attack of the Clones look like Citizen Kane
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams
(26-11-2019, 14:29)Proteus napisał(a): Ja to tu tylko zostawię:

https://cosmicbook.news/star-wars-rise-skywalker-ending-leaks?fbclid=IwAR0h4qpejOgVKSmtmCK5XLA9OxOddxTb1yxBtkSV_zMbtSngGVVznNV91GY

"Execute Order 67"

[Obrazek: tenor.gif]

Ułatwiają mi wytrwać w postanowieniu, żeby nigdy tego nie oglądać. Która wersja by się nie potwierdziła, zapowiada się, że J.J. nie poprzestał na obsraniu pięknego zakończenia Powrotu Jedi (TFA) i zamierza jebać cały finał tego wspaniałego filmu w każdy możliwy otwór.

1/10 jak tylko pojawi się ankieta i możliwość oceniania w sieci.

Saga Skywalkerów skończyła się tutaj (wklejam w najepszej wersji, z 1997):


PS
Szukam Special Edition wszystkich trzech filmów (wersja 1997, nie DVD). Jeśli ktoś ma / wie, gdzie można takie znaleźć, nawet w słabszej jakości, dajcie znać na priva.

Odpowiedz
(26-11-2019, 14:29)Proteus napisał(a): Ja to tu tylko zostawię:

https://cosmicbook.news/star-wars-rise-skywalker-ending-leaks?fbclid=IwAR0h4qpejOgVKSmtmCK5XLA9OxOddxTb1yxBtkSV_zMbtSngGVVznNV91GY

"Execute Order 67"

* Proceeds to vomit a torrent of forced nostalgia with some lumps of crude fanservice *

To brzmi tak durnie i niewiarygodnie. Nawet jak na nich
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Kiedy czytam wszystkie spekulacje odnośnie Palpatine'a...
[Obrazek: C-658VsXoAo3ovC.jpg]

Piękny to może być clusterfuck, z chęcią kiedyś obejrzę Uśmiech
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Wszystko wygląda na razie śmiesznie, trochę tak jakby do tej samej montażowni wpadli Miller z Cameronem i razem z Disneyem przybili piątkę nad solidarnym spuszczeniem poprzednich odsłon kultowych serii w kiblu. Oczywiście grudniowa premiera zweryfikuje szybko ten leak, ale zakładam że każdy ma jakieś ziarno prawdy.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Brzmi okropnie, ale mam mega ochotę to zobaczyć XD dla beki

Odpowiedz
Te spoilery brzmią zbyt absurdalnie bym był w to w stanie uwierzyć. Ale fajnie by było, jakby się okazały prawdziwe - samozaoranie nawet mocniejsze niż w przypadku Terminatora Uśmiech

Cytat:Jeśli ktoś ma / wie, gdzie można takie znaleźć, nawet w słabszej jakości, dajcie znać na priva.

Hehehe, trzeba mnie było nie dodawać do ignorowanych XD

Odpowiedz
Te plotki/przecieki wcale nie brzmią aż tak niewiarygodnie - zwłaszcza, że są już teraz dość spójne. Pytanie czy tylko, dlatego że ludzie je powtarzają czy są prawdziwe. TLJ chyba też powyciekały spoilery przed premiera, nie? Bo dla mnie to brzmi pieknie - w sensie, ta katastrofa warta obejrzenia. Ale nie w kinie.

(26-11-2019, 21:40)Gieferg napisał(a):
Cytat:Jeśli ktoś ma / wie, gdzie można takie znaleźć, nawet w słabszej jakości, dajcie znać na priva.

Hehehe, trzeba mnie było nie dodawać do ignorowanych XD
Gieferg msci sie zza grobu niczym Palpatine Oczko

Odpowiedz
Zdjęcie 
(26-11-2019, 14:09)marsgrey21 napisał(a): Jak pomyślę, że główni bohaterowie OT nie spotkali się nawet w jednej wspólnej scenie to aż mnie trzęsie...

No to masz tutaj ładny bonus:
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2019-11-26-o-22-29-39.png]

Odpowiedz
(27-11-2019, 00:46)Crov napisał(a): Te plotki/przecieki wcale nie brzmią aż tak niewiarygodnie - zwłaszcza, że są już teraz dość spójne. 
Tylko, że one brzmią jak kumulacja wszystkiego co krytycy Disney Star Wars tym film wypominają. Całkowity brak logiki przedstawionego świata, zabijanie bohaterów OT, niszczenie zakończenia Powrotu Jedi, w ogóle podważanie sens 6 oryginalnych filmów i sprowadzenie ich do tego, że wszystko co ci bohaterowie zrobili było bezwartościowe. I wisienka na torcie w postaci Rey będącej Super Duper Sayianin Mary Sue! Dlatego też nie do końca temu wierzę, gdyż to brzmi zbyt oczywiście źle. Jakby specjalnie starali się zrobić najgorszy film z serii Star Wars! Przecież te plotki brzmią dokładnie tak jak to co krytycy Disney Star Wars, w tym i ja chcieliby usłyszeć, aby móc potem napisać, jak okropne to jest. 
To zbyt proste i oczywiste i dlatego też ciężko mi im uwierzyć, a "Order 67" brzmi jak nieśmieszna parodia Robot Chicken, taki to jest poziom.

Plus nie wiem na ile to nie jest moja interpretacja, ale weźmy "Order 66". 6 litera alfabetu to F. 66 to FF. A więc 66 = FF = Friendly Fire. Chyba, że zbyt daleko interpretuję. Ale nie wydaje mi się, aby Palpatine miał całą numeryczną listę rozkazów. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Cytat:Całkowity brak logiki przedstawionego świata, zabijanie bohaterów OT, niszczenie zakończenia Powrotu Jedi, w ogóle podważanie sens 6 oryginalnych filmów i sprowadzenie ich do tego, że wszystko co ci bohaterowie zrobili było bezwartościowe. I wisienka na torcie w postaci Rey będącej Super Duper Sayianin Mary Sue!
No właśnie, wszystko doskonale spójne z pozostałymi dwoma filmami nowej trylogii. Nie wiem co Ci nie pasuje.

Odpowiedz
https://ew.com/movies/2019/11/26/jj-abrams-favorite-star-wars-prequels-scene/

Cytat:Abrams named The Revenge of the Sith seduction scene where Palpatine (Ian McDiarmid) lures Anakin Skywalker (Hayden Christensen) to the dark side of the Force with the tale of Darth Plagueis.

“There’s just something about that scene,” Abrams says. “There’s just two people sitting there. It’s visually interesting. But I just think Ian’s performance in it is spectacular.”

Abrams then asked Ross for his own favorite scene and the host named the climactic lightsaber battle in The Phantom Menace, where Darth Maul (Ray Park) gets bisected by Obi-Wan Kenobi (Ewan McGregor).

Abrams acknowledged the scene was “amazing” but also found it disappointing because Maul was so heavily hyped in the film’s marketing and then was quickly killed off before he had a chance to develop as a character. “It was over too quickly,” Abrams said (while dutifully acknowledging that Maul lives on in The Clone Wars animated series).


[Obrazek: giphy.gif]

[Obrazek: bk97t8kri4141.png]
que sera sera

Odpowiedz
Cytat:To zbyt proste i oczywiste i dlatego też ciężko mi im uwierzyć, a "Order 67" brzmi jak nieśmieszna parodia Robot Chicken, taki to jest poziom.
Jakby mieli odwagę to wydali by rozkaz 69 Oczko
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz


que sera sera

Odpowiedz
Tak bardzo liczę, że te spojlery to prawda, że aż nie wiem, jak to opisać. Coś pięknego.
.

Odpowiedz
Zbiór pogłosek na temat postaci która ma związek z Rey, jej rodziami i planem Palpatine'a.

https://makingstarwars.net/2019/11/examining-ochi-from-star-wars-the-rise-of-skywalker-the-skeleton-key-to-episode-ix-spoilers/

Edit:

[Obrazek: hmliph85t9141.jpg]

Najpierw Johnson mówi, że miał dosłownie pełne pole do popisu przy TLJ, że nie było żadnego planu, żadnych wytycznych, a teraz Abrams twierdzi, że był ogólny plan, pomimo tego, że Trevorrow dopiero co wyjawił, że sam nie planował sprowadzać Palpatine'a, co próbuje się teraz przedstawiać jako coś co było częścią tego "planu"
que sera sera

Odpowiedz
Czy ja dobrze widzę resztki Sokoła Millennium!? Smutny

Odpowiedz
"Duel of the Fates" w tym filmie, z tymi postaciami, pasuje jak pięść do nosa.

Kilka scena odpowiada opisom z przecieków.
que sera sera

Odpowiedz
(28-11-2019, 19:23)Trailery Srailery napisał(a): Czy ja dobrze widzę resztki Sokoła Millennium!? Smutny

Nie, to na 190% nie jest Sokół Millenium.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
To tylko resztki tej serii.

Odpowiedz
Ja tam widzę szczątki TIE Interceptora na czymś, co przypomina/jest Ahch-To.

EDIT: pasuję do tych przecieków - https://star-wars.pl/Tekst/4499

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars (temat ogólny) Megaloceros_____ 1,958 211,032 04-05-2024, 18:13
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 499,334 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,944 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 61,192 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) Kuba 806 95,722 10-01-2024, 00:22
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,652 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 192,449 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,670 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,985 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 145,103 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości