Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
It makes Attack of the Clones look like Citizen Kane
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams
(17-12-2019, 13:06)Doppelganger napisał(a): Mój brat który mnie wprowadził do SW widział może jedną z nowych części i nie ma zamiaru dalej oglądać. A fanem był wielkim.
Ze mną się dzieje już to samo - po tym jak bezczelnie zniszczyli SW Lucasa nie mam zamiaru już dalej tego wspierać.

Same here. Mój starszy brat wybrał się z nami do kina na TFA, stwierdził, że to profanacja na 2/10 i musiałem go długo namawiać, żeby obejrzał Rogue One, gdy kupiłem na Blu-ray. Póżniej, nic więcej z Disney Wars już nie tknął. Sam wytrzymałem jeden film dłużej.

Odpowiedz
Prawda to, że Disney nie zaprosił na premierę Lucasa, Haydena i Ewana McGregora?

P.S. A pamiętacie jak nie wierzyliśmy w te przecieki? "To brzmi jak jakaś wyjątkowo zła wersja fan fiction od nienormalnego fana" - to najlżejsze opinie.

No i co teraz?

Odpowiedz
Nie wiem czy nie zaprosili, ale tak jak pisałem nie było ich, był za to Ahmed Best Oczko

[Obrazek: Ahmed+Best+John+Boyega+X618PZxVZe4m.jpg]

Odpowiedz
Jak myślicie, ile czasu minie, zanim ludzie związani z tymi filmami zaczną je otwarcie krytykować? Duży uśmiech No, już są tego początki w kontekście TLJ.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Mam to dziwne uczucie, które powróciło po latach gdy oglądałem Atak Klonów - bardzo mi szkoda ludzi od designu, VFXów, concept artów, kostiumów, dźwięku itd. Dali się wkręcić w tworzenie filmowego szamba bez sensownej fabuły Uśmiech

Czekam niecierpliwie na opinie typu "w gwiezdnych wojnach fabuła nie jest ważna, przecież to film gdzie słychać dźwięk w kosmosie!!!1!!".
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Tylko czemu w kontekście TLJ? Dlaczego nikt nie mówi o tym jaką padaką jest The Force Awakens i że to od tego filmu zaczęły się problemy tej trylogii?

Odpowiedz
Dux w komentarzach na głównej słusznie zauważył, że TROS wystartował z wyjątkowo niską oceną na imdb:
https://www.imdb.com/title/tt2527338/

Na tę chwilę 6,5/10
Choć to oczywiście nic nie znaczy, w dobie różnych dziwnych inicjatyw "umawiamy się i dajemy filmowi 1/10". Choć z drugiej strony, nawet jeśli to jakaś zmasowana akcja, to też coś pokazuje.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
(17-12-2019, 12:44)Snuffer napisał(a): Właśnie mi się przypomniało - Dr. Strangelove, Ty lepiej mocno licz na ta CGI-Leię, bo jak nie będzie to obiecałeś się pożegnać z forum xD

Pamiętam, pamiętam. Będę musiał odszukać szczegóły zakładu bo już nie pamiętam dokładnie jakie były warunki. Zresztą Phil chyba się już uznał za pokonanego więc wygrałem? Duży uśmiech
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
(17-12-2019, 13:38)Huntersky napisał(a): Jak myślicie, ile czasu minie, zanim ludzie związani z tymi filmami zaczną je otwarcie krytykować? Duży uśmiech No, już są tego początki w kontekście TLJ.

Wcześniej niż zwykle. Aktorzy już próbują coś przemycić (ale że są częścią projektu i mają umowy nie mogą nic powiedzieć otarcie bo byliby spaleni w Hollywood), jak np Oscar Isaac który stwierdził, że na pewno nie będzie już mieć nic wspólnego z postacią Poe na Disney+.

Samo Disney zdecydowało się poświecić Johnsona i już wypuszcza artykuły że toksyczni fani są odpowiedzialni za ewentualne "nie do końca satysfakcjonujące wyniki" ROTS.

A co na to George Lucas: "This makes 'Attack of the Clones' look like Citizen Kane" Duży uśmiech

Odpowiedz
Disney powinien teraz przemianować "The Skywalker Saga" na "The Palpatine Saga", by to wszystko miało jakiś sens.

Odpowiedz
(17-12-2019, 13:53)Dirk napisał(a): Na tę chwilę 6,5/10
Choć to oczywiście nic nie znaczy, w dobie różnych dziwnych inicjatyw "umawiamy się i dajemy filmowi 1/10". Choć z drugiej strony, nawet jeśli to jakaś zmasowana akcja, to też coś pokazuje.
Ano pokazuje, ale tylko to że ludzie są posrani i nie mają w życiu większych problemów. Nikt normalny nie bierze udziału w takich akcjach.

Odpowiedz
Skywalker Saga -
Za sam fakt, że z Palpiego zrobili zwykłego ruchacza z Coruscant (on miał syna?! I co, ten syn pewnie był słaby w Mocy więc Palpi go olał?!) powinni zostać zlinczowani.

Odpowiedz
Teoretycznie rzecz biorąc, Lucas też zretconował sam siebie, czyniąc z Vadera Chosen One - przed prequelami nikt o nim tak nie myślał.

Ale to się nawet trzymało kupy i uczynienie z Anakina/Vadera centralnej postaci sagi też pasowało. Natomiast, to co wymyślili teraz (jeśli to prawda) jest kolejnym już gwałtem na OT, a wręcz OT i PT.
Retconować też trzeba umieć i robić to z głową.

No nic. Jutro idę do kina. Zobaczymy.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Nie czytałem nigdy żadnych komiksów itp ale widzę, że zrzynali z "Dark Empire" całkiem sporo. Klony, duch i umysł Palpiego ciągle żywy w kolejnych "hostach", walka z flotą rebelii za pomocą Force Lightning...

Odpowiedz
Tak, tylko Lucas dzięki temu rozbudował mitologię świata i nadał jeszcze większej głębi całej historii, a to co robi Abrams to tylko wyciąganie zająca z kapelusza z braku pomysłów.

Oni nie zżynali tylko z Dark Empire, sam Kylo to moim zdaniem skrzyżowanie aż trzech różnych postaci jak Darth Revan, Cade Skywalker i oczywiście Darth Caedus czyli Jacen Solo, bo na nim ewidentnie najbardziej się wzorowali, tyle, że Jacen to była postać niezwykle ciekawa i zniuansowana w porównaniu do Kylo.

Fani w sieci mieli ciekawsze i bardziej kreatywne pomysły jak zakończyć ten bałagan, ale ani jednego z nich nie widzę w tych wyciekach...

Odpowiedz
Dlatego napisałem, że to się trzymało kupy.

Powrót Palpatine'a był przerabiany w trylogii DE i, choć osobiście nie lubię tego tworu, wygląda lepiej niż Shitquel Trilogy.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
(17-12-2019, 13:56)Doppelganger napisał(a):
(17-12-2019, 13:38)Huntersky napisał(a): Jak myślicie, ile czasu minie, zanim ludzie związani z tymi filmami zaczną je otwarcie krytykować? Duży uśmiech No, już są tego początki w kontekście TLJ.

Wcześniej niż zwykle. Aktorzy już próbują coś przemycić (ale że są częścią projektu i mają umowy nie mogą nic powiedzieć otarcie bo byliby spaleni w Hollywood), jak np Oscar Isaac który stwierdził, że na pewno nie będzie już mieć nic wspólnego z postacią Poe na Disney+.

Samo Disney zdecydowało się poświecić Johnsona i już wypuszcza artykuły że toksyczni fani są odpowiedzialni za ewentualne "nie do końca satysfakcjonujące wyniki" ROTS.

A co na to George Lucas: "This makes 'Attack of the Clones' look like Citizen Kane" Duży uśmiech

Któryś raz widzę to zdanie Lucasa w tym temacie i to kompletna bzdura, nic takiego nie powiedział. A żart z tego też marny, bo echo wróci jako rzeczywista wypowiedź.

Nie zesrajcie się tylko z tej nienawiści do filmu którego nie widzieliście.

Odpowiedz
@szaman - oczywiście, że to żart z Collidera. Myślałem, że to jasne? Duży uśmiech

Odpowiedz
No dla mnie marny żart w dobie deep fake'ów. Pojawi się jeden kretyn i jego pięciu kumpli kretynów którym trzeba to będzie odkręcać, bo tak teraz działają fora. Zniesienie anonimowości miało podwyższyć poziom, a jedynie przewróciło go na twarz, bo jeden debil ma zwykle kilku takich samych debili pomagierów, prywatnych znajomych.

Odpowiedz
Ja te wszystkie rewelacje mam poki co gdzies. Pojutrze przekonam sie na wlasne oczy jak bardzo te wszystkie ploty sa bliskie prawdy.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars (temat ogólny) Megaloceros_____ 1,958 211,011 04-05-2024, 18:13
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 499,327 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,943 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 61,189 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) Kuba 806 95,721 10-01-2024, 00:22
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,651 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 192,429 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,670 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,981 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 145,103 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości