Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
It makes Attack of the Clones look like Citizen Kane
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams
Ciekawe, ciekawe, ale z tego conceptu poniżej to kwikłem mocno. Laserowa gilotyna Duży uśmiech

[Obrazek: G7ursXj.jpg]
What a bunch of a-holes.
---
KARTUNSY.PL - kreskówki, anime, bajki, animacja 
W wolnych chwilach -  copywriting

Odpowiedz
Trudno wyrokować na podstawie tych kilku obrazków, ale wyglądało to zacnie. 
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Seppuku Huxa i gilotyna do kitu, ale cała reszta jest naprawdę bardzo fajna, podwójny miecz świetlny Rey, rewolucja na Corousant i walczący przeciw "imperium" szturmowcy, no i oczywiście Luke blokujący dłonią miecz Kylo... I pomyśleć, że to wszystko wywalono na rzecz Abramsa.

[Obrazek: tIP2Pi0.jpg]

Odpowiedz
To mogła być jedna z najbardziej emocjonujących scen:

[Obrazek: nCGZ9PS.jpg]

Ale nie, trzeba było zrobić sobie heheszkowy wątek z pamięcią C3PO.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Te concepty wyglądają świetnie. Przynajmniej na papierze ten film wygląda jakby mógł się udać.

Ale wuj już z tym, zaorane.

Odpowiedz
To mógł być epicki film
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Colin o wycieku concept artów:

Cytat:Yes, this is from Duel of the Fates. But I’d never kill R2...he just took a bad hit. Happens to all of us.

Odpowiedz
Przezabawna jest ta podjarka przeciętnym skryptem Colina i traktowanie concept artów jak finalnych scen.

Odpowiedz
Bardziej chodzi o to, że materiały wyglądają lepiej niż finalny produkt J.J.

Odpowiedz
E tam.. brednie.

Większość concept-artów do filmu Dżej Dżeja, bez znajomości kontekstu, też prezentuje się rewelacyjnie. No.. jak to concept-arty.

Doświadczenie natomiast uczy, że z Trevorowa średni reżyser i jeszcze gorszy scenarzysta, więc nie napalałbym się od razu na kilka fajnych obrazków oraz oszczędne opisy tego co w tym jego scenariuszu było. Zwłaszcza, że gdyby Carrie nie zmarła, to i tak w drodze do produktu finalnego, zostałoby to kilkukrotnie przemielone przez sztab księgowych Disneya Uśmiech
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Nowe concepty z "Duel of the Fates":

https://m.imgur.com/a/fbZFcbC
que sera sera

Odpowiedz
Bardzo fajne. Nie wiem czy fabularnie trzymałoby się to kupy, ale wizualnie byłoby cymes . A i zakończenie z Rey o wiele lepsze niż to co widziałem w 9.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Skąd wiesz że wizualnie byłoby cymes? Pierwsza lepsza produkcja tego typu ma zajebiste concept arty (tworzone przez wielu artystów) które ostatecznie nijak nie przekładają się na to, jak prezentuje się gotowy film.

Odpowiedz
Wiem, że nie przekładają się na film, ale jest na tych artach kilka fajnych rzeczy, które nawet w "abramsowej" stylistyce wyszłyby lepiej niż to co widzieliśmy ostatecznie w tym epizodzie. Pierwsze z brzegu - orbital ring, Wavett, czy obozy pracy na Coruscant. W EIX brakuje takiego trochę przepychu i życia w tej galaktyce.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
We wszystkich trzech filmach tego brakuje Uśmiech

Odpowiedz
Tak to jest jak się robi filmy wegetariańskie, bez mięsaOczko
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Ja jestem mega ciekawy jakie byłyby reakcje, gdyby do filmu ostatecznie trafiło Coruscant w takiej czy innej formie. Jakoś nie wierzę, że po tym marudzeniu (słusznym zresztą), że seria nie pokazuje nic nowego, nie byłoby psioczenia że znowu pokazują to samo i chwytają się brzytwy. Inna sprawa, że ja nadal nie umiem sobie wyobrazić tego filmu w rękach Trevorrowa i szczerze wątpię, czy ostatecznie wyszłoby z tego coś bardziej emocjonującego.

Odpowiedz
Tyle, że Coruscant to naprawdę ważna część świata Star Wars w przeciwieństwie do Tatooine i pojawiła się w Rogue One, a do tego ten pomysł by oprzeć ostateczną walkę na zwykłych ludziach brzmi świetnie, bo te Abramsowe "musimy zniszczyć x, żeby wygrać" w obu jego epizodach jest tak ograne, że głowa mała, ale tak było w OT, więc tak musi być w ST, tak działa mózg Dżej Dżeja.

Odpowiedz
Jakieś pomysły czemu Lucasfilm/Disney w ogóle pozwala na wypuszczanie tych concept-artów do filmu Trevorrowa?
Przecież to nie ma sensu.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars (temat ogólny) Megaloceros_____ 1,958 211,010 04-05-2024, 18:13
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 499,326 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,943 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 61,188 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) Kuba 806 95,721 10-01-2024, 00:22
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,651 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 192,428 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,670 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,980 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 145,103 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości