Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
(06-05-2020, 14:11)simek napisał(a): U facetów to prosta sprawa: albo pod spodniami jest więcej albo mnie, ale jak można dostosowywać żeńskie genitalia? Kształt warg sromowy będzie można wybrać? Wielkość łechtaczki? :D

Przebieg. 

Odpowiedz
Cytujac mojego sp. ojca: cipka nie mydlo, nie wymydli sie :)

Odpowiedz
Zawsze chciałem wymodelować wadżajne w grze, że też w Simsach na to nie wpadli.

A tak serio to pewnie będzie można wybrać tylko typ, wiecie 'dziewica z Lourdes', 'twoja stara rozklapiocha', 'grota Szeloby', takie tam.

Odpowiedz
A wiadomo jakie będą statystyki? "Dziewica z Lourdes" specowana dla tanków, a "twoja stara rozklapiocha" kierowana pod buildy DPS.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Nic nie przebije Maczugi Mordekaisera, ale niech probują. :)

Odpowiedz
https://krytykapolityczna.pl/kultura/cyberpunk-2077-konrad-janczura/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0EkBISVLc2z9b9LflDpxVBeDgM24g3CD1wFyAFX-W-G9Qsr6_8KSxWoN8#Echobox=1588837338

Dawno nie czytałem większych głupot sprzedawanych jak nową prawdę objawioną.

Odpowiedz
Autor już widział Cyberpunka i nawet zdążył skrytykować za wtórną mechanikę. Zazdro :)

Odpowiedz
zabrakło miejsca na przyjemną tandetę w rodzaju Red Dead Redemption II

- "Krytyka Polityczna"

Odpowiedz
Skąd oni takich ancymonów biorą? :D

Odpowiedz
Wydaje mi się, że Redom bardziej zależy na wynikach sprzedaży i popularności wśród graczy, a nie ilości statuetek na Game Awards, które istnieją po to, by być ośmieszone w kompilacji faili i cringe'u w filmikach Crowbcata lub videogamedunkey.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Autor żyje w jakiejś innej rzeczywistości. Wszystkie te "nowatorskie" gry względem których Cyberpunk jest "spóźniony" to albo gry niszowe, albo klapy finansowe (Control, i prawdopodobnie w mniejszym stopniu Death Stranding). Co z tego, że te gry zdobyły jakieś nagrody? Takie oryginalne (no, dyskutowałbym czy są one aż tak oryginalne) gry wychodzą co roku i nie ma to aż takiego dużego wpływu na tendencje w głównym nurcie gier, a już na pewno na gusta graczy. Tym bardziej, że W3 jest grą wybitnie w ostatnich latach naśladowaną; nie wiemy ile ciekawych (lub nie) mechanik przygotowano w Cyberpunku, bo w niego po prostu nie graliśmy, ale nic w sumie nie zapowiada tych bzdetów wyssanych z dupy przez autora artykuliku.

Odpowiedz
https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1261325527610200064?s=19

Badlandsy zapowiadają się wyśmienicie.


Odpowiedz
Ojapirdole. Dobrze w ryj to wygląda. I będzie pustynia poza miastem? Zajebiście.

Odpowiedz
Ta pustynia wygląda na zaskakująco rozległom. Oby na niej skupił się czerwcowy gameplay.

Odpowiedz
Prezentacje nowego materiału przesunięta na 25 czerwca. Powód wiadomy.

Odpowiedz
Skandal, hańba, kryminał.

Odpowiedz
To wręcz niesamowicie łopatologiczny chichot losu, że firma przygotowująca (potencjalnie) jeden z najważniejszych tytułów cyberpunkowych działa jak krytykowane przez gatunek korpo :)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Ale będąc szczerym to jest to całkiem praktyczna decyzja - nadchodzące dni zapowiadają się gorąco i dość monotematycznie jeśli chodzi o internetowe debaty, zwłaszcza jeśli dojdzie do kolejnych zaognień. W tej sytuacji pokaz Cybera mógłby zwyczajnie przejść ze znacznie mniejszym szumem a część odbiorców (głównie w Ameryce - gdzie przecież znajduje się grupa docelowa) może go zwyczajnie przegapić i ja obstawiam, że to jest prawdziwy powód.

Odpowiedz
Dokładnie, Kuba ma rację. To decyzja czysto pragmatyczna, którą w pełni rozumiem. Oni chcą, żeby internet gadał tylko o ich gierce.

Odpowiedz
Z marketingowego punktu widzenia to zrozumiała decyzja, USA to największy rynek. Cedep wykonał jednak krok, wstępując do bagienka i jednoznacznie identyfikując się po jednej, wysoce wątpliwej stronie, tym samym alienując zwykłych użytkowników, którzy nie kupują całej tej napędzanej przez media hucpy. To by było na tyle z wizerunku "zbawcy" rynku, niezależnej, alternatywnej drużyny, która stoi gdzieś z boku. Klapki spadły z oczu i okazało się, że jednak tabelki w Excelu determinują sentymenty polityczno-ideologiczne i przez żadną hipokryzją się nie cofniemy, w tym wyścigu politycznej poprawności oraz sygnalizowaniu cnoty.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości