Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
Dobrze się stało, że hajp opadł. Rozczarowanie będzie mniejsze.

Odpowiedz
https://polygamia.pl/cyberpunk-2077-wszystko-o-misjach-opowiada-nam-pawel-sasko-lead-quest-designer/

Cytat:-Ile questów będzie w Cyberpunku?

-Naprawdę bardzo ciężko powiedzieć. Questy to dla nas strasznie szeroka kategoria, dzielimy je na różne typy i mamy ich różne poziomy. Przykładowo – side-questy zmieniają ci główny wątek gry…

-Serio?

-Rozwijając relacje z NPC, twój “V” buduje romanse, przyjaźnie czy animozje z tymi postaciami. A to może wpłynąć na to, co niektóre z nich zrobią w kluczowych momentach fabularnych.
Wątki poboczne pełnią w naszej grze rolę “wątku symultanicznego” – nie musisz rozwijać głównego, by skończyć grę.

To jeszcze nie koniec nowości. Być może największą jest struktura questów, którą nazywamy “strukturą tokenową”. “Cyberpunk 2077” jest naszą pierwszą grą, która nie ma liniowej budowy – oznacza to, że jako designer questów nie wiem, jak dla gracza potoczy się kolejność i liczba misji w grze. System wewnątrz gry po prostu zbiera informacje, że np. w określonym momencie może ci wypuścić kolejny quest, bo w różnych miejscach wykonałeś określone czynności.
To brzmi ciekawie, wygląda na spory krok naprzód w stosunku do W3. Crov się ucieszy. :)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Prawda jest jednak taka,że to przede wszystkim brzmi świeżo, ale w samej grze może być nawet niezauważalne (bo zaplanowane z góry) lub znikome. W końcu w W3 zadania poboczne też miały wpływ na wątek glówny - od nich zależało min kto uczestniczy w bitwie KM. Może jest tak jak mówi a może po prostu ładnie ubiera w słowa coś co doskonale znamy.
Wypuszczanie questów po czasie też nie jest niczym nowym nawet dla Redów.

Tymczasem opcje w kreatorze postaci:
6 kolorów skóry
35 fryzur
17 rodzajów oczu
8 typów brwi
17 rodzajów ust
17 kształtów szczęki
8 cyberwszczepów
17 par uszu
9 rodzajów blizn na twarzy i 2 dla ciała
6 tatuaży twarzy i 5 dla ciała
11 rodzajów ozdób typu piercing
5 wzorów makijażu ust
8 wzorów makijażu oczu
5 typów uzębienia
3 rodzaje skaz skóry
3 typy sutków
2 rodzaje penisów plus możliwość zmiany rozmiarów tego organu
1 typ waginy
5 rodzajów włosów łonowych


Dziennikarze chwalą dialogi i podstawy fabularne, twierdzą, że w tym aspekcie gra akurat raczej nie rozczaruje.

Odpowiedz
Ten system questów brzmi ciekawie, ale widzę tutaj potencjalną upierdliwość. Nic nie wkurwia mnie bardziej niż odcinanie od potencjalnych questów, ze względu na decyzję których skutków nie można przewidzieć. Takie coś może działać, jeżeli blokada questa prowadzi do alternatywnego, ale większość gier nie oferuje takiej opcji. Po prostu questline się kończy i spierdalaj.

Odpowiedz
(26-06-2020, 09:27)Huntersky napisał(a): Na gameplayu też widać puste ulice, trochę to niepokojące. Zakładając że to RPG w stylu Deus Exa, nie razi tak bardzo. Ale mając otwarty świat nie widzę powodu, dla którego ludność i ruch uliczny miałby być gorszy od siedmioletniego GTA V z PS3.

Zapewne chodzi o wymagania sprzętowe. Puszczają największy tłum w centrum miast, aby zrobić efekt wow, ale żeby nie spalić pamięci RAM to "opróżniają" świat gry na obrzeżach (brak ludzi, samochodów itd.). To trochę dziwne, bo dobrze wykonany tłum generowany proceduralnie ogarnięto w 2014 roku w Watch Dogs. Tam wyglądało to w miarę fajnie, choć też były uproszczenia (np. parka myziająca się na przystanku zawsze wyglądała tak samo). No ale tutaj mamy 6 lat przerwy, wypadałoby zrobić krok do przodu.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Tak żeby nie było, że robię tutaj tylko obniżanie morale - to co do tej pory pokazano nam, graczom jest budzi pewne podejrzenia, ale opinie ludzi którzy ograli te 4 godziny za kulisami, nadal wydają się w przeważającej większości bardzo entuzjastyczne. I to zarówno ze strony oficjalnych pismaków, jak i jutuberów.

Dla przykładu, wspomniane wyżej natężenie tłumu w miastach, było mega chwalone we wszystkich relacjach, które do tej pory czytałem.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Cytat:1 typ waginy

Skandal! Dyskryminacja!

Odpowiedz
(26-06-2020, 14:49)Gieferg napisał(a):
Cytat:1 typ waginy

Skandal! Dyskryminacja!

Zgadzam się, liczyłem na pizde w poprzek.

Odpowiedz
Albo gadającą. Z pelnym lip synciem.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Cytat:liczyłem na pizde w poprzek

A ja na zębatą pochwę.

Odpowiedz
To by miało nawet pewny sens

Odpowiedz
A ja liczyłem na postać jak lalka Ken - bez penisa i waginy. I co teraz? #AllSexMatter
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Takie pole do popisu zmarnować... ale jeśli jedna, to która?
https://www.thesun.co.uk/fabulous/3308350/different-vagina-type-ms-barbie-puffs/

Odpowiedz
(26-06-2020, 12:46)Kuba napisał(a): 1 typ waginy

Bułeczka czy motylek?
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
(26-06-2020, 12:46)Kuba napisał(a): 1 typ waginy
5 rodzajów włosów łonowych

Ale mam nadzieję, że będzie się dało wybrać bez.

Odpowiedz
Mnie ciekawią te rodzaje penisów: jeden będzie prosty, jeden krzywy? Czy może będzie opcja z obrzezanym? :D

Odpowiedz
Podobno chodzi właśnie o napleta.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Uff, będzie można grać koszernym V ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(26-06-2020, 12:46)Kuba napisał(a): 3 typy sutków

A można zrobić duże cici?

Odpowiedz
Ja przy strefie łonowej kliknę "randomise" i będę żył z tym co mi wyjdzie.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości