Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
Fuuuu… Znowu muszę urlop przekładać

Odpowiedz
Ja już nawet nie wiem jak to skomentować :)
Polski już nie ma.

Odpowiedz
To już nie jest śmieszne, jprdl

Na 3 tygodnie przed premierą stwierdzają, że jednak się nie ogarną? Development tej gry to jednak burdel.

Odpowiedz
Do 10 grudnia to tego świata juz nie będzie.
Youniverse

Odpowiedz
Jeszcze pisali parę tygodni temu, że C2077 w złocie... czyli wiecie, niby była gotowa i szła do tłoczni. I don't think so!

Odpowiedz
Zaprawdę powiadam Wam.
Po 1 - no preorders
Po 2 - ta gra pewnie będzie dobra. Ale będzie rozczarowaniem. I to sporym

Odpowiedz
A dzisiaj nie 1 kwietnia?

LOL


Polski już nie ma.

Odpowiedz
(27-10-2020, 19:05)Arahan napisał(a): Zaprawdę powiadam Wam.
Po 1 - no preorders
Po 2 - ta gra pewnie będzie dobra. Ale będzie rozczarowaniem. I to sporym

Była w ogóle w historii branży gier taka akcja, że gra, która - przynajmniej wg developerów - uzyskała status gold jest przekładana? Na 23 dni przed premiera?

Widzę, że to równie dobrze może w kwietniu 2021 wyjść, bo oni chyba sami nie czają ile im to zajmie.

Odpowiedz
Czy to można już nazwać kompromitacją?

[Obrazek: g73m24jl2ov51.jpg]
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Cóż, najwyraźniej to był dość burzliwy dzień w CDP. Ciekawe jak tam akcje :P

Odpowiedz
Widzę chujowo ale stabilnie, dobrze że nie kupiłem tego tego preordera

Odpowiedz
(27-10-2020, 19:30)yacajackowski napisał(a): Widzę chujowo ale stabilnie, dobrze że nie kupiłem tego tego preordera

Ja zwróciłem po afirmacji BLM, ale co z tego, przecież wiadomo, że i tak się kupi...

No ale ja jebe, pomylić się o 8 miesięcy... przecież w tym czasie Ubi jest w stanie wyprodukować co najmniej dwa Assasyny.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
https://gamingsym.in/only-a-natural-disaster-can-re-postpone-cyberpunk-2077s-release-cdpr/

Pewnie pracownicy poszli protestować i nie miał kto testować :)
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Kuźwa, no nie sądziłem że jeszcze coś takiego odwalą. Mega rozczarowanie, szczególnie że już ogłaszali wszem i wobec że koniec opóźnień. Musi być mega dużo roboty na ten patch day 0. Co dobrze nie wróży

Odpowiedz
W takich momentach cieszę się, że nie czekam na tę grę z jakąś wielką niecierpliwością. :)

Odpowiedz
No szkoda, ale oni wiedzą że są w sytuacji wszystko albo nic. Albo gra będzie zajebista i wtedy wszyscy im wybaczą te ciągłe opóźnienia, albo będzie taka sobie i wtedy to nie będzie miało żadnego znaczenia.

Odpowiedz
- Kiedy będzie Cyberpunk?
- To podchwytliwe pytanie.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Nie mogę się doczekać jutra jak poznęcam się nad kumplem z pracy. Dosłownie tydzień temu specjalnie wziął urlop na czas premiery, a tu tak go wyruchali :)

Odpowiedz
Preorder anulowany. Kupię jak wyjdzie i będą pozytywne donosy że nie morduje podstawowej PS4. Pierwszy raz spotykam się z obsuwą gry która to miała być już ozłocona. Tutaj jest coś poważnie nie tak.

Odpowiedz
Może tam jest bugów od cholery i jeszcze trochę?

Enviado desde mi Mi A1 mediante Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości