Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
(09-12-2020, 22:18)zdzichon napisał(a): Kurde, na mocnym PC wygląda bajecznie, na prosiaku spoko, ale to co się dzieje na bazowych konsolach... ała. Chyba bym nie kupił jakbym miał zwykłe PS4.

Czy ja wiem, które leaki oglądałeś?

Polski już nie ma.

Odpowiedz
Oglądam sobie te które teraz wlatują na YT. W nocy i pomieszczeniach jeszcze ok, ale free roam w dzień potrafi wyglądać mocno tak sobie. Do tego dropy do 15 klatek. No ale multiplatformy z końcówki poprzedniej generacji też nie wyglądały najlepiej na PS3/x360.

Odpowiedz
Dobra, półtorej godziny...

Udało mi się jakoś wycisnąć te parę dodatkowych giga na SSD, zobaczymy jak to cacko śmiga na 970-tce.

*

Patch jednak czyni cuda:

https://twitter.com/fabiandoehla/status/1336084639140745216
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Nie działa :)
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Patch? Gra?
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Wciskam "graj" i nic się nie dzieje :)

Kupiłem na GOG, żeby mieli 100% kasy, wychujali mnie :)
Polski już nie ma.

Odpowiedz
(10-12-2020, 02:53)Kluski napisał(a): Wciskam "graj" i nic się nie dzieje

Poki co to te ostatnie, przedpremierowe dni, jak i premiera jawia sie jak niezly pierdolnik.




(10-12-2020, 02:53)Kluski napisał(a): wychujali mnie :)


Prawdziwe chujanie dopiero przed Toba:



:)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
1,5h za mną. Na Xbox One X odpalone bez problemów, parę pierdołowatych glitchy, jeden freeze (na szczęście bez konieczności restartu) i to w sumie tyle. Na One X w 4k i HDR wygląda spoko chociaż ja jestem niedzielnym graczem więc dla mnie 3/4 nowych gier wygląda spoko.

Odpowiedz
Ach, jak todobrze, że wsparłem rodzimą platformę CDPR :) "Remeber, 100% of your money goes to CD Projekt Group" xD
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Az tak zle?
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
(10-12-2020, 02:53)Kluski napisał(a): Kupiłem na GOG, żeby mieli 100% kasy, wychujali mnie :)

CD project znacjonalizować, devów wypierdolić ;)

(09-12-2020, 23:26)Kluski napisał(a): jak to cacko śmiga na 970-tce.

Ale ta karta to ma z 10 lat, chyba pierwsza karta jaką kupiłem po studiach, opyliłem ją potem jakimś gimnazjalistom za 4 stówki ;)

Kiedyś jak człowiekowi gra poszła na minimum na 2 letniej karcie to było święto, a teraz pretensje że mu na 10cio letniej nie chodzi 4k@60fps ;)

Czyli co, mówicie, żeby pobrać najpierw wersję testową? ;)

[Obrazek: RapidRealisticAgama-size_restricted.gif]
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Mialem wczoraj wolne i tak sobie sluchalem roznych recenzji w trakcie wykonywania domowych obowiazkow w ciagu dnia. Chyba w to kiedys zagram, ale ogolnie widze, ze bez szalenstw fabularnych, tak samo jak z czuciem bohatera, a ten aspekt interesowal mnie najbardziej. Poki co chyba najlepsza recka w temacie gry:

Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Ludzie narzekają na:
- wygląd gry na konsolach poprzedniej generacji.
- glitche (nawet po patchu)
- taką sobie optymalizację
- raczej martwe miasto na ulicach (za to wertykalność poziomów i misji robi wrażenie)

I to na razie tyle. Ja na razie tej gry nie tykam. Raz, że mam za słabego lapka (ale nowy, gamingowy wyląduje u mnie po premierze nowych kart graficznych), dwa że nauczony doświadczeniem z grami CDPR - one będą rozwijać się przez dobre kilka miesięcy. Zanim gameplay naprawdę będzie niestresujący zapewne pojawią się pierwsze obniżki cen a przy okazji 10 łatek :) Doceniam fakt, że Night City jest podobno bardzo fajne (mimo pustawych ulic), ale nie ma w tej grze nic co kazałoby mówić o geniuszu. Nawet Krew & Wino, do którego ostatnio wróciłem ma sporo za uszami.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Chodzi mi płynnie na max detalach z RTX-em, fuck yeah :-) Sama gierka póki co so-so (przez pierwsze dwie godzinki nie trafiłem na żadne poważniejsze bugi).

Odpowiedz
A daj znać jak już trochę pograsz czy RT robi poważną różnicę. Zastanawiam się czy by sobie GeForce Now nie opłacić na miesiąc dwa i nie popykać w ultra jednak.

Odpowiedz
(10-12-2020, 08:32)Negatywny napisał(a):
(09-12-2020, 23:26)Kluski napisał(a): jak to cacko śmiga na 970-tce.

Ale ta karta to ma z 10 lat, chyba pierwsza karta jaką kupiłem po studiach, opyliłem ją potem jakimś gimnazjalistom za 4 stówki ;)

Kiedyś jak człowiekowi gra poszła na minimum na 2 letniej karcie to było święto, a teraz pretensje że mu na 10cio letniej nie chodzi 4k@60fps ;)

Ke? Karta z 2014. Crysisa wyciągało na ultra ;)


PS. Gra nadal nie działa :)
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Ja też się póki co wstrzymam, podejrzewam że za kilka miesięcy, jak wyjdzie X patchów i trochę nowego contentu, to ta gra będzie o dwie poprzeczki lepsza.

Odpowiedz
Ja mimo wszystko pewnie ogram, ale również mam zamiar sporo poczekać. Na PlayStation 4 grać nie zamierza, dlatego wstrzymuję się i dopiero odpalę na PS5 - może w jakimś zestawie sobie kupię grę i konsolę. Tak czy siak dzisiaj podjąłem decyzję, że nowy sprzęt kupię dopiero na Mikołaja 2021. Niech to wszystko się ładnie uformuje, kurz opadnie itd - i z konsolą, i z Cyberpunkiem.

Odpowiedz
Póki co z bugów miałem raz lewitującą babkę, obiekty dość często nachodzą na siebie, ze dwa razy walczyłem żeby podnieść przedmiot, ale się nie udało ;p

Ogólnie grafika nie urywa, może to też kwestia sterowników, ale gra nie wygląda jak na materiałach promocyjnych (tak, szokujące). Szczególnie włosy potrafią wyglądać naprawdę słabo. Niemniej RTX robi robotę, myślę że warto - oświetlenie, odbicia itd są w tej grze super. Animacje są niezłe, ale nierówne, zwykli npc-e wyglądają czasami jak z kilkuletniej gry Ubisoftu, a taki Ripperdoc choćby to pierwsza liga, ale jego już wszyscy widzieli. Fabularnie na razie nie porywa, a dialogi to taka gadka szmatką bez polotu (ze dwa fajniejsze momenty, na razie najwięcej funu dają robocopowe reklamy i programy tv). Myślę, że nie wyszedłem jeszcze z prologu, ale gra strasznie prowadzi liniowo za rączkę, opcji dialogowych jest mało i nie czuje specjalnego wyboru. Może to się zmieni. Prolog nomada rozczarowujący, jesteśmy na zadupiu, w sumie nic ciekawego tam nie robimy, a później przeskok montażowy do Night City, liczyłem że pierwsze spotkanie z miastem będzie bardziej spektakularne :-(

Odpowiedz
Prolog Punka też nie urwał, nieudana kradzież auta i nagle napis pół roku później.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości