Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
To też jest dobre:

8 czerwca 2020
- Tysiąc postaci niezależnych będzie miało zaprojektowane dzienne aktywności

Czyli co, zły przecinek w kodzie jak w "Colonial Marines"? ;)

Odpowiedz
https://www.cyberpunk.net/pl/news/37193/hotfix-1-05-lista-zmian

Odpowiedz
Nic specjalnego :)
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Mnie tam kica ta gra pewnie nigdy w nią nie zagram ale sytuacja jest fajna. Lubię gdy dziadostwo organizacyjne się mści. Kompletnie mnie nie dziwi bo mam w rodzinie osobę pracującą w podobnej branży i jak słyszę jak oni tam działają to mnie śmiech ogarnia. Dziw że te wszystkie programy, systemy i gry w ogóle działają, coraz słabiej ale jednak działają. :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Albertino napisał(a):To też jest dobre:

8 czerwca 2020
- Tysiąc postaci niezależnych będzie miało zaprojektowane dzienne aktywności



To mieli Redzi na myśli, kiedy podkreślali, że nie należy porównywać CP do GTAV ;)

Odpowiedz
Ale przynajmniej babeczka w samochodzie ma CYBERMETYCZNĄ RENKE!!!

No cóż, nie ma czego zbierać... Wszystko poszło na historię, która jest krótka i rozczarowująca, oraz na rozgałęziające wybory i elementy RPG, których nie ma :)
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Jezu, jakie combo porażek CD Projekt.

- GOG usuwa grę "Devotion" (z wszystkich krajów) bo Chiny nalegały
- Sony usuwa Cyberpunka ze swojego sklepu i zgadza się na powszechne zwroty (czego chyba wcześniej nie robiło?)
- Microsoft robi to samo
- drastyczny spadek cen akcji
- okazuje się że CEO wprost kłamał, nawet gorzej niż Todd Howard

Rozwala mnie że ludzie albo atakują za to wszystko lewaków (gdzie akurat "lewicowy" marketing odwalił kawał dobrej roboty), albo developerów (gdzie to kompletnie nie ich wina), zamiast zaatakować JEDNĄ osobę odpowiedzialną, czyli CEO CD Projekt. Przecież ktoś musiał zatwierdzić budżet patrząc na rozwój gry, ktoś musiał przyklepać wydanie gry która nie była w ogóle skończona...

Odpowiedz
Kluski napisał(a):Ale przynajmniej babeczka w samochodzie ma CYBERMETYCZNĄ RENKE!!!



Btw, to się zemściło:

https://twitter.com/cyberpunkgame/status/1267883702241157127

Odpowiedz
Kiciński do dymisji, nie widzę innego wyjścia :)

https://businessinsider.com.pl/przecieki-ze-spotkania-microsoft-store-i-cd-projekt-beda-zwracali-pieniadze-za/xp4kdh4.amp
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Więcej porównań z GTA5:





Parodia normalnie :)

Odpowiedz
No Mental, ale GTAV to gra, która wyszła 7 lat temu! Nie oczekuj od gry, która wyszła w 2020 i pracowano nad nią 8 lat dorównywała jej poziomem!

;)

Odpowiedz
Te porównania są lekko szokujące. Człowiek nie docenia tych wszystkich małych detali, ale one robią ogromną różnicę.
Trakt.tv | Letterboxd | Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!

Odpowiedz
@Crov

Warto dodać, że dla wielu osób GTA IV ma lepszą fizykę i zachowanie NPCów niż GTA V:



"Cyberpunk" jest spektakularnie spieprzony. Pora skończyć gadać o gliczach czy bugach. Ta gra jest po prostu niedojebana technologicznie.

Odpowiedz
Beda mieli w CDPR udane Swieta, nie ma co:





Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
https://www.ppe.pl/news/152831/cyberpunk-2077-gracze-sa-zli-poniewaz-traca-dostep-do-gry-po-wykonaniu-refundacji.html?fbclid=IwAR1X_RfTJ-CW4KO7RofrE6hwh3wVbSQBzm27xZphoicnLK6U37HGg-0J5tA

Gracze co dostali zwrot kasy są wściekli, bo zablokowano im dostęp do gry. XD

Odpowiedz
Takie srodowisko :)

Natomiast Redzi sa teraz w takim miejscu, ze beda jebani za wszystko i cale zlo na swiecie to ich wina. Przeminie z wiatrem.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
No już nie przesadzajmy z tą histerią. Biggest Gaming Disaster EVAH! Czy Cyberpunk zrujnuje całą branżę jak E.T. od Atari? Nie? No to shut the fuck up. W dodatku koleś myśli, że CDP jest ze Szwecji.

Odpowiedz
Nie powinno się kopać leżącego, ale jejku, naprawdę?

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kg47yz/psa_your_save_file_is_capped_at_8mb_on_all/
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Ja pierdole, rozumiem wszystko ale to co się teraz dzieje to jest takie spierdolenie że ja pierdole.

Czy jak zwracam komputer do sklepu bo chujowo działa to nadal moge go używać?

Odpowiedz
@Paszczak

No mysli. Nie wiem czy zrujnuje (racja, bo w sumie co niby?) ale kropla drazy skale, ten growy korpo-biznes jest miejscami do zaorania, ale to w duzej mierze wina klientow placacych za niedorobione gowna, ktore sie potem miesiacami, a nawet latami poprawia. Mnie chodzi raczej w ogole o te reakcje, bo one nakrecaja i sa nakrecane cala sytuacja, taka radosna karuzela.

Gdyby to byla jakas inna firma to moze dymy bylyby mniejsze, a do tego tak jak wyzej, teraz ci vlogerzy napierdalaja, bo temat zre i beda jechac CDPR za wszystko.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości