Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
To bardziej zależy od tego co wg ciebie może zniszczyć psychikę, ja tam grałem w GTA 3 mając 12-13 lat i uznawałem to za zupełnie normalne, w ogóle w tamtym wieku nie istniała u mnie myśl, że coś może być dla mnie zbyt poważne i lepiej zagrać/obejrzeć/przeczytać za parę lat.
Cyberpunk jest oczywiście dla dorosłych, jest nagość, przemoc, narkotyki i ogólnie poważne tematy poruszane.

Odpowiedz
(22-12-2020, 21:27)Dr Strangelove napisał(a): 14,5 latek może w to grać? Nie zniszczy mu psychiki?
Zniszczy: jak mu sie spodoba to wyrosnie na czlowieka bez gustu.

;p

Odpowiedz
Uwielbiam tego człowieka:


Odpowiedz
(22-12-2020, 21:27)Dr Strangelove napisał(a): 14,5 latek może w to grać? Nie zniszczy mu psychiki?
Zniszczy: jak mu sie nie spodoba to wyrosnie na czlowieka bez gustu.

;p

Odpowiedz
Dobra, dostał gówniarz, niech ma.
Najwyżej faktycznie wyrośnie na człowieka bez gustu i nie będzie wiedział jak wygląda wybuch granatu wrzuconego do wody.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
I zamiast tego będzie rzucał granatami w ludzi. ;)

/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Dr Strangelove napisał(a):Dobra, dostał gówniarz, niech ma.

Nie chcę tu pouczać drugiego faceta, jak ma syna wychowywać, ALE powinieneś mu kupić "Red Dead Redemption 2". Przynajmniej zobaczyłby, jak wygląda wybuch dynamitu w wodzie i realistyczna destrukcja kaktusów na pustyni. A tak nic nie będzie wiedział ;)

Odpowiedz
Jak się za bardzo rozbisurmani to oddam go do Ciebie do terminu. Naprostujesz mu światopogląd w kwestii wybuchów, broni i Murzynów :)
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Król znowu przemówił i oczywiście wyszła mu jedna z lepszych "recenzji". Polecam, bo nikt tak pięknie nie przedstawia bugów jak Dunkey.



(Koniec spamu filmami z YT).

Odpowiedz
(22-12-2020, 03:30)Mental napisał(a): Chyba najbardziej kompletne porównanie zachowania NPCów, AI, fizyki oraz szczegółowych efektów w obu grach.

GTA5 miażdży CP2077 pod niemal każdym względem.

- palenie gumy w aucie;
- spychanie cywilów do wody;
- słynne już rzucanie przedmiotów do wody;
- strzelanie w reflektory samochodowe;
- blokowanie ruchu;
- zachowanie się ognia po podpaleniu;
- rzut granatem w stronę samochodu z ludźmi w środku;
- niszczenie hydrantów z wodą;
- wskakiwanie komuś na maskę;
- blokowanie chodnika/zastawianie drogi przechodniom;
+
milion innych rzeczy


Polski już nie ma.

Odpowiedz
Z Windowsem 7 jak z starymi konsolami, mogli po prostu napisać, że nie będzie obsługiwany, np. Death Stranding działa tylko na Win10.

Przeniosłem się na dziesiątkę i gra śmiga na wysokich ustawieniach.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Ale granaty nadal wybuchaja jak w 98?

Odpowiedz
Wszystko będzie w DLC ;)
Polski już nie ma.

Odpowiedz

Odpowiedz
https://www.gamerevolution.com/features/669672-keanu-reeves-may-have-been-the-catalyst-that-brought-cyberpunk-2077-down
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Trochę naciągane, wątpię aby wejście Kijanu zmieniało aż tak wiele. Jego postać przez 90% czasu nie ma w zasadzie żadnego wpływu na inne postacie w grze, wątek fabularny itd. Jeszcze nie doszedłem do końca, ale na ten moment gramy nim przez chwile i od czasu do czasu cośtam z nim popyskujemy. No spoko, ale czy to mogło być przyczyną jakiegoś drastycznego przebudowania gry? Nope.

Odpowiedz
Typowy clickbait.

KEANU REEVES mógł być powodem UPADKU CYBERPUNK. ZOBACZ JAK

Odpowiedz


Ja nie mogę jaka ta gra jest zdupcona, wystarczy, że jakiś magik poklikał w jedno popołudnie i 20 dodatkowych fpsów znalazł xD

https://www.dobreprogramy.pl/Nawet-30-FPS-wiecej-w-Cyberpunk-2077.-To-narzedzie-wprost-odmienia-gre,News,112431.html
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
To ile zawartości poleciało na ostatniej prostej woła o pomstę do nieba:

Polski już nie ma.

Odpowiedz
(30-12-2020, 13:29)Negatywny napisał(a):

Ja nie mogę jaka ta gra jest zdupcona, wystarczy, że jakiś magik poklikał w jedno popołudnie i 20 dodatkowych fpsów znalazł xD

https://www.dobreprogramy.pl/Nawet-30-FPS-wiecej-w-Cyberpunk-2077.-To-narzedzie-wprost-odmienia-gre,News,112431.html

Zmniejszył/wyłączył część detali w tym wolumetryczną mgłę która robi mega robotę jeśli chodzi o wygląd gry. Rzeczywiście magia.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości