Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
CYBERPUNK: EDGERUNNERS

Ten serial animowany to 10-odcinkowa opowieść o dzieciaku z ulicy próbującym przetrwać w mieście przyszłości ogarniętym obsesją na punkcie technologii i modyfikacji ciała. Aby przeżyć, chłopak stawia wszystko na jedną kartę i postanawia zostać edgerunnerem, czyli jednym z nielegalnie działających najemników zwanych cyberpunkami.

Za produkcję serialu odpowiada firma CD PROJEKT RED, która stoi za grą "Cyberpunk 2077". Nad projektem — już od 2018 roku — pracuje zespół kreatywny złożony z osób zaangażowanych w gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" i "Cyberpunk 2077". Ożywieniem cyberpunkowego świata, czyli animacją, zajmie się japońska wytwórnia Studio Trigger ceniona za charakterystyczny i efektowny styl.

Premiera w tym roku na Netflix.

Odpowiedz
Pieniądze wywalone w błoto, nobody cares anymore.

Odpowiedz
Ta marka umarła zanim zaczęła na dobre żyć więc nie rozumiem ale hajs od Netflixa zawsze spoko więc w sumie nie jestem zdziwiony. Pewnie obejrzę z ciekawości bo jednak lubię takie klimaty.

Odpowiedz
Jeśli serial okaże się w pytkę to marka może odżyć, ale do tego czasu gra powinna być wypuszczona w wersji 2.137 ;)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
(03-01-2022, 08:31)marsgrey21 napisał(a): Pieniądze wywalone w błoto, nobody cares anymore.

Zobaczymy, Arcane zrobiło szum, może tu też się uda.
Właśnie to, że mówię głupstwa, czyni mnie człowiekiem

Odpowiedz
Studio Trigger produkuje zazwyczaj rzeczy z gatunku "hit or miss", ale z Netflixowym budżetem i cyberpunkowym anturażem w tle może im się udać. Ja tam czekam, bo cyberpunku na ekranie nigdy dość. 

Odpowiedz
Walić Netfliksa i walić Redów, obu firmom się należy ;)
Zacząłem ogrywać Cybercrapa i jeśli ta gra wygląda tak teraz po kilku(nastu) patchach, to cały hejt przy premierze był w pełni zasłużony.
[Obrazek: comment_16236742223T89wrT7LLZaph39wma5eH.jpg]
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Wstrzymajcie konie, może coś z tego jeszcze będzie:

https://www.ppe.pl/news/164767/cyberpunk-2077-samurai-edition-moze-zapewnic-grze-nowe-zycie-ekscytujace-plotki-o-nowosciach-i-dodatku.html

Odpowiedz
Rozumiem, że każdy kto kupił i nie oddał gry otrzyma upgrade do Samurai Edition za free? To byłoby fair

Odpowiedz
Jeden wpis na 4chanie, no trochę naciągane. Szczególnie takie rzeczy jak "więcej wiadomości od Panam i Judy" tak jakby ściśle skierowane do gości trzepiących do panienek. Ale zobaczymy, najwyżej pęknie kolejny balonik do kolekcji.

Odpowiedz
Można się rozejść: https://www.ppe.pl/news/164816/cyberpunk-2077-samurai-edition-nie-powstaje-cd-projekt-red-komentuje-plotke.html

Odpowiedz
"Musimy zdementować tę bezpodstawną plotkę, żadna z tych fantastycznych rzeczy opisanych w wycieku na pewno nie pojawi się w przyszłej aktualizacji (o ile jakakolwiek będzie, LOL)".
Polski już nie ma.

Odpowiedz
No szkoda, byłoby na czym reaktywować tę grę. A tak pozostaje czekać na:
- ELEX 2
- Starfield
- Steelrising
- nowe Vampire: The masqureade
- Broken Roads
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Do Cybera wjeżdża patch 1.5 a z nim długo wyczekiwane... efekty po wrzuceniu granatu do wody!

[Obrazek: RDT-20220215-1742238810204884106891331.jpg]

No i next gen na konsole, plus troche bajerow i bug fixow. Szkoda że nie ogłosili dużego dodatku

Odpowiedz
Ogólnie to nic specjalnego, już tradycyjnie :) Miło, że poprawili SI i przebudowali skille, ale też poprawili parę mniej pilnych rzeczy, a te wytykane przez wszystkich znowuż olali.

Największym hitem streamu była informacja od prowadzącej dziewoi, że patch jest całkowicie za darmo XD

Ogólnie te całe DLC z karabinkami to lipa, a o dodatku NIC. No ale first things first: gra najpierw musi wyjść z open bety.

Odpowiedz
Straszne :)

Cala ta historia z CP77, co za piekna, januszowa katastrofa :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz

Odpowiedz
Timing doskonały :)

Odpowiedz
Ziew, ta firma już stała się memem. Życzę dalszych spadków na giełdach.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Ja tam wciąż mam ochotę przejść tą gierkę, ale czekam na stabilną, załataną wersję na najnowsze konsole. Może za jakiś rok będzie to już możliwe :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości