jarod napisał(a):Tam, jackfejsy. Fox naprawdę wcale nie gra jedną miną czy tonem, ani nie ma, tak jak ktoś tutaj błyskotliwie sugerował, miny jakby musiał do toalety. Brak mu trochę charyzmy, która by mnie ciągle przyciągała do jego postaci (tak jak naprzykład mamy to u Locke'a czy, zwłaszcza później, Sayida), ale nie można mu odmówić zdolności aktorskich.Cytat:nie, nie przesadzamSnuffer, wklej mu jackface'y :-)
Mental napisał(a):kurde, bardzo bym chciał, żeby LOST nie zszedł poniżej tego, co prezentuje na przełomie sezonów 1/2, bo ogląda się go wyśmienicie.I nie zejdzie. Będzie miał nudniejsze odcinki w drugiej serii (tailies) i później, aż do teraz, pojedyńcze nudniejsze epizody zapychające.
29-09-2009, 19:12





