Coś mnie właśnie naszło, propos Penny.. dlaczego w finale, po zdjęciu blokady pierwszą osobą, która złapała sygnał była właśnie ona? Czy ona nic innego nie robi, tylko przez 24h siedzi i czatuje przy telefonie satelitarnym ?
Może to głupie, ale możliwe, że jej ojciec (w końcu obrzydliwe bogaty) ma jakieś kontakty z Dharmą, albo wie o istnieniu wyspy...
Przecież Penny ma świadomość tego co się dzieje, inaczej nie wysyłałaby na koniec świata ekipy wyłapującej anomalie magnetyczne.
Więcej - jeśli to nie Penny wysłała na wyspę Naomi, to może zrobił to jej ojciec ? To by wyjaśniało dlaczego Naomi szukała Des'a.
Uprzedzam, że nie wiem czy już taka teoria się pojawiła ;)
Może to głupie, ale możliwe, że jej ojciec (w końcu obrzydliwe bogaty) ma jakieś kontakty z Dharmą, albo wie o istnieniu wyspy...
Przecież Penny ma świadomość tego co się dzieje, inaczej nie wysyłałaby na koniec świata ekipy wyłapującej anomalie magnetyczne.
Więcej - jeśli to nie Penny wysłała na wyspę Naomi, to może zrobił to jej ojciec ? To by wyjaśniało dlaczego Naomi szukała Des'a.
Uprzedzam, że nie wiem czy już taka teoria się pojawiła ;)
27-05-2007, 13:48





