Cóż niestety jest coraz gorzej i chyba zakończę oglądanie serialu. Drugi plan zniknął zupełnie. Shane jako dziecko psychopata tylko denerwuje, a fabuła niczym nadzwyczajnym nie zaskakuje. Tylko Nancy jak zwykle świetna.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2
26-08-2010, 14:26





