Seria RE w ogóle poszła w totalnie złym kierunku. To powinny być od samego początku mroczne i brutalne surrival horrory, nie tanie akcyjniaki z bullet timem. Ktoś powinien pomyśleć o ponownym nakręceniu jedynki i zrobieniu całej serii od nowa.
17-11-2010, 08:08





