Z tymi "Chłopaki też płaczą" to dałbyś sobie siana. Oczywista pomyłka, i uznawałeś "Dawno temu w Ameryce"/"Pewnego razu...", tak czy siak nic to nie zmienia ;)
Dzięki za zabawę.
Dzięki za zabawę.
19-01-2011, 17:37






